Пошук
Українська
Категорії
  Меню Close

  Набір срібних монет "Архістратиг Михаїл"

  В набір входять дві чудові срібні монети: одна з них має елегантний срібний вигляд, а інша вражає поглибленою красою завдяки позолоті. Ідеальний подарунок для колекціонерів чи тих, хто цінує витончений рівень ремесла. Монети присвячені великому Архангелу Михаїлу – захиснику і покровителю. Оновіть вашу колекцію цим прекрасним набором.
  Доступність : 1 в наявності
  6000 грн
  i h

  Аверс:

  На аверсі монети розміщено: угорі малий Державний Герб України та напис півколом НАЦІОНАЛЬНИЙ БАНК УКРАЇНИ, у центрі у восьмикутному картуші на щиті зображено емблему Національного банку України - алегоричні фігури грифонів, між якими - гривня - грошово-вагова одиниця Київської Русі. Ця емблема символізує охорону і примноження золотого запасу держави. Крім того, на аверсі розміщено номінал монети, рік карбування та позначення металу, його проби і маси в чистоті.

  Реверс:

  На реверсі монети зображений Архістратиг Михаїл - архангел, який є одним з найбільш шанованих біблійних персонажів, переможцем зла, покровителем воїнів, які борються за праведне діло; по колу розміщено напис …ЗА НАС І ДУШІ ПРАВЕДНИХ, І СИЛА АРХІСТРАТИГА МИХАЇЛА (рядки з поеми Т. Г. Шевченка `Гайдамаки`).

   

  Характеристики
  Номінал1
  ПоходженняЄвропа
  Країна – виробник товаруУкраїна
  Проба999
  Матеріалсрібло
  Вага31.1 г
  Тематикаінвестиційні монети
  Якістьанциркулейтед
  Обробкарифлена
  Діаметр38,61 мм
  Рік випуску2011-2020