Пошук
Українська
Категорії
  Меню Close

  Пам'ятна монета "100 років Харківському національному університету міського господарства імені О. М. Бекетова" - нейзильбер

  Присвячена єдиному в Україні закладу вищої освіти, який здійснює підготовку і перепідготовку інженерних кадрів з комплексу спеціальностей і спеціалізацій, що охоплюють технічні та соціально-економічні сфери функціонування та розвитку міст і регіонів. Харківський національний університет міського господарства імені О. М. Бекетова – це сучасний науково-освітній комплекс, до складу якого також входять навчально-методичний відділ, наукова бібліотека, галузеві науково-дослідні підрозділи, численні освітні і наукові центри, архітектурно-художні майстерні тощо. Університет здійснює широкий спектр наукових досліджень в галузі міського господарства.
  Артикул : 10507
  Доступність : 3 в наявності
  246 грн
  i h

  На аверсі монети розміщено: угорі – малий Державