Пошук
Українська
Категорії
  Меню Close

  Недорогоцінні

  View as Grid List
  Сортувати по
  Показувати на сторінку
   Зображення Пам'ятна монета "XVI сесія Парламентської асамблеї Організації з безпеки і співробітництва в Європі"

  Пам'ятна монета "XVI сесія Парламентської асамблеї Організації з безпеки і співробітництва в Європі"

  Присвячена проведенню в Києві 5 - 9 липня 2007 року засідання XVI щорічної сесії Парламентської асамблеї Організації з безпеки і співробітництва в Європі.
  180 грн
   Зображення Пам'ятна монета "Бугай"

  Пам'ятна монета "Бугай"

  Присвячена українському народному музичному інструменту у формі дерев`яного циліндра, одна з основ якого обтягнута шкірою з прикріпленим до неї пучком волосся кінського хвоста. Від його посмикування утворюється звук, що нагадує ревіння бугая. Цей басовий інструмент використовується в народних ансамблях для створення гумористичного ефекту.
  180 грн
   Зображення Пам'ятна монета "Чиста вода - джерело життя"

  Пам'ятна монета "Чиста вода - джерело життя"

  Присвячена одній із першооснов життя на Землі - воді. Монети мають привернути увагу суспільства до бережливого ставлення до природних багатств, зокрема річок, озер, морів.
  180 грн
   Зображення Пам'ятна монета "Петро Григоренко"

  Пам'ятна монета "Петро Григоренко"

  Присвячена Петру Григоренку (1907 - 1987) - громадсько-політичному діячеві, військовому теоретику, відомому правозахиснику. Петро Григоренко - один із засновників Української Громадської Групи сприяння виконанню Гельсінських угод, виступав за повернення кримських татар на історичну батьківщину, за право України й інших народів СРСР на незалежність.
  120 грн
   Зображення Пам'ятна монета "120 років Одеському державному академічному театру опери та балету"

  Пам'ятна монета "120 років Одеському державному академічному театру опери та балету"

  Присвячена 120-річчю відомої будівлі - Одеського державного академічного театру опери та балету, яка виконана в стилі віденського бароко. Театр побудований за проектом архітекторів Фердинанда Фельнера і Германа Гельмера і відкритий у 1887 році. Стеля зали для глядачів розписана віденським художником Францем Лефлером за сюжетами творів Шекспіра. Театр цікавий не тільки своєю архітектурою, але й багатою творчою біографією.
  210 грн
   Зображення Пам'ятна монета "1100 років м.Переяславу-Хмельницькому"

  Пам'ятна монета "1100 років м.Переяславу-Хмельницькому"

  Присвячена одному з найдавніших українських міст, уперше згаданому в договорі князя Олега з греками в 907 році як одне з трьох найбільших міст Давньоруської держави. З другої половини XI ст. це місто - центр Переяславського князівства, наприкінці XV ст. і впродовж XVI ст. відігравало важливу роль у формуванні українського козацтва.
  180 грн
   Зображення Пам'ятна монета "1100-річчя літописного Чернігова"

  Пам'ятна монета "1100-річчя літописного Чернігова"

  Присвячена одному з найдавніших міст - Чернігову, перші літописні згадки про яке належать до 907 року. Чернігів - центр східнослов`янського племені сіверян з кінця IX ст. увійшов до складу Київської Русі і був після Києва найважливішим і найбагатшим містом.
  180 грн
   Зображення Пам'ятна монета "100 років Мотор-Січі"

  Пам'ятна монета "100 років Мотор-Січі"

  Присвячена одному з найбільших у світі та єдиному в Україні підприємству з виробництва, випробування, супроводження під час експлуатації і ремонту 55 типів і модифікацій двигунів для 61 виду літаків і гелікоптерів різного призначення, що експлуатуються в 106 країнах світу, - Запорізькому відкритому акціонерному товариству `Мотор Січ`.
  180 грн
   Зображення Пам'ятна монета "75 років утворення Донецької області"

  Пам'ятна монета "75 років утворення Донецької області"

  Присвячена 75-річчю утворення Донецької області, розташованої в південно-східній частині України. Наявність в області паливно-енергетичних і мінерально-сировинних ресурсів створили умови для розвитку промислового комплексу з високою концентрацією галузей важкої промисловості, наукової та соціальної інфраструктури.
  270 грн
   Зображення Пам'ятна монета "200 років курортам Криму"

  Пам'ятна монета "200 років курортам Криму"

  Присвячена 200-річчю кримської наукової курортології, яка поклала початок освоєнню курортних багатств Криму. Одним з головних лікувальних ресурсів півострова, який привернув увагу як вчених медиків, так і представників державної влади, є сакські лікувальні грязі, перші кроки з вивчення лікувальних властивостей яких були зроблені на початку XIX століття.
  180 грн
   Зображення Пам'ятна монета "Голодомор - геноцид українського народу"

