Пошук
Українська
Категорії
  Меню Close

  Недорогоцінні монети

  View as Grid List
  Сортувати по
  Показувати на сторінку
   Зображення Монета 2 євро "Конституція Європи" 2005 рік

  Монета 2 євро "Конституція Європи" 2005 рік

  Монета присвячена європейській конституції. У центрі монети зображено алегоричне зображення жінки, що є уособленням Європи, вона тримає в руках перо, та Конституційний договір, підписаний двадцятьма п'ятьма представниками держав Європейського Співтовариства.
  103 грн
   Зображення Монета 2 євро "Хрестоподібний ідол" 2008 рік

  Монета 2 євро "Хрестоподібний ідол" 2008 рік

  На монеті зображено хрестоподібний ідол, що відноситься до періоду енеоліту (3000 до н.е.), знайдений у Помосі, селі в районі Пафосу. Це характерний приклад доісторичного мистецтва Кіпру, який відображає стародавність цивілізації острова.
  205 грн
   Зображення Монета 2 євро Гамбург 2023 р.

  Монета 2 євро Гамбург 2023 р.

  Монета знаменує початок серії «Bundesländer II», в рамках якої одна європейська країна щорічно нагороджуватиметься пам'ятною монетою номіналом 2 євро. Орден земель, зазначений монетою, визначається президентом Федеральної ради. Нова серія присвячена, зокрема, культурній самобутності та регіональним особливостям окремих штатів. Таким чином, це є тематичним продовженням успішної попередньої серії «Bundesländer» (2006–2022).
  205 грн
   Зображення Монета 2 євро Литви 2023 р. "РАЗОМ З УКРАЇНОЮ".

  Монета 2 євро Литви 2023 р. "РАЗОМ З УКРАЇНОЮ".

  Пам'ятна монета 2 євро присвячена Україні.
  246 грн
   Зображення Монета 2 євро Естонії 2022 р. "Слава Україні" (Банк Естонії).

  Монета 2 євро Естонії 2022 р. "Слава Україні" (Банк Естонії).

  Пам'ятна монета 2 євро у листівці, присвячена Україні та свободі.
  1435 грн
   Зображення Монета 2 євро Естонії 2022 р. "Слава Україні" (Банк Естонії).

  Монета 2 євро Естонії 2022 р. "Слава Україні" (Банк Естонії).

  Пам'ятна монета 2 євро присвячена Україні та свободі.
  328 грн
   Зображення "Сили територіальної оборони Збройних Сил України" ролик обігових пам'ятних монет номіналом 10 гривень (у ролику 40 монет).

  "Сили територіальної оборони Збройних Сил України" ролик обігових пам'ятних монет номіналом 10 гривень (у ролику 40 монет).

  Ролик обігових пам'ятних монет присвячений окремому роду Збройних Сил України, на який покладається організація підготовка та виконання завдань територіальної оборони відповідно до Закону України "Про основи національного спротиву". На кожному ролику розміщено голографічний елемент, який призначений для здійснення контролю за доступом до його вмісту.
  943 грн
   Зображення Сувенірний набір монет "Збройні сили України" ЗСУ

  Сувенірний набір монет "Збройні сили України" ЗСУ

  Сувенірний набір монет номіналом 10 гривень спеціальних випусків, присвячених Збройним силам України.
  1845 грн
   Зображення Набір із трьох монет у сувенірній упаковці "Державні символи України"

  Набір із трьох монет у сувенірній упаковці "Державні символи України"

  10506
  Набір із трьох пам`ятних монет "Державні символи України" присвячений головним атрибутам держави, символам України, в яких втілюється національна ідея, відображається державна історична тяглість. Наші символи сповіщають мільйонам українців про славу прадідів. Тризуб як знак Київської держави Володимира Великого символізує безперервність історичного розвитку Українського народу. Пісня “Ще не вмерла Україна” за півтора століття стала потужним символом боротьби за незалежність та національним гімном. Поєднання синьої та жовтої барв, яке здавна використовувалось українцями для власної ідентичності, – це кольори чистого неба і пшеничного лану, офіційно затверджені ще на прапорі Української Народної Республіки. До набору входять пам’ятні монети “Наш герб”, “Наш стяг”, “Наш гімн” .
  2050 грн
   Зображення Монета "20 років грошовій реформі в Україні"

