Пошук
Українська
Категорії
  Меню Close

  Недорогоцінні

  View as Grid List
  Сортувати по
  Показувати на сторінку
   Зображення 180 років Київському національному університету імені Тараса Шевченка, 2гривні 2014 р.

  180 років Київському національному університету імені Тараса Шевченка, 2гривні 2014 р.

  Серія: Вищі навчальні заклади України Присвячена одному з найстаріших і найбільших навчальних закладів України, осередку освіти і науки, у якому бережуть і примножують традиції, плекають нові ідеї, формують національну інтелігенцію, підтримують волелюбний дух.
  300 грн
   Зображення 200-річчя від дня народження Т. Г. Шевченка, 5 гривень 2014 р.

  200-річчя від дня народження Т. Г. Шевченка, 5 гривень 2014 р.

  Присвячена 200-річчю від дня народження видатного сина українського народу, геніального поета, художника, мислителя, який зробив неоціненний внесок у духовну скарбницю людства, - Тараса Григоровича Шевченка. Талант Великого Кобзаря сягнув вершин української та світової культури, сила його національного феномену випромінюється далеко поза межі літератури і мистецтва.
  180 грн
   Зображення 500-річчя битви під Оршею, 5 гривень 2014 р.

  500-річчя битви під Оршею, 5 гривень 2014 р.

  Серія: Інші монети Присвячена переможній битві армії Великого князівства Литовського з військом Російської держави поблизу Орші (нині - територія Білорусі). Перемога в Оршанській битві 1514 року зупинила наступ військ великого князя московського Василія III Івановича і мала велике міжнародне значення. Армія Великого князівства Литовського на чолі з князем Костянтином Острозьким складалася з польських, литовських, українських і білоруських військ.
  180 грн
   Зображення 70 років визволення України від фашистських загарбників, 5 гривень 2014 р.

  70 років визволення України від фашистських загарбників, 5 гривень 2014 р.

  Серія: Перемога у Великій Вітчизняній війні 1941-1945 рр. Присвячена визволенню України, яка опинилася в епіцентрі війни СРСР з нацистською Німеччиною та її союзниками. Українською землею прокотився руйнівний воєнний вал - міста і села були знищені, економіка зруйнована, людські втрати обчислювалися мільйонами. Воєнні дії відбувалися на території України протягом 40 місяців, битва за Україну складалася з 11 стратегічних і 23 фронтових операцій та завершилась 28 жовтня 1944 року повним звільненням її території від гітлерівців.
  210 грн
   Зображення 700 років мечеті хана Узбека і медресе, 5 гривень 2014 р.

  700 років мечеті хана Узбека і медресе, 5 гривень 2014 р.

  Серія: Пам'ятники архітектури України. Монета присвячена давнім освітньо-релігійним мусульманським пам'ятникам, пов'язаних з історією та культурою кримськотатарського народу, - мечеті хана Узбека і медресе, побудованим на території міста Старий Крим на початку XIV в.
  300 грн
   Зображення 75 років Тернопільській області, 5 гривень 2014 р.

  75 років Тернопільській області, 5 гривень 2014 р.

  Присвячена краю з унікальними і неповторними пейзажами, гірськими рельєфами, річками, водоспадами, печерами. Перлинами заповідного фонду краю є національний природний парк `Кременецькі гори` та заповідник `Медобори`. Тернопільська область займає західну частину Подільської височини і розташована на перехресті важливих транспортних шляхів зі Східної Європи до Центральної і Західної Європи, що сприяє розвитку підприємницької діяльності. Економіка області має аграрно-промислове спрямування, серед корисних копалин провідне місце належить природним будівельним матеріалам.
  750 грн
   Зображення Василь Липківський, 2 гривні 2014 р.

  Василь Липківський, 2 гривні 2014 р.

  Серія: Видатні особистості України. Присвячена 150-річчю від дня народження церковного й освітнього діяча, реформатора, першого митрополита Української автокефальної православної церкви, талановитого проповідника, публіциста, письменника, перекладача - Василя Костянтиновича Липківського.
  600 грн
   Зображення Джон Джеймс Юз, 2 гривні 2014 р.

  Джон Джеймс Юз, 2 гривні 2014 р.

  Ювілейна монета України. Присвячена Джону Джеймсу Юзу - британському гірському інженеру, металургові, промисловцеві, засновнику металургійного заводу, навколо якого утворилося селище Юзівка (до 1924 року), нині - місто Донецьк.
  270 грн
   Зображення Микола Реріх, 2 гривні 2014 р.

  Микола Реріх, 2 гривні 2014 р.

