Пошук
Українська
Категорії
  Меню Close

  Недорогоцінні монети

  View as Grid List
  Сортувати по
  Показувати на сторінку
   Зображення Білорусь 1 рубль 2009, Водолій - Серія "Знаки зодіаку"

  Білорусь 1 рубль 2009, Водолій - Серія "Знаки зодіаку"

  Зодіакальні монети банку Білорусі. Чудовий подарунок на день народження або ювілей. У 2009 році банк Республіки Білорусь випустив незвичайний набір монет, присвячений знакам зодіаку. Монети дуже оригінального малюнка. Одні з найкрасивіших і незвичайних зодіакальних монет. Зодіакальна серія Білорусі була випущена в трьох металах: мідно-никільового сплав, срібло і золото. При цьому навіть версія з недорогоцінних металів викарбувана з якістю "діамант-анциркулейтед", тобто найвищу якість карбування з глянцевими поверхнями, яке використовується тільки для карбування монет з дорогоцінних металів. Аверс: у центрі в обрамленні кола, що складається з 12 символів знаків зодіаку, - зображення Сонця і Місяця, під ним - астрологічний знак иего назву латинською мовою і на білоруській мові; вгорі - рельєфне зображення Державного герба Республіки Білорусь; внизу зліва - рік карбування; по колу написи: вгорі - РЕСПУБЛІКА БІЛОРУСЬ; унизу номінал - 100 РУБЛЁЎ (на золотий), 20 РУБЛЁЎ (на срібній) і 1 РУБЕЛЬ (на мідно-нікелевої). Реверс: у центрі - стилізоване зображення обраного знака зодіаку в обрамленні того чи іншого орнаменту.
  1200 грн
   Зображення Білорусь 1 рубль 2009 Набір 12 монет "Знаки зодіаку"

  Білорусь 1 рубль 2009 Набір 12 монет "Знаки зодіаку"

  Зодіакальні монети банку Білорусі. Чудовий подарунок на день народження або ювілей. У 2009 році банк Республіки Білорусь випустив незвичайний набір монет, присвячений знакам зодіаку. Монети дуже оригінального малюнка. Одні з найкрасивіших і незвичайних зодіакальних монет. Зодіакальна серія Білорусі була випущена в трьох металах: мідно-никільового сплав, срібло і золото. При цьому навіть версія з недорогоцінних металів викарбувана з якістю "діамант-анциркулейтед", тобто найвищу якість карбування з глянцевими поверхнями, яке використовується тільки для карбування монет з дорогоцінних металів. Аверс: у центрі в обрамленні кола, що складається з 12 символів знаків зодіаку, - зображення Сонця і Місяця, під ним - астрологічний знак иего назву латинською мовою і на білоруській мові; вгорі - рельєфне зображення Державного герба Республіки Білорусь; внизу зліва - рік карбування; по колу написи: вгорі - РЕСПУБЛІКА БІЛОРУСЬ; унизу номінал - 1 РУБЕЛЬ (на мідно-нікелевої). Реверс: у центрі - стилізоване зображення обраного знака зодіаку в обрамленні того чи іншого орнаменту.
  8500 грн
   Зображення Англія, Великобританія, Річний набір з 9 монет 1989 року. Proof

  Англія, Великобританія, Річний набір з 9 монет 1989 року. Proof

  В наявності є великий вибір монет і банкнот всіх країн світу. З асортиментом Ви можете ознайомитися в нашому магазині: г. Киев, ул. Сагайдачного 41 (станція метро Контрактова площа), тел. 093-890-09-09 (Viber)
  3000 грн
   Зображення Набір євро монет МОНАКО 2006 р.

  Набір євро монет МОНАКО 2006 р.

  Серія Євро Монако 2006. Набор з 8 монет в оригінальній коробці. Монети євро Монако мають два окремих дизайну для перших двох серій монет. З приходом на престол принца Альберта II новий дизайн отримав схвалення, і вони були випущені в грудні 2006 року. Lo stemma di Monaco, монограма принца Альберта II і зображення принца Альберта II. Набір монет викарбуваний 11 180 екземплярами.
  12000 грн
   Зображення Ювілейна монета 2 євро МОНАКО 2013 р

  Ювілейна монета 2 євро МОНАКО 2013 р

  Монета присвячена 20-річному ювілею приєднання Князівства Монако до Організації Об'єднаних Націй. Тираж: 10 000 шт. Тип монет: Proof (Гладка дзеркальна поверхня монети і ідеальна матова поверхня). Рік випуску: 2013, липень. Монета знаходиться в капсулі в оригінальній банківської коробці з сертифікатом справжності. Номінал: 2 €. Вага: 8,50 м Діаметр: 25,75 мм. Товщина: 2,20 мм.
  5400 грн
  Filters Close
  Мін: 1200 грн Макс: 12000 грн
  ₽1200 ₽12000