  Монета "20 років грошовій реформі в Україні"

  Монета присвячена двадцятиріччю грошової реформи в Україні.
  820 грн
   Зображення Пам’ятна монета "Державна спеціальна служба транспорту" ЗСУ

  Пам’ятна монета "Державна спеціальна служба транспорту" ЗСУ

  Пам’ятна монета “Державна спеціальна служба транспорту”, присвячена Державній спеціальній службі транспорту – військовому формуванню, що забезпечує стійкість транспортної системи країни в мирний час та в особливий період. Держспецтрансслужба, що є складовою системи Міністерства оборони України, з перших днів повномасштабного вторгнення рф мужньо тримає транспортний фронт. Завдання військовослужбовців Держспецтрансслужби – це не лише безперебійна робота транспорту в тилу, але й розмінування деокупованих територій, будівництво фортифікацій, охорона критичної інфраструктури та її відновлення. Їхня праця наближає нашу спільну перемогу!
  41 грн
   Зображення Ролик обігових пам’ятних монет "Командування об`єднаних сил Збройних Сил України" (у ролику 25 монет) ЗСУ

  Ролик обігових пам’ятних монет "Командування об`єднаних сил Збройних Сил України" (у ролику 25 монет) ЗСУ

  Ролик обігових пам’ятних монет “Командування об’єднаних сил Збройних Сил України” присвячений окремому органу військового управління стратегічного рівня всіма міжвидовими та міжвідомчими угрупованнями військ (сил) для проведення об’єднаних операцій за завданням Верховного Головнокомандувача та Генерального штабу Збройних Сил України. На сувенірному папері, у який запаковано кожний ролик, розміщено написи і зображення: БАНКНОТНО-МОНЕТНИЙ ДВІР НБУ, логотип Банкнотно-монетного двору Національного банку України / ОБІГОВА ПАМ’ЯТНА МОНЕТА, КОМАНДУВАННЯ / ОБ’ЄДНАНИХ СИЛ / ЗСУ; зображення емблеми Командування об’єднаних сил Збройних Сил України; номінал 250 та графічний символ гривні, 25 ШТУК.
  820 грн
   Зображення Ролик обігових пам’ятних монет "Державна спеціальна служба транспорту" (у ролику 25 монет) ЗСУ

  Ролик обігових пам’ятних монет "Державна спеціальна служба транспорту" (у ролику 25 монет) ЗСУ

  Ролик обігових пам’ятних монет “Державна спеціальна служба транспорту”, присвячено Державній спеціальній службі транспорту – військовому формуванню, що забезпечує стійкість транспортної системи країни в мирний час та в особливий період. Держспецтрансслужба, що є складовою системи Міністерства оборони України, з перших днів повномасштабного вторгнення рф мужньо тримає транспортний фронт. Завдання військовослужбовців Держспецтрансслужби – це не лише безперебійна робота транспорту в тилу, але й розмінування деокупованих територій, будівництво фортифікацій, охорона критичної інфраструктури та її відновлення. Їхня праця наближає нашу спільну перемогу! На сувенірному папері, у який запаковано кожний ролик, розміщено надписи: "БАНКНОТНО-МОНЕТНИЙ ДВІР НБУ", логотип Банкнотно-монетного двору Національного банку України / "ОБІГОВА ПАМ'ЯТНА МОНЕТА; ДЕРЖАВНА СПЕЦІАЛЬНА СЛУЖБА ТРАНСПОРТУ 25 ШТУК", номінал 250 та графічний символ гривні; зображення емблеми Держспецтрансслужби та схематичного зображення мосту, який символізує транспортну інфраструктуру України.
  820 грн
   Зображення Ролик обігових пам'ятних монет "ППО – надійний щит України" 10 гривень, 2023 рік, ЗСУ (в ролику 25 монет)

  Ролик обігових пам'ятних монет "ППО – надійний щит України" 10 гривень, 2023 рік, ЗСУ (в ролику 25 монет)

