Пошук
Українська
Категорії
  Меню Close

  Німеччина і Колумбія - серія «Алегорія» 31,1 грам, Black Gold Space 2019р.

  Монетний двір Німеччини представив унікальну інтригуючу серію монет «Алегорії» (The Allegories) в Black Gold Space дизайні, присвячену історичним образам різних земель і їх народів. У другому випуску серії «Алегорії» буде показано, що Німеччина ходить рука об руку з Колумбією, тримаючи свої відповідні прапори високо в повітрі з гордістю і честю.
  Доступність : 1 в наявності
  3075 грн
  i h

  Аверс: зображені жіночі персоналії Німеччини і Колумбії разом з відповідними прапорами. Зображення оточене словами «Алегорія - 1 унція 999,9».

  Реверс: коронований щит у вінку з дубового листя. «GERMANIA - 2019 - 5 MARK».


  Вінценосний щит на звороті має багато традиційних значень, точно визначених геральдикою:

  У лівому верхньому кутку гребеня зображений двоголовий орел німецького монетного двору - символ римської міфології, пов'язаний з Янусом, богом усіх світів, хранителем дверей, воріт, проходів і мостів, покровителем договорів і союзів. Голови, які стоять навпроти, символізують минуле і майбутнє.
  Правий верхній кут: прикрашений картатим візерунком, який відноситься до мудрості і обережності.
  Лівий нижній кут: три квітки на золотій стрічці. Вони приховують три цінності, що визначають сильну і незалежну націю - єдність, цілісність і свободу.
  Правий нижній кут: зображений дикий кабан. Дуже популярна і шанована тварина в Римській імперії, який є символом могутності і влади.

  Основні характеристики:

  Обмежений тираж всього 25 000 монет по всьому світу.

  Містить 1 унцію .9999 чистого срібла.

  Характеристики
  Номінал5
  Проба999
  Матеріалсрібло
  Діаметр38.61 мм
  Вага31.1 г
  ПоходженняЄвропа
  Рік випуску2019
  Разом з цим також купують
   Зображення Німеччина і Колумбія - серіія «Алегорія» SPACE BLUE 31,1 грам, 2019р.

  Німеччина і Колумбія - серіія «Алегорія» SPACE BLUE 31,1 грам, 2019р.

  Монетний двір Німеччини представив унікальну інтригуючу серію монет «Алегорії» (The Allegories), присвячену історичним образам різних земель і їх народів. У другому випуску серії «Алегорії» буде показано, що Німеччина ходить рука об руку з Колумбією, тримаючи свої відповідні прапори високо в повітрі з гордістю і честю.
  3690 грн 2460 грн
   Зображення Срібна монета «Алегорії - Британія та Германія» DARK RED 2019 31.1 грам

  Срібна монета «Алегорії - Британія та Германія» DARK RED 2019 31.1 грам

  Монетний двір Німеччини представив унікальну і обмежену серію монет «Алегорії» (The Allegories), присвячену історичним образам різних земель і їх народів. Срібна монета «Алегорії» присвячена алегоричним образам двох країн і представляє Леді Німеччину і Леді Британію. Войовничий образ захисниць британських і німецьких земель приглушений, хоч їхня зброя завжди з ними. Меч Німеччини покоїться в піхвах і висить на талії, щит опущений вниз, а права рука протягнута до Британії.
  3895 грн
   Зображення Німеччина і Колумбія - серіія «Алегорія» 31,1 грам, 2019р.

  Німеччина і Колумбія - серіія «Алегорія» 31,1 грам, 2019р.

  Монетний двір Німеччини представив унікальну інтригуючу серію монет «Алегорії» (The Allegories), присвячену історичним образам різних земель і їх народів. У другому випуску серії «Алегорії» буде показано, що Німеччина ходить рука об руку з Колумбією, тримаючи свої відповідні прапори високо в повітрі з гордістю і честю.
  2460 грн