Пошук
Українська
Категорії
  Меню Close

  Недорогоцінні

  View as Grid List
  Сортувати по
  Показувати на сторінку
   Зображення Пам'ятна монета "Анна Ярославна"

  Пам'ятна монета "Анна Ярославна"

  Присвячена київській княжні, середній доньці князя Ярослава Мудрого - Анні Ярославні. Наприкінці 40-х років XI ст. вона вийшла заміж за французького короля Генріха І Капета, а після його смерті стала регентшею малолітнього сина, яка брала участь в управлінні країною, а фактично - королевою. Ця вродлива, високоосвічена та мудра жінка викликала захоплення в її сучасників і гідно представляла Київську Русь - могутню розвинену державу, що мала міжнародне визнання і відігравала важливу роль у міждержавних відносинах країн Європи та Близького Сходу.
  450 грн
   Зображення Пам'ятна монета "Бандура"

  Пам'ятна монета "Бандура"

  Присвячена українському народному струнно-щипковому музичному інструменту. Бандура – це один з найпоширеніших українських народних інструментів і відома з XV ст. З 20-х років XX ст. мистецтво гри на бандурі переживає період відродження.
  600 грн
   Зображення Пам'ятна монета "Битва за Дніпро" (до 70-річчя визволення Києва від фашистських загарбників)

  Пам'ятна монета "Битва за Дніпро" (до 70-річчя визволення Києва від фашистських загарбників)

  Присвячена наступальним операціям Червоної Армії, здійсненим із серпня до грудня 1943 року. Вони стали завершенням корінного перелому в ході Великої Вітчизняної війни, - битви за Дніпро, під час якої 6 листопада 1943 року було визволено столицю України - місто Київ. Ця битва стала кульмінацією визволення України, значною мірою вплинула на подальший хід воєнних дій і сприяла розгрому фашистських загарбників.
  180 грн
   Зображення Пам'ятна монета "Богдан Ступка"

  Пам'ятна монета "Богдан Ступка"

  Монета присвячену видатному українському актору, Герою України Богдану Сильвестровичу Ступці.
  240 грн
   Зображення Пам'ятна монета "Борис Грінченко"

  Пам'ятна монета "Борис Грінченко"

  Присвячена 150-річчю від дня народження поета і прозаїка, перекладача і літературного критика, автора фундаментальних етнографічних, мовознавчих, літературознавчих та педагогічних праць, історичних нарисів, перших підручників з української мови й літератури, укладача чотиритомного тлумачного словника української мови, одного з організаторів і керівників товариства `Просвіта` Бориса Дмитровича Грінченка.
  300 грн
   Зображення Пам'ятна монета "Бугай"

  Пам'ятна монета "Бугай"

  Присвячена українському народному музичному інструменту у формі дерев`яного циліндра, одна з основ якого обтягнута шкірою з прикріпленим до неї пучком волосся кінського хвоста. Від його посмикування утворюється звук, що нагадує ревіння бугая. Цей басовий інструмент використовується в народних ансамблях для створення гумористичного ефекту.
  180 грн
   Зображення Пам'ятна монета "Василь Ремесло"

  Пам'ятна монета "Василь Ремесло"

  Присвячена всесвітньо відомому вченому, талановитому селекціонеру, академіку, `творцю` пшеничного колоса - Василю Миколайовичу Ремеслу.
  120 грн
   Зображення Пам'ятна монета " Василь Сухомлинський"

  Пам'ятна монета " Василь Сухомлинський"

  Присвячена 85-річчю від дня народження українського педагога, заслуженого вчителя УРСР, лауреата Державної премії УРСР Василя Олександровича Сухомлинського (28.09.1918 - 02.09.1970). Автор багатьох наукових праць, книг (у тому числі `Серце віддаю дітям`), художніх творів для дітей, він все життя присвятив дітям, 33 роки пропрацювавши директором Павлиської середньої школи на Кіровоградщині, виховуючи громадянську гідність, віру в добру основу в людині, любов до рідної землі.
  300 грн
   Зображення Пам'ятна монета "Зозулині черевички справжні" (2 грн.)

  Пам'ятна монета "Зозулині черевички справжні" (2 грн.)

  Присвячена зникаючому виду багаторічної трав`яної рослини з родини Зозулинцевих, або Орхідних, занесеної до Червоної книги України, - Зозулиним черевичкам справжнім.
  270 грн
   Зображення Пам'ятна монета "Володимир Сергєєв"

  Пам'ятна монета "Володимир Сергєєв"

  Присвячена 100-річчю від дня народження Володимира Григоровича Сергєєва - академіка Національної академії наук України, головного конструктора систем управління ракет і космічних апаратів та керівника науково-виробничого об`єднання `Електроприлад` (нині - `Хартрон`), двічі Героя Соціалістичної Праці.
  300 грн
   Зображення Пам'ятна монета "Галицьке королівство" (5 грн.)

