Пошук
Українська
Категорії
  Меню Close

  Недорогоцінні

  View as Grid List
  Сортувати по
  Показувати на сторінку
   Зображення Пам'ятна монета "Гутник"

  Пам'ятна монета "Гутник"

  Присвячена гутництву - виготовленню скла, відомому ще з часів Київської Русі. За багато століть розвитку гутництво досягло високого художнього рівня. Особливо оригінальними були баклаги, барильця, різні сулії, кварти та різний фігурний посуд у вигляді півнів, птахів, ведмедиків тощо.
  150 грн
   Зображення Пам'ятна монета "Кушнір"

  Пам'ятна монета "Кушнір"

  Присвячена одному з найдавніших занять - вичинці шкіри з хутра і пошиттю з неї різного одягу.
  240 грн
   Зображення Пам'ятна монета "Ткаля"

  Пам'ятна монета "Ткаля"

  Присвячена одному з найважливіших видів господарської діяльності та мистецької культури українців, що був невід`ємною частиною домашніх занять кожної селянської сім`ї - ткацтву. З давніх часів на території України займалися обробленням волокна з льону, конопель і вовни.
  150 грн
   Зображення Пам'ятна монета "Стельмах"

  Пам'ятна монета "Стельмах"

  Присвячена професії деревообробника. Стельмаство, основне призначення якого - виготовлення коліс, саней, возів, дуг тощо, відоме в Україні з давніх-давен і було одним з найпоширеніших промислів.
  180 грн
   Зображення Пам'ятна монета "Коваль"

  Пам'ятна монета "Коваль"

  Присвячена ковальству - обробленню заліза методом гарячого кування. Уже в Х - ХІІ ст. ковальська майстерність досягла такого високого рівня, що навіть деякі способи оброблення заліза та технології виготовлення знарядь праці, предметів побутового призначення без суттєвих змін дійшли до нашого часу.
  150 грн
   Зображення Пам'ятна монета "Гончар"

  Пам'ятна монета "Гончар"

  Присвячена одному з важливих видів господарської діяльності та мистецької культури українців - гончарству, яке протягом багатьох століть посідало одне з провідних місць серед селянських промислів й увібрало в себе технічні навички та художні традиції, що існували ще з часів неоліту.
  150 грн
   Зображення Пам'ятна монета "Бокораш"

  Пам'ятна монета "Бокораш"

  Присвячена професії плотогона, сплавника, яка вимагала неабиякої сили та спритності. Лісозаготівля проводилася на Поліссі та в Карпатах, де цей промисел був розвинутий ще до 50-х років минулого століття.
  180 грн
  Filters Close
  Мін: 49 грн Макс: 11100 грн
  ₽49 ₽11100