  Пам’ятна монета “ППО – надійний щит України”, присвячена протиповітряній обороні України. На сьогодні протиповітряна оборона України є надзвичайно важливим елементом безпеки військових і цивільних об’єктів України та вагомою складовою системи національної безпеки країни. Щодня сили протиповітряної оборони, до яких належать воїни зенітних ракетних військ Повітряних Сил, Сухопутних військ та Військово-Морських Сил, авіації та радіотехнічних військ Повітряних Сил Збройних Сил України, інші підрозділи протиповітряної оборони сил оборони України з початку повномасштабного вторгнення в Україну віддано та героїчно відбивають повітряні атаки ворожих ракет і дронів.
  820 грн
   Зображення Ролик обігових пам’ятних монет “Сили підтримки Збройних Сил України” (у ролику 25 монет) ЗСУ

  Ролик обігових пам’ятних монет “Сили підтримки Збройних Сил України” (у ролику 25 монет) ЗСУ

  Присвячений окремому роду сил Збройних Сил України - Силам підтримки, на який покладається оперативне забезпечення інженерної підтримки, радіаційного, хімічного та біологічного захисту, топографічного та гідрометеорологічного забезпечення військ. На сувенірному папері, у який запаковано кожний ролик, розміщено написи: БАНКНОТНО-МОНЕТНИЙ ДВІР НБУ, логотип Банкнотно-монетного двору Національного банку України / ОБІГОВА ПАМ’ЯТНА МОНЕТА, СИЛИ ПІДТРИМКИ / ЗСУ; номінал 250 та графічний символ гривні, 25 ШТУК; зображено емблему Сил підтримки ЗСУ та стилізовану старовинну оборонну споруду – палісад.
  820 грн
   Зображення Ролик обігових пам’ятних монет `Антонівський міст` 10 гривень (у ролику 25 монет) ЗСУ

  Ролик обігових пам’ятних монет `Антонівський міст` 10 гривень (у ролику 25 монет) ЗСУ

  Ролик обігових пам’ятних монет “Антонівський міст”, присвячений найбільш згадуваному в часи війни мосту в Україні, одній з трьох ключових переправ через Дніпро в Херсонській області, стратегічно важливому об’єкту для регіону та країни в цілому. На сувенірному папері, у який запаковано кожний ролик, розміщено написи: БАНКНОТНО-МОНЕТНИЙ ДВІР НБУ, логотип Банкнотно-монетного двору Національного банку України / ОБІГОВА ПАМ’ЯТНА МОНЕТА; АНТОНІВСЬКИЙ МІСТ / 25 ШТУК, номінал 250 та графічний символ гривні; зображення Антонівського мосту над хвилями Дніпра та стилізоване зображення військової техніки.
  820 грн
   Зображення Набір пам'ятних медалей "Міста героїв України"

  Набір пам'ятних медалей "Міста героїв України"

  Ексклюзивний подарунковий альбом. Серія присвячується Містам героїв України. Серію пам'ятних медалей було випущено НБУ у період з 2022 - 2023 р. До серії увійшли пам'ятні медалі: 1) 2022 Київщина, міста героїв Буча, Ірпінь, Гостомель 2) 2022 Місто героїв Маріуполь 3) 2022 Місто героїв Харків 4) 2022 Місто героїв Херсон 5) 2023 Місто героїв Волноваха 6) 2023 Місто героїв Миколаїв 7) 2023 Місто героїв Охтирка 8) 2023 Місто героїв Чернігів
  2460 грн
   Зображення Подарунковий набір монет "Німеччина 2002"

  Подарунковий набір монет "Німеччина 2002"

  Оцініть культурне багатство Німеччини з цим унікальним колекційним набором. Набір включає в себе різні сучасні обігові монети Німеччини, всі випущені в один рік, що робить їх особливими. Подарунковий набір - ідеальний презент для колекціонерів, які цінують культуру Німеччини, а також для тих, хто бажає розширити свою колекцію обігових монет.
  769 грн
   Зображення Подарунковий набір монет "Німеччина 2006"

  Подарунковий набір монет "Німеччина 2006"

  Оцініть культурне багатство Німеччини з цим унікальним колекційним набором. Набір включає в себе різні сучасні обігові монети Німеччини, всі випущені в один рік, що робить їх особливими. Цей набір також містить рідкісні листи марок, які віддзеркалюють мистецтво, культуру та сучасний спосіб життя Німеччини. Ці листи стануть чудовим доповненням до вашої колекції. Подарунковий набір - ідеальний презент для колекціонерів, які цінують культуру Німеччини, а також для тих, хто бажає розширити свою колекцію обігових монет та марок.
  1025 грн
   Зображення Подарунковий набір монет "Німеччина 2008"