  Серія: Видатні особистості України Пам'ятна монета присвячена 140-річчю від дня народження Миколи Костянтиновича Реріха - всесвітньо відомого художника, філософа, вченого, археолога, мандрівника, який вніс значний внесок у скарбницю світової науки і культури, розробивши проект першого міжнародного Договору про захист культурних цінностей, що отримав назву Пакт Реріха.
  300 грн
   Зображення Остап Вишня, 2 гривні 2014 р.

  Остап Вишня, 2 гривні 2014 р.

  Серія: Видатні особистості України Присвячена 125-річчю від дня народження Остапа Вишні (Павла Михайловича Губенка) - видатного українського письменника, блискучого майстра гумористичних оповідань, фейлетонів, шаржів. Самобутній і неповторний митець, автор відомих збірок `Чухраїнці`, `Вишневі усмішки`, `Зенітка`, `Мисливські усмішки` Остап Вишня був захоплений дивовижною красою України, милозвучністю та багатством її мови, величчю та глибиною душі українського народу, риси якого втілив у мудрих, працьовитих, дотепних, кмітливих і щирих своїх героях.
  270 грн
   Зображення Памятная монета " 75 років Рівненській області"

  Памятная монета " 75 років Рівненській області"

  Серія: Області України Присвячена краю, який налічує понад 600 розвіданих мінеральних родовищ, унікальними серед яких є поклади базальту та бурштину. Рівненщина - це неповторна замкова культура, мальовничі краєвиди, значні масиви лісів. Рівненська область розташована на північному заході України, має вигідне географічне положення і розвинуту транспортну мережу, в її промисловості переважає виробництво лляних тканин, нетканих матеріалів, деревостружкових плит, фанери, мінеральних добрив та енергетичних потужностей.
  750 грн
   Зображення Пам'ятна монета " 220 років м. Одесі"

  Пам'ятна монета " 220 років м. Одесі"

  Присвячена одному з провідних промислових, наукових і культурних центрів нашої держави - місту-герою Одесі, яке називають південними морськими воротами України, справжньою перлиною, розташованою на березі Чорного моря. Територія сучасного міста була заселена з найдавніших часів, тут існували поселення та городища різних племен і народів, а наприкінці XVIII ст. на місці поселення Хаджибей виникли порт і місто.
  180 грн
   Зображення Пам'ятна монета "60 років Черкаській області"

  Пам'ятна монета "60 років Черкаській області"

  Присвячена мальовничому козацькому краю, що розкинувся на берегах Дніпра, батьківщині Богдана Хмельницького і Тараса Шевченка. Цю область, яка має потужний економічний потенціал і відома своїми чорноземами, різнобарвними рушниками, називають `серцем України`.
  750 грн
   Зображення Пам'ятна монета "70 років Херсонській області"

  Пам'ятна монета "70 років Херсонській області"

  Присвячена індустріально-аграрному регіону на півдні України, який омивається водами Чорного та Азовського морів. Херсонщина - це унікальні степові заповідники, земля, що має давню історію, край козацької слави, колиска суднобудування.
  750 грн
   Зображення Пам'ятна монета "75 років Cумській області"

  Пам'ятна монета "75 років Cумській області"

  Присвячена розвиненому аграрно-промисловому регіону, розташованому в північно-східній частині Лівобережної України. Сумщина - скарбниця природи з безмежними лугами, чистими водами та багатими лісами, край зі славним історичним минулим, козацькими традиціями.
  750 грн
   Зображення Памятная монета " 75 років Волинській області", 5 гривень 2014 р.

  Памятная монета " 75 років Волинській області", 5 гривень 2014 р.

  Серія: Області України. Присвячена краю віковічних лісів, сотень небесно-чистих рік і озер, до яких належить найглибше озеро України - Світязь. Також Волинь багата на різноманітні мінерально-сировинні ресурси. Волинська область розташована в північно-західній частині України, у басейні приток Прип`яті та верхів`ях Західного Бугу, на перехресті важливих транспортних шляхів, що сприяє активному розвитку міжнародних зв`язків.
  750 грн
   Зображення Пам'ятна монета "75 років Запорізькій області "

  Пам'ятна монета "75 років Запорізькій області "

  Присвячена одному з найрозвинутіших індустріальних регіонів, розташованому на Південному Сході нашої країни, який на півдні омивається водами Азовського моря. Це земля творців Української козацької держави, справжніх лицарів духу.
  750 грн
   Зображення Памятная монета " 75 років Івано-Франківській області", 5 гривень 2014 р.

  Памятная монета " 75 років Івано-Франківській області", 5 гривень 2014 р.

