Пошук
Українська
Категорії
  Меню Close

  Набір срібних монет "Історичні лінкори Другої Світової Війни" Тувалу 2007

  Набір містить п'ять історичних лінкорів Другої Світової війни, вигравіруваних в стилі морського фольклору. Кожна монета виготовлена ​​зі чистого 99,9% срібла високої якості вагою в 1 унцію, монети прикрашені кольоровим дизайном реверсу. Кожна монета датована 2007 роком, на аверсі зображено портрет Її Величності королеви Єлизавети II, випущена як законний платіжний засіб під патронатом уряду держави Тувалу. Набір поміщений в унікальний подарунковий футляр, оброблений зображеннями, виконаними методом трафаретного друку і захисний самшитові зовнішній футляр.
  Доступність : 1 в наявності
  12000 грн
  i h

  Радянський Союз "Севастополь"

  Побудований для російського імператорського флоту, дредноут «Севастополь» (пізніше «Паризька комуна») підтримував Червону Армію під час війни на Східному фронті, обстрілюючи німецькі війська на Кримському півострові з приводу згубних наслідків.

  HMS «Худ»

  Британці пишалися «худому» як символом морської могутності в міжвоєнні роки, були глибоко вражені, коли «потужний» «Худ» був потоплений «Бісмарком» 24 травня 1941 року о Датському протоці.

  «Бісмарк»

  Черчілль видав свій відомий наказ потопити «Бісмарк» за кілька днів після того, як в травні 1941 року той прорвався в Атлантичний океан. Найбільший лінкор німецьких «Крігсмаріне» хоробро бився, поки його не було потоплено 27 травня.

  IJN «Ямато»

  Найбільший лінкор, який коли-небудь було створено і флагманський корабель імператорського японського флоту, «Ямато» був переможений численними бомбардуваннями і торпедними атаками ВВС США під час його рейду на захист Окінави в квітні 1945 року.

   USS «Міссурі»

  Останній лінкор США став місцем одного з найвідоміших епізодів Другої світової війни, коли японські офіційні особи прибули на його борт 2 вересня 1945 для підписання документа про беззастережну капітуляцію, тим самим закінчивши війну.

  Характеристики
  Номінал1
  ПроисхождениеАвстралия и Океания
  СостояниеПревосходная
  Матеріалсрібло
  Вага31.1 х 5 шт. г
  Проба999
  КраїнаТувалу