Пошук
Українська
Категорії
  Меню Close

  Набір срібних монет з цирконами «Маленький принц - Снігова королева - Кам'яна квітка - Симон музикант» серії "Казки" 20 рублів Білорусь 2005.

  Набір присвячений найвідомішим казкам світу. В набір входять чотири срібні інкрустовані цирконами монети, кожна з яких присвячена казці. Маленький принц, Снігова королева, Кам'яна квітка, Симон музикант. Монети випущені Національним банком Білорусі в 2005 році. Відчеканив монети знаменитий Монетний двір Польщі. Номінал - 20 рублів Білорусі, виготовлені зі срібла 925 проби вагою 28.28 грам, кожна монета інкрустована кольоровим цирконом та має сертифікат.
  Доступність : 2 в наявності
  Стара ціна : 5400 грн
  3900 грн
  i h

   

  Маленький принц

  У верхній частині монети назва казки білоруською мовою - «Маленькі принц», в центрі зображення казкового пейзажу і Маленького Лиса. Монета інкрустована білим цирконом.

  Снігова королева

  У центрі монети зображення Снігової королеви з інкрустованою синім цирконом короною. По канту  монети орнамент з сніжинок і напис - назва казки білоруськоюмовою «Снігова каралева».

  Кам'яна квітка

  У верхній частині монети назва казки білоруською мовою - «Кам'яна Кветка», в центрі зображення кам'яної квітки з жовтим цирконом, знизу зображення головних героїв і ящірки.

  Симон музикант

  У верхній частині монети - орнамент з вставкою червоного циркону - символ пісні, восьмикутне «сяйво» - символ людини, система чотирьох квадратів - концепція справедливості, всі символи містять в собі послання літературного твору. Справа: зображення хлопчика, який грає на скрипці, і елементи пейзажу: зображення поля, замку і будинку на задньому плані. Внизу - напівкруглий напис білоруською  мовою: «Симон Музика».

  Реверс всіх монет однаковий:

  Центральна частина монети зображує хлопчика і дівчинку, які сидять на Місяці і читають казки, з зірками на задньому плані. Вгорі: герб Республіки Білорусь і напівкруглий напис російською мовою: «Республіка Білорусь». Внизу по краю - номінал монети по-білоруськи - «двадцять рублів». Вище - рік випуску: 2005.

   

   

  Характеристики
  Проба 925
  Країна Беларусь
  Происхождение Европа
  Рік випуску 2005
  Матеріал срібло
  Вага 28.28 г
  Тип памятна