  Подарунковий набір монет "Німеччина 2008"

  Оцініть культурне багатство Німеччини з цим унікальним колекційним набором. Набір включає в себе різні сучасні обігові монети Німеччини, всі випущені в один рік, що робить їх особливими. Цей набір також містить рідкісні листи марок, які віддзеркалюють мистецтво, культуру та сучасний спосіб життя Німеччини. Ці листи стануть чудовим доповненням до вашої колекції. Подарунковий набір - ідеальний презент для колекціонерів, які цінують культуру Німеччини, а також для тих, хто бажає розширити свою колекцію обігових монет та марок.
  1025 грн
   Зображення Подарунковий набір монет "Німеччина 2009"

  Подарунковий набір монет "Німеччина 2009"

  Оцініть культурне багатство Німеччини з цим унікальним колекційним набором. Набір включає в себе різні сучасні обігові монети Німеччини, всі випущені в один рік, що робить їх особливими. Цей набір також містить рідкісні листи марок, які віддзеркалюють мистецтво, культуру та сучасний спосіб життя Німеччини. Ці листи стануть чудовим доповненням до вашої колекції. Подарунковий набір - ідеальний презент для колекціонерів, які цінують культуру Німеччини, а також для тих, хто бажає розширити свою колекцію обігових монет та марок.
  1025 грн
   Зображення Подарунковий набір монет "Німеччина 2010"

  Подарунковий набір монет "Німеччина 2010"

  Оцініть культурне багатство Німеччини з цим унікальним колекційним набором. Набір включає в себе різні сучасні обігові монети Німеччини, всі випущені в один рік, що робить їх особливими. Цей набір також містить рідкісні листи марок, які віддзеркалюють мистецтво, культуру та сучасний спосіб життя Німеччини. Ці листи стануть чудовим доповненням до вашої колекції. Подарунковий набір - ідеальний презент для колекціонерів, які цінують культуру Німеччини, а також для тих, хто бажає розширити свою колекцію обігових монет та марок.
  1025 грн
   Зображення Подарунковий набір монет "Німеччина 2015"

  Подарунковий набір монет "Німеччина 2015"

  Оцініть культурне багатство Німеччини з цим унікальним колекційним набором. Набір включає в себе різні сучасні обігові монети Німеччини, всі випущені в один рік, що робить їх особливими. Подарунковий набір - ідеальний презент для колекціонерів, які цінують культуру Німеччини, а також для тих, хто бажає розширити свою колекцію обігових монет.
  410 грн
   Зображення Монета 1 євро Греція, 2010 рік сова

  Монета 1 євро Греція, 2010 рік сова

  Сова, символ богині Афіни, як вона була зображена на давньогрецькій тетрадрахмі (V століття до н.е.). Афіна була покровителькою ремесел, мудрості та битв. Вона стала богинею-покровителькою міста Афін, у змаганні з Посейдоном. Вони домовилися, що кожен подарує афінянам один подарунок, а афіняни виберуть той подарунок, який їм більше до вподоби. Посейдон ударив тризубом об землю, і забилося джерело; вода була солона та малокорисна, тоді як Афіна запропонувала їм оливкове дерево. Афіняни прийняли оливкове дерево, а разом з ним і Афіну, як свого покровителя, бо оливкове дерево приносило деревину, олію та їжу.
  103 грн
   Зображення Монета 1 євро Фінляндія, 2008 рік

  Монета 1 євро Фінляндія, 2008 рік

  Лебідь-клікун – великий лебідь Північної півкулі. Це чисто-білий дикий лебідь, який є у фінському фольклорі та культурі, від народного епосу «Калевала» до творів композитора Яна Сібеліуса. На початку 20 століття чисельність лебедів-клікунів у дикій природі різко скоротилася, поки до 1950-х років у Фінляндії розмножувалося менше двадцяти пар. Сьогодні у Фінляндії мешкає близько 6000 клікунів.
  205 грн