Пошук
Українська
Категорії
  Меню Close

  Акція!!! Набір срібних монет "The Queen's Beasts" Звірі Королеви

  Продається унікальний набір срібних монет із серії "The Queen's Beasts". В набір входять три монети. Ці монети є частиною популярної серії, яка присвячена десяти міфічним звірам, що символізують історію та спадщину королівської родини Великобританії. Кожна монета виготовлена зі срібла найвищої проби і вражає своїм витонченим дизайном та деталізацією.
  Доступність : 1 в наявності
  18000 грн
  i h

  Лев Англії

      Ця монета зображує Лева Англії, одного з найбільш впізнаваних символів британської монархії. Лев стоїть на задніх лапах, гордо тримаючи щит із гербом Англії. Його грізний вираз та деталі шкіри роблять цю монету вражаючою.

   

      Грифон Едварда III

      На цій монеті зображено Грифона, міфічне створіння з тілом лева і головою та крилами орла. Грифон тримає щит із гербом короля Едварда III, підкреслюючи силу і владу цього монарха. Вишукані деталі крил та м’язів роблять цей дизайн особливо ефектним.

   

      Завершальна монета серії

      Ця монета об'єднує всі десять звірів серії "The Queen's Beasts", що символізують різні аспекти історії та спадщини британської королівської родини. Кожна фігура ретельно відтворена, демонструючи мистецьке бачення та майстерність гравера.

   

   Аверс:

   На аверсі всіх монет зображено профіль королеви Єлизавети II. Її зображення виконане з великою увагою до деталей, від витончених рис обличчя до складних елементів корони. Навколо портрета розташований напис: "ELIZABETH II D G REG F D 5 POUNDS", що підкреслює королівський статус монети. Фон аверсу має текстуровану поверхню, яка додає глибини та елегантності дизайну.

   

   Реверс:

   Реверс кожної монети має унікальний дизайн, присвячений конкретному звірові. Лев Англії зображений у героїчній позі, що символізує мужність і силу. Грифон Едварда III представлений з розправленими крилами, демонструючи свою велич і міць. Завершальна монета серії має композицію з усіх звірів, які об'єднані в один грандіозний дизайн навколо центрального портрета королеви, символізуючи єдність та багатогранність королівської спадщини.

  Характеристики
  ПоходженняЄвропа
  Країна – виробник товаруВеликобританія
  Матеріалсрібло
  Проба999
  Вага62,2 * 3 шт
  Діаметр38.61 мм
  Номінал5