Пошук
Українська
Категорії
  Меню Close

  Пам`ятна медаль "Сержантський корпус"

  Пам'ятна медаль присвячена сержантському і старшинському складу Збройних Сил України, який засвідчив свою ефективність та важливість протягом російсько-української війни, що триває з 2014 року, був і є одним із факторів успішних дій українського війська з надання відсічі окупаційним силам російської федерації з початку повномасштабного вторгнення 24 лютого 2022 року й дотепер, відзначення їх подвигу та героїзму.
  Доступність : 6 в наявності
  287 грн
  i h

  На аверсі медалі: на дзеркальному тлі розміщено гасло сержантів і старшин Збройних Сил України "СЛІДУЙ ЗА МНОЮ! РОБИ ЯК Я!", в центрі зображено українського сержанта-лідера, який веде за собою солдатів у бій, угорі – малий Державний Герб України та напис "УКРАЇНА", рік карбування 2023, логотип Банкнотно-монетного двору Національного банку України (ліворуч від зображення сержанта).

   

   На реверсі медалі розміщено написи: "СЕРЖАНТСЬКИЙ КОРПУС ЗБРОЙНИХ СИЛ УКРАЇНИ", девіз сержантського і старшинського складу Збройних Сил України – "ЧЕСТЬ, ВІДДАНІСТЬ, ВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ, ПРОФЕСІОНАЛІЗМ" (по колу), у центрі на дзеркальному тлі зображено символіку Сержантського корпусу Збройних Сил України та стилізований тризуб, що використовується Збройними Силами України.

  Характеристики
  ПоходженняЄвропа
  Країна – виробник товаруУкраїна
  Матеріалнейзильбер
  Діаметр35 мм
  Рік випуску2023
  Разом з цим також купують
   Зображення "Сили територіальної оборони Збройних Сил України" 10 гривень 2022 р. ЗСУ ТРО

  "Сили територіальної оборони Збройних Сил України" 10 гривень 2022 р. ЗСУ ТРО

  Монета присвячена окремому роду Збройних Сил України, на який покладається організація підготовка та виконання завдань територіальної оборони відповідно до Закону України "Про основи національного спротиву".
  41 грн
   Зображення Збройні Сили України ЗСУ

  Збройні Сили України ЗСУ

  Присвячена українським військам, на які відповідно до Конституції України покладаються завдання з оборони України, захисту її суверенітету, територіальної цілісності та недоторканості; забезпечення стримування та відсічі збройній агресії проти України, охорони повітряного простору держави та підводного простору у межах територіального моря України, а також завдання щодо участі в заходах, спрямованих на боротьбу з тероризмом.
  103 грн
   Зображення Пам’ятна монета "Антонівський міст" 10 гривень ЗСУ

  Пам’ятна монета "Антонівський міст" 10 гривень ЗСУ

  Пам’ятна монета “Антонівський міст”, присвячена найбільш згадуваному в часи війни мосту в Україні, одній з трьох ключових переправ через Дніпро в Херсонській області, стратегічно важливому об’єкту для регіону та країни в цілому.
  41 грн