Пошук
Українська
Категорії
  Меню Close

  Набір з 5 срібних монет "Архангельське" Ніуе 2014

  Набір з 5 срібних монет номіналом $ 2 острова Ніуе присвячений садибі Архангельське. Завдяки своїй красі і багатим мистецьким колекціям садиба отримала міжнародне визнання як «Московський Версаль». Елегантний набір срібних монет витриманий в стилі, характерному для 18-19 століть. Унікальний дизайн - монети мають загальний мотив орнаменту, що імітує перлове намисто княгині Зінаїди, крім того, в центральну монету набору вставлена ​​перлова вставка, що нагадує одну з найвідоміших перлин під назвою La Peregina - улюблена прикраса прекрасної принцеси Зінаїди, відомої своєю елегантністю. На монетах зображені споруди комплексу Архангельське, включаючи палац і колонаду, а також зображення їх власників з знатного російського роду Юсупових. Портрети Миколи Юсупова і княгині Зінаїди Юсупової в формі медальйонів були нанесені на монети за допомогою інноваційної технології цифрового друку.
  Доступність : Немає в наявності
  7500 грн
  i h

  Центральна монета:
  У центральній частині реверса монети - вставка у вигляді перлини Ла Пелегрина з колекції сім'ї Юсупових. Навколо вставки - стилізований позолочений орнамент, що нагадує перлове намисто, яке було улюбленим прикрасою княгині Зінаїди Юсупової. Аверс монети - зображення Її Величності Королеви Єлизавети II, по краю - написи: ELIZABETH II, NIUE ISLAND (емітент), 2014 (рік випуску), клеймо: Ag 999 і номінал «ДВА ДОЛАРА».

  На аверсі всіх чотирьох монет неправильної - зображення Її Величності Королеви Єлизавети II, по краю - написи: ELIZABETH II, NIUE ISLAND (емітент), 2014 (рік випуску), клеймо: Ag 999 і номінал «ДВА ДОЛАРА».
  На реверсах зображення відрізняються.
  Верхня монета:
  На монеті зображення палацу - головної будівлі садиби Архангельське. По краю - стилізований позолочений орнамент, що нагадує перлове намисто - улюблена прикраса княгині Зінаїди Юсупової.

  Нижня монета:
  Зображення колонади, побудованої як останнім спорудження, що становить комплекс Архангельське. По краю стилізований позолочений орнамент, що нагадує перлове намисто, яке було улюбленою прикрасою княгині Зінаїди Юсупової.
  Ліва монета:
  У центральній частині монети можна побачити портрет Миколи Юсупова, першого власника садиби Архангельське. Нижче - ім'я та прізвище князя англійською мовою. По краю стилізований позолочений орнамент, що нагадує перлове намисто, яке було улюбленою прикрасою княгині Зінаїди Юсупової.
  Права монета:
  У центральній частині монети можна побачити портрет княгині Зінаїди Юсупової, останньої власниці садиби Архангельське. Нижче - ім'я та прізвище Княгині англійською мовою. По краю стилізований позолочений орнамент, що нагадує перлове намисто, яке було улюбленою прикрасою княгині Зінаїди Юсупової.

   

  Характеристики
  Номінал2
  Вага1 х 14,14 g / 4 x 16,81 g
  Матеріалсрібло
  Типпамятна
  Якістьпруф
  Размер1 x 32,00 mm / 4 x 35,00 x 35,00 mm
  Рік випуску2014
  КраїнаОстров Ниуэ