Пошук
Українська
Категорії
  Меню Close

  Пам'ятна банкнота 160 років від дня народження Івана Франка

  Національний банк України з 1 вересня 2016 року вводить в обіг пам'ятні банкноти номіналом 20 гривень в честь 160-річчя видатного українського письменника Івана Франка.
  Доступність : 23 в наявності
  205 грн
  i h

  Основне зображення лицьового боку банкноти - портрет Івана Франка, праворуч від якого розміщено нові оптико-змінні елементи захисту:

  композиція з числа "160" і написи "років з дня народження". При зміні кута нахилу банкноти на ділянках зображення спостерігаються поступові переходи від пурпурного кольору до золотисто-зеленого;
  "Віконна" полімерна стрічка зеленого кольору з діагональними білими лініями. При зміні кута нахилу банкноти спостерігається рух фонових зображень.
  Основне зображення зворотної сторони банкноти - будівля Львівського оперного театру.

  Розмір банкноти - (69х130) мм.

  Дата введення в обіг: 01.09.2016

  Пам'ятні банкноти будуть введені в обіг з 1 вересня 2016 року. Тираж складе 1 мільйон штук. Для нумерації банкнот буде використана серія ЦБ. 20 тисяч примірників цих банкнот будуть запаковані в сувенірні конверти і будуть реалізовуватися нашими регіональними управліннями за ціною 31 гривня. Решта будуть реалізовуватися за ціною 27 гривень », - сказав Смолій.

  Характеристики
  Країна – виробник товаруУкраїна
  Номінал20
  Разом з цим також купують
   Зображення Сувенірна банкнота “Сто карбованців” в сувенірній упаковці (до 100-річчя подій Української революції 1917-1921 років)

  Сувенірна банкнота “Сто карбованців” в сувенірній упаковці (до 100-річчя подій Української революції 1917-1921 років)

  Сувенірна банкнота “Сто карбованців” в сувенірній упаковці (до 100-річчя подій Української революції 1917-1921 років) Банкнота України. Сувенірна банкнота України «Сто карбованців» (укр. «Сто карбованців»). Дата введення в обіг: 29.12.2017. Тираж 80 000.
  287 грн
   Зображення Сувенірна банкнота"Леонід Каденюк - перший космонавт незалежної України"

  Сувенірна банкнота"Леонід Каденюк - перший космонавт незалежної України"

  Національний банк України 26 листопада 2020 року випускає сувенірну банкноту “Леонід Каденюк – перший космонавт незалежної України”, присвячену Герою України, першому космонавту незалежної України Леоніду Костянтиновичу Каденюку, який у 1997 році здійснив політ на американському космічному шатлі “Колумбія” (місія STS-87) у складі міжнародного екіпажу. Український космонавт-дослідник виконав широкий спектр робіт у рамках спільного українсько-американського експерименту, завданням якого було дослідження впливу мікрогравітації на ріст і розвиток вищих рослин. Сувенірна банкнота виготовлена на папері з водяним знаком (зображення земної кулі з материками), у товщу паперу введено 1,5-міліметрову захисну стрічку паралельно меншій стороні банкноти і захисні волокна, що набувають флуоресцентного світіння під дією ультрафіолетових променів. Сувенірну банкноту віддруковано за допомогою офсетного, інтагліо, трафаретного та високого способів друку з використанням захищених фарб. Розміри сувенірної банкноти 80 х 170 мм.
  369 грн