Пошук
Українська
Категорії
  Меню Close

  Пам'ятна монета "10 років антарктичній станції "Академік Вернадський"

  Присвячена українському антарктичному науковому центру - станції `Академік Вернадський` (попередня назва `Фарадей`), яка розташована на острові Галіндез Аргентинського архіпелагу. Станцію було передано Україні згідно з Меморандумом про взаєморозуміння між Британською антарктичною службою та Українським антарктичним центром. Дослідження на станції проводяться за багатьма науковими напрямами та спрямовані на забезпечення геополітичних інтересів України в цьому регіоні, інтеграції у світову науку тощо.
  Артикул : 10148
  Доступність : 1 в наявності
  308 грн
  i h

  Аверс:

  На аверсі монети зображено український прапор, який майорить на вертикальному штоці, унизу станцію `Академік Вернадський` та розміщено: напис півколом (праворуч) НАЦІОНАЛЬНИЙ БАНК, нижче малий Державний Герб України, під яким написи - УКРАЇНА/ 5/ГРИВЕНЬ, рік карбування монети 2006 (ліворуч), а також логотип Монетного двору Національного банку України.

  Реверс:

  На реверсі монети зображено аб

  Художник: Таран Володимир, Харук Олександр, Харук Сергій
  Скульптор: Атаманчук Володимир, Чайковський Роман

   

  Характеристики
  Номінал2
  Матеріалнейзильбер
  Вага12.8 г
  Типпам'ятна
  ТематикаІнші монети
  Якістьспеціальний анциркулейтед
  Обробкарифлена
  Дата Випуску16.01.2006
  Діаметр31 мм
  Рік випуску2006
  Разом з цим також купують
   Зображення Пам'ятна монета "Ігор Сікорський"

  Пам'ятна монета "Ігор Сікорський"

  10216
  Присвячена одному з піонерів авіації, конструктору літаків та гелікоптерів, промисловцю - Сікорському Ігорю Івановичу. Навчаючись у Київському політехнічному інституті (1907 - 1914), Ігор Сікорський почав працювати над першими розробками майбутніх гелікоптерів. З 1910 року будував літаки. Перші багатомоторні літаки у світі - `Гранд`, `Ілля Муромець`, `Русский витязь` - його конструкції. Виходець з України, він уславив своє ім`я як один з найвідоміших авіаконструкторів світу.
  328 грн
   Зображення Пам'ятна монета "Місто Київ"

  Пам'ятна монета "Місто Київ"

  10438
  Присвячена столиці незалежної України, одному з найбільших і найдавніших міст Європи, розташованому на обох берегах Дніпра.
  615 грн
   Зображення Євромайдан, 5 гривень 2015 р.

  Євромайдан, 5 гривень 2015 р.

  10326
  Серія: Героям Майдану Монета присвячена трагічним подіям в Україні з листопада 2013 по лютий 2014 року, які увійшли в історію під назвою "Революція гідності". Монета уособлює громадянську мужність і патріотизм, які проявили громадяни України всіх національностей, прагнучи розвивати і зміцнювати демократичну державу, конституційні основи демократії, прав і свобод людини.
  574 грн