Пошук
Українська
Категорії
  Меню Close

  Недорогоцінні

  View as Grid List
  Сортувати по
  Показувати на сторінку
   Зображення Пам'ятна монета "Лінійний корабель "Слава Катерини", 5 гривень 2013 р.

  Пам'ятна монета "Лінійний корабель "Слава Катерини", 5 гривень 2013 р.

  Присвячена 230-річчю спуску на воду зі стапелів Херсонської адміралтейської верфі флагмана Чорноморського флоту - 66-гарматного лінійного корабля `Слава Катерини`. За період діяльності Херсонського адміралтейства, яке було одним з основних центрів суднобудування на півдні Росії з 1778 до 1827 року, з його стапелів зійшли 34 лінійних кораблі та 16 фрегатів.
  240 грн
   Зображення Пам'ятна монета "Козацький човен"

  Пам'ятна монета "Козацький човен"

  Присвячена гребним човнам ХVIII ст., що були основою козацьких флотилій. У Національному заповіднику `Хортиця` зберігаються судна першої половини XVIII ст. із Дніпровської флотилії, що були підняті із дна Дніпра протягом останніх десяти років.
  240 грн
   Зображення Пам'ятна монета "Античне судноплавство"

  Пам'ятна монета "Античне судноплавство"

  Продовжуює серію `Морська історія України`, що відображає історію судноплавства і суднобудівництва на теренах нашої держави. Суднобудування, яке було однією з основних галузей виробництва античних міст Північного Причорномор`я, сприяло технічному прогресу тогочасного суспільства, розвитку математичних знань, будівельної технології, природничих наук тощо. Південний Крим був майже дві тисячі років вузловим пунктом морської торгівлі та районом інтенсивної навігації.
  210 грн
  Filters Close
  Мін: 49 грн Макс: 11100 грн
  ₽49 ₽11100