Пошук
Українська
Категорії
  Меню Close

  Набір срібних монет "Рік Коня"

  Цей ексклюзивний набір із двох срібних монет присвячений Року Коня 2014 та є ідеальним подарунком для колекціонерів і шанувальників східної культури. Люди, народжені в Рік Коня за китайським зодіаком, вирізняються своєю енергійністю та активністю. Вони завжди сповнені життєвої сили і не можуть сидіти на місці. Незалежні та самодостатні, вони цінують свою свободу і прагнуть самовираження у всіх аспектах життя. Їм притаманна комунікабельність – вони легко знаходять спільну мову з іншими, мають багато друзів і завжди готові до спілкування та обміну ідеями.
  Доступність : 1 в наявності
  8200 грн
  i h

  На першій монеті зображений кінь на фоні грошового дерева, що символізує процвітання та багатство, а також надпис "2014 YEAR OF THE HORSE" та "WEALTH", що підкреслює фінансове благополуччя та удачу, яку приносить цей рік. 

   

   Друга монета має зображення коня на фоні листа паперу з китайськими ієрогліфами, що символізують мудрість і знання, а також надпис "2014 YEAR OF THE HORSE" та "WISDOM", що нагадує про важливість розуму та освіти в досягненні успіху.

   

   На реверсі зображено профіль Королеви Єлизавети ІІ, а також надпис "QUEEN ELIZABETH II 1 DOLLAR TUVALU 2014".

   

   Цей набір стане прекрасним доповненням до будь-якої колекції та принесе своєму власникові частинку східної мудрості та процвітання.

  Характеристики
  ПоходженняАвстралія та Океанія
  Країна – виробник товаруТувалу
  Матеріалсрібло
  Проба999
  Вага31.1 г
  Діаметр40,6 мм
  Номінал1
  Рік випуску2014