  Пам'ятна монета "Галицьке королівство" (5 грн.)

  Присвячена Галицько-Волинській державі, яка досягла розквіту під час правління Данила Галицького, коронованого Папою Римським у 1253 році, та ілюструє спадкоємність державної традиції княжої доби і вектор тогочасної європейської інтеграції України-Руси.
  180 грн
   Зображення Пам'ятна монета "Геодезична дуга Струве"

  Пам'ятна монета "Геодезична дуга Струве"

  Присвячена 200-річчю початку здійснення астрономо-геодезичних робіт на об`єкті Геодезичної дуги Струве.
  120 грн
   Зображення Пам'ятна монета "Місто Київ"

  Пам'ятна монета "Місто Київ"

  Присвячена столиці незалежної України, одному з найбільших і найдавніших міст Європи, розташованому на обох берегах Дніпра.
  180 грн
   Зображення Пам'ятна монета " Місто Севастополь"

  Пам'ятна монета " Місто Севастополь"

  Присвячена місту зі спеціальним статусом, місту-герою, розташованому у південно-західній частині Кримського півострова, навколо унікальної Севастопольської бухти.
  210 грн
   Зображення Пам'ятна монета "Давній Галич"

  Пам'ятна монета "Давній Галич"

  Присвячена давньому галицькому місту, одному з найбільших центрів Київської Русі.
  150 грн
   Зображення Пам'ятна монета "Давній Дрогобич"

  Пам'ятна монета "Давній Дрогобич"

  Монета присвячена давньому галицькому місту, яке за археологічними даними має давню історію, але документальні джерела про місто збереглись лише за останні десятиліття XIV сторіччя.
  150 грн
   Зображення Пам'ятна монета " День українського добровольця"

  Пам'ятна монета " День українського добровольця"

  Присвячена самовідданості, мужності та героїзму захисників незалежності, суверенітету і територіальної цілісності України - учасникам добровольчих формувань, які стали гордістю українського народу.
  60 грн
   Зображення Пам'ятна монета "Будинок Поета (до 100-річчя Будинку М. Волошина)"

  Пам'ятна монета "Будинок Поета (до 100-річчя Будинку М. Волошина)"

  Присвячена 100-річчю з моменту завершення будівництва Будинку Поета.
  300 грн
   Зображення Пам'ятна монета "Будинок з химерами"

  Пам'ятна монета "Будинок з химерами"

  Присвячена несподіваній за художнім задумом і новітніми конструкціями споруді зі скульптурним оформленням на міфологічні та мисливські сюжети, збудованій на початку ХХ століття, та 150-річчю від дня народження її автора - Владислава Городецького, архітектора, блискучого інженера, мандрівника, підприємця.
  150 грн
   Зображення Пам'ятна монета "Давній Вишгород"

  Пам'ятна монета "Давній Вишгород"

  Присвячена давньому місту Вишгороду, яке вперше згадується у `Повісті минулих літ` під 946 роком як резиденція великої княгині Ольги - `Ольжин град`.
  300 грн
   Зображення Пам'ятна монета "Давній Малин"

  Пам'ятна монета "Давній Малин"

  Присвячена місту Малину, розташованому на берегах річки Ірші, притоки Тетерева, яке, за археологічними даними, має давню історію.
  120 грн
   Зображення Пам'ятна монета "Дрохва"

  Пам'ятна монета "Дрохва"

  Присвячена одному з найкрупніших птахів України, зникаючому виду ряду Журавлеподібних, уключеному до Червоної книги України та Європейського Червоного списку тварин і рослин, що перебувають під загрозою зникнення у світовому масштабі.
  360 грн
   Зображення Пам’ятна монета "Євгеній Березняк"

  Пам’ятна монета "Євгеній Березняк"

  Присвячена 100-річчю від дня народження Євгенія Степановича Березняка - Героя України, військового розвідника, рятівника міста Кракова (Республіка Польща) від фашистських окупантів, кандидата педагогічних наук, автора багатьох наукових праць.
  270 грн
   Зображення Пам'ятна монета "Катерининська церква в м. Чернігові" (5 гривень)

  Пам'ятна монета "Катерининська церква в м. Чернігові" (5 гривень)

  Присвячена церкві, яка є втіленням кращих традицій вітчизняної сакральної архітектури.
  150 грн
   Зображення Пам'ятна монета "Захисникам Донецького аеропорту"

  Пам'ятна монета "Захисникам Донецького аеропорту"

  Присвячена вшануванню мужності та героїзму захисників Донецького аеропорту - `кіборгам`, які обороняли його протягом 242 днів, що стало символом самовідданої боротьби за територіальну цілісність України.
  60 грн
  Filters Close
  Мін: 49 грн Макс: 11100 грн
  ₽49 ₽11100