Пошук
Українська
Категорії
  Меню Close

  Недорогоцінні

  View as Grid List
  Сортувати по
  Показувати на сторінку
   Зображення Пам'ятна монета "Зозулині черевички справжні" (2 грн.)

  Пам'ятна монета "Зозулині черевички справжні" (2 грн.)

  Присвячена зникаючому виду багаторічної трав`яної рослини з родини Зозулинцевих, або Орхідних, занесеної до Червоної книги України, - Зозулиним черевичкам справжнім.
  270 грн
   Зображення Пам'ятна монета "Дрохва"

  Пам'ятна монета "Дрохва"

  Присвячена одному з найкрупніших птахів України, зникаючому виду ряду Журавлеподібних, уключеному до Червоної книги України та Європейського Червоного списку тварин і рослин, що перебувають під загрозою зникнення у світовому масштабі.
  360 грн
   Зображення Пам'ятна монета "Модрина польська"

  Пам'ятна монета "Модрина польська"

  Присвячена зникаючому виду хвойних дерев із цінною деревиною модрині польській Larix polonica Racib (родина соснових - Pinaceae), що поширений в українських Карпатах і занесений до Червоної книги України. Вирощують модрину польську в лісах, парках і ботанічних садах, зокрема в Кедринському та Скит Манявському заповідниках.
  600 грн
   Зображення Пам'ятна монета "Морський коник"

  Пам'ятна монета "Морський коник"

  Присвячена представникові ряду Голкоподібних, єдиному ендимічному підвиду морського коника чорноморського у фауні України, ареал поширення якого – Азовське і Чорне моря.
  360 грн
   Зображення Пам'ятна монета "Перегузня" (2 гривні)

  Пам'ятна монета "Перегузня" (2 гривні)

  Присвячена рідкісному виду хижих ссавців родини Куницевих - Перегузні звичайній, зникаючому виду, занесеному до Червоної книги України.
  180 грн
   Зображення Пам'ятна монета "Марена дніпровська" (2 гривні)

  Пам'ятна монета "Марена дніпровська" (2 гривні)

  Присвячена прісноводній зграйній донній рибі родини коропових - марені дніпровській, зникаючому виду, ендеміку басейнів Дніпра і Південного Бугу, занесеній до Червоної книги України та Європейського червоного списку.
  180 грн
   Зображення Пам'ятна монета " Орлан-білохвіст" (2 гривні)

  Пам'ятна монета " Орлан-білохвіст" (2 гривні)

  Присвячена орлану-білохвосту – одному з найбільших представників хижих птахів Євразії, зникаючому виду.
  180 грн
   Зображення Пам'ятна монета "Пилкохвіст український"

  Пам'ятна монета "Пилкохвіст український"

  Присвячена рідкісному виду родини Коники справжні пилкохвосту українському, що живе лише на території України і якого занесено до Червоної книги України.
  180 грн
   Зображення Пам'ятна монета "100 років Київському зоопарку"

  Пам'ятна монета "100 років Київському зоопарку"

  Присвячена Київському зоологічному парку, заснованому в 1908 році. У зоопарку налічується понад 3500 екземплярів тварин і птахів. Тут проводиться робота із акліматизації багатьох тварин, значна увага приділяється їх розмноженню, особливо рідкісних, зникаючих видів.
  150 грн
   Зображення Пам'ятна монета "Ковила українська"

  Пам'ятна монета "Ковила українська"

  Присвячена ковилі українській - своєрідному символу української степової флори, яку включено до Червоної книги України.
  150 грн
   Зображення Пам'ятна монета "Соня садова"

  Пам'ятна монета "Соня садова"

  Присвячена єдиному виду гризунів родини соневих у фауні України, який зрідка трапляється у хвойно-широколистяних лісах рівнин, гір та у садах Полісся і Лісостепу (Рівненська, Київська та Черкаська області). Садова соня активна з настанням сутінок і вночі. На зиму впадає у сплячку до квітня. Гнізда робить переважно у дуплах і серед коріння. Живиться насінням дерев, фруктами, молюсками, комахами, яйцями та пташенятами, дрібними гризунами. З 1900 по 1980 роки на території України виявлено тільки 8 особин. Занесено до Червоної книги України у 1980 році.
  720 грн
   Зображення Пам'ятна монета "Любка дволиста"