  Серія: Області України Присвячена мальовничому краю, багатому на ліси, лікувальні мінеральні води, природні ресурси (паливно-енергетичні, хімічні, будівельні), з різноманітними рослинним і тваринним світом. Івано-Франківська область розташована на південному заході України, на стику двох великих природно-географічних зон - Східноєвропейської рівнини та Східних Карпат. Саме тут розташована найвища точка України - гора Говерла (2 061 м) і такі відомі гірськолижні курорти: Яремче, Микуличин, Шешори, Ворохта, Яблуниця.
  750 грн
   Зображення Пам'ятна монета "75 років Кіровоградській області"

  Пам'ятна монета "75 років Кіровоградській області"

  Присвячена одному з найбільш насичених мінеральними ресурсами краю, мінерально-сировинний потенціал якого - понад 340 родовищ корисних копалин. Цей аграрно-індустріальний регіон, багатий чорноземними ланами, розташований у межиріччі Дніпра і Південного Бугу, у центрі України.
  750 грн
   Зображення Памятная монета "75 лет Львовской области"

  Памятная монета "75 лет Львовской области"

  Серия: Области Украины Посвящена одному из крупнейших культурных, образовательных и промышленно-аграрных регионов на западе Украины. Львовщина - мощный европейский транспортный узел. Это край, через который проходит главный Европейский водораздел между бассейнами Балтийского и Черного морей, а особым богатством Галицкой земли является ее несметные запасы лечебных минеральных вод. В области расположены такие известные курорты Трускавец, Моршин, Шкло, Немиров, Сходница.
  750 грн
   Зображення Пам'ятна монета "XXII зимові Олімпійські ігри"

  Пам'ятна монета "XXII зимові Олімпійські ігри"

  Присвячена важливій події у світовому спортивному житті - XXIІ зимовим Олімпійським іграм у місті Сочі (Росія) та участі в них національної збірної України. Історія олімпійського руху в Україні розпочалася в 1952 році, коли наші спортсмени в складі збірної команди Радянського Союзу вперше взяли участь у XV Олімпійських іграх у Гельсінкі. З того часу Україна розвиває та зміцнює свої позиції - наші спортсмени завоювали 620 медалей. Олiмпiйський рух в Українi координується Нацiональним олiмпiйським комiтетом України, заснованим 22 грудня 1990 року. Метою його діяльності є забезпечення участі українських спортсменів в Олімпійських іграх, популяризація масового спорту і здорового способу життя, зміцнення міжнародного спортивного співробітництва.
  1800 грн
   Зображення Пам'ятна монета "Анна Ярославна"

  Пам'ятна монета "Анна Ярославна"

  Присвячена київській княжні, середній доньці князя Ярослава Мудрого - Анні Ярославні. Наприкінці 40-х років XI ст. вона вийшла заміж за французького короля Генріха І Капета, а після його смерті стала регентшею малолітнього сина, яка брала участь в управлінні країною, а фактично - королевою. Ця вродлива, високоосвічена та мудра жінка викликала захоплення в її сучасників і гідно представляла Київську Русь - могутню розвинену державу, що мала міжнародне визнання і відігравала важливу роль у міждержавних відносинах країн Європи та Близького Сходу.
  450 грн
   Зображення Пам'ятна монета "Володимир Сергєєв"

  Пам'ятна монета "Володимир Сергєєв"

  Присвячена 100-річчю від дня народження Володимира Григоровича Сергєєва - академіка Національної академії наук України, головного конструктора систем управління ракет і космічних апаратів та керівника науково-виробничого об`єднання `Електроприлад` (нині - `Хартрон`), двічі Героя Соціалістичної Праці.
  300 грн
   Зображення Пам’ятна монета "Євгеній Березняк"

  Пам’ятна монета "Євгеній Березняк"

  Присвячена 100-річчю від дня народження Євгенія Степановича Березняка - Героя України, військового розвідника, рятівника міста Кракова (Республіка Польща) від фашистських окупантів, кандидата педагогічних наук, автора багатьох наукових праць.
  270 грн
   Зображення Пам'ятна монета "Корсунь-Шевченківська битва"

  Пам'ятна монета "Корсунь-Шевченківська битва"

  Присвячена наступальній операції Першого Українського та Другого Українського фронтів, здійсненій 24 січня - 17 лютого 1944 року, у ході якої було ліквідовано угруповання гітлерівських військ на Корсунському виступі та створено сприятливі умови для остаточного визволення Правобережної України.
  150 грн
  Filters Close
  Мін: 49 грн Макс: 11100 грн
  ₽49 ₽11100