  Пам'ятна монета "Голодомор - геноцид українського народу"

  Присвячена пам`яті жертв Голодомору 1932 - 1933 років.
  180 грн
   Зображення Пам'ятна монета "Спортивне орієнтування"

  Пам'ятна монета "Спортивне орієнтування"

  Присвячена одному з видів спорту - спортивному орієнтуванню, який виник у Скандинавії понад 100 років тому. У серпні 2007 року в Києві проходитиме Чемпіонат світу зі спортивного орієнтування.
  180 грн
   Зображення Пам'ятна монета "90-річчя утворення першого Уряду України"

  Пам'ятна монета "90-річчя утворення першого Уряду України"

  Присвячена першому Уряду України - Генеральному секретаріату, який діяв з 15 червня 1917 року до 9 січня 1918 року. Першим документом, який певною мірою визначив програму діяльності уряду, стала Декларація Генерального секретаріату, розроблена за участю і під керівництвом В.Винниченка. Підставою для підготовки зазначеної Декларації став І Універсал, який урочисто проголошував новий лад вільної автономної України, у якій `однині самі будемо творити наше життя`.
  120 грн
   Зображення Пам'ятна монета "Іван Огієнко"

  Пам'ятна монета "Іван Огієнко"

  Присвячена видатному українському вченому, громадському та церковному діячеві Івану Огієнку (1882 - 1972). Іван Іванович Огієнко - філолог, дітературознавець, засновник і ректор Кам`янець-Подільського українського державного університету, був міністром освіти та міністром віросповідань Української Народної Республіки. Іван Огієнко зробив значний внесок у розвиток української культури і мовознавства.
  120 грн
   Зображення Пам'ятна монета "Олена Теліга"

  Пам'ятна монета "Олена Теліга"

  Присвячена талановитій поетесі, громадській діячці Олені Іванівні Телізі (1906 - 1942). Олена Теліга - поетеса, яка залишила хоч і невелику, але досить значну за мистецькою сутністю спадщину, була організатором і головою Спілки українських письменників в окупованому німцями Києві, редагувала літературно-мистецький додаток до газети `Українське слово` - `Літаври`.
  120 грн
   Зображення Пам'ятна монета "Олександр Ляпунов"

  Пам'ятна монета "Олександр Ляпунов"

  Присвячена математику і механіку, академіку Петербурзької АН з 1901 року Ляпунову Олександру Михайловичу (1857 - 1918), праці якого стосуються небесної механіки, математики, фізики й теорії імовірності.
  120 грн
   Зображення Пам'ятна монета "Олег Ольжич"

  Пам'ятна монета "Олег Ольжич"

  Присвячена 100-річчю від дня народження поета, громадського діяча, археолога - Олега Ольжича (Кандиба Олег Олександрович). Під час Другої світової війни Олег Ольжич очолював націоналістичне підпілля та був одним з організаторів Української національної ради в Києві (1941). У 1944 році був заарештований гестаповцями і загинув у фашистському концтаборі.
  120 грн
   Зображення Пам'ятна монета "Іван Багряний"

  Пам'ятна монета "Іван Багряний"

  Присвячена українському публіцисту, поету, письменнику, політичному діячеві Івану Багряному. Іван Павлович Багряний (Лозов`ягін) - автор романів, п`єс, віршів, публіцистичних творів, повісті `Огненне коло` та поеми `Аве Марія`. Зазнавши репресій та відбувши ув`язнення, згодом емігрував до Німеччини, де створив Мистецький український рух, заснував Українську революційну демократичну партію.
  120 грн
   Зображення Пам'ятна монета "Сергій Корольов"

  Пам'ятна монета "Сергій Корольов"

  Присвячена видатному вченому і конструктору Сергію Павловичу Корольову (1907 - 1966), під керівництвом якого були створені балістичні та геофізичні ракети, космічні кораблі, супутникові серії, перша автоматична міжпланетна станція `Зонд`.
  300 грн
   Зображення Пам'ятна монета "Лесь Курбас"

  Пам'ятна монета "Лесь Курбас"

  Присвячена режисеру, актору, педагогу, драматургу та перекладачу Лесю Курбасу (1887 - 1937). Лесь (Олександр-Зенон) Степанович Курбас - театральний діяч, творчість якого позначена впливом експресіонізму та конструктивізму, фундатор українського модерного театру `Березіль`.
  120 грн
  Filters Close
  Мін: 49 грн Макс: 11100 грн
  ₽49 ₽11100