Пошук
Українська
Категорії
  Меню Close

  Носоріг срібна монета серії "Велика п'ятірка" 31,1 грам, Південна Африка 2020р.

  На початку 2019 року Південно-Африканський національний монетний двір оголосив про запуск серії «Велика п'ятірка», монети випущені з чистого срібла, зображуючи найбільш символічну дику природу Південної Африки: лев, леопард, слон, носоріг і буйвол. Носоріг це другий випуск з п'яти основних монет серії "Велика п'ятірка".
  Доступність : 2 в наявності
  1800 грн
  i h

  Мотив срібної монети показує вражаючий портрет носорога. У дизайн також включені написи «Південна Африка», «Велика п'ятірка 2020» і національний герб Південної Африки.

  На реверсі срібної слитковой монети зображено дві половинки голови носорога. Коли дві монети розташовані поруч один з одним, можна побачити повний портрет носорога крупним планом. Помістивши багато з цих монет поруч один з одним, можна побачити ціле стадо носорогів. Срібна монета Великої П'ятірки в неціркулірованном якості поставляється в ілюстрованій блістерній картці.

  Термін «Велика П'ятірка» відноситься до найбільш широко визнаних і небезпечних африканських тварин: слона, лева, леопарда, носорога і буйвола.

  Ця монета була виготовлена ​​з чистого срібла (.999). Обмеженим тиражем всього 15 000 штук.

  Характеристики
  Матеріал срібло
  Состояние Превосходная
  Діаметр 38.725 мм
  Наклад 15000 шт
  Проба 999
  Вага 31.1 г
  Країна Южно-Африканская Республика
  Якість бриллиант-анциркулейтед
  Рік випуску 2020