  Пам'ятна монета "Любка дволиста"

  Присвячена рідкісному виду європейських наземних орхідей в українській лісостеповій зоні, занесеному до Червоної книги України.
  720 грн
   Зображення Пам'ятна монета "Орел степовий"

  Пам'ятна монета "Орел степовий"

  Присвячена рідкісному у цілинному українському степу виду родини Яструбових - орлу степовому, найбільше поголов`я якого утримується і репродуктується у зоопарку `Асканія-Нова`. У 1980 році орел степовий занесений до червоної книги України.
  960 грн
   Зображення Пам'ятна монета "Асканія-Нова"

  Пам'ятна монета "Асканія-Нова"

  Присвячена 100-річчю утворення першого в Україні степового заповідника `Асканія-Нова`, засновником якого був Фрідріх Фальц-Фейн.
  300 грн
   Зображення Пам'ятна монета "Пугач"

  Пам'ятна монета "Пугач"

  Присвячена осіло-кочовому птахові – пугачу (Bubo bubo) – єдиному виду цього роду у фауні України, переважна частина популяції якого зосереджена, в основному, у західних областях країни. Занесений до Червоної книги України.
  1200 грн
   Зображення Пам'ятна монета "Рись звичайна"

  Пам'ятна монета "Рись звичайна"

  Присвячена рисі звичайній (Lynx lynx), яка належить до ряду хижих звірів (Carnivora). Цінний хутровий звір поширений переважно в українських Карпатах. Невеликі популяції його збереглися у важкоприступних ділянках лісу в Маневицькому районі Волинської області. Занесено до Червоної Книги України.
  1110 грн
   Зображення Пам'ятна монета "Краб прісноводний"

  Пам'ятна монета "Краб прісноводний"

  Присвячена реліктовому виду - єдиному представнику родини прісноводних крабів у фауні України.
  540 грн
   Зображення Пам'ятна монета "100 років Миколаївському зоопарку"

  Пам'ятна монета "100 років Миколаївському зоопарку"

  Присвячена одному з найстаріших зоопарків України. Миколаївський зоопарк входить до Європейської асоціації зоопарків та акваріумів і є одним з провідних центрів збереження та відтворення тварин у неволі, яких тут понад 350 видів.
  840 грн
   Зображення Пам'ятна монета "ЗУБР"

  Пам'ятна монета "ЗУБР"

  Присвячена майже повністю винищеному представнику ряду парнокопитних, розведення та розселення якого в Україні успішно відновлюються з 1965 року. Його занесено до Червоної книги України, Червоної книги МСОП та Європейського Червоного списку.
  360 грн
   Зображення Пам'ятна монета "Азовка"

  Пам'ятна монета "Азовка"

  Присвячена ссавцю ряду китоподібних, представникові родини дельфінових у фауні України, вузькоареальному реліктовому підвиду, місця поширення якого – Чорне та Азовське моря. Азовку занесено до Червоної книги України та Європейського Червоного списку.
  510 грн
   Зображення Пам'ятна монета "Стерлядь прісноводна"

  Пам'ятна монета "Стерлядь прісноводна"

  Присвячена зникаючому виду родини Осетрових - стерляді прісноводній - придонній рибі, яка тримається поодинці або невеликими групами на глибоких руслових ділянках річок із чистою проточною водою та яку занесено до Червоної книги України.
  180 грн
   Зображення Пам'ятна монета "Сліпак піщаний"

  Пам'ятна монета "Сліпак піщаний"

  Присвячена рідкісному виду, що живе лише на території України, сліпаку піщаному, і якого занесено до Червоної книги України та Європейського Червоного списку тварин і рослин, що перебувають під загрозою зникнення.
  180 грн
   Зображення Пам'ятна монета "Гриф чорний"

  Пам'ятна монета "Гриф чорний"

  Присвячена грифу чорному (ряд - Соколоподібні, родина - Яструбові) - єдиному виду роду, який гніздиться тільки в Південному Криму. Ареал виду охоплює Південну Європу та Азію (гірські райони). Грифа чорного занесено до Червоної книги України та Європейського Червоного списку.
  150 грн




  Filters Close
  Мін: 49 грн Макс: 11100 грн
  ₽49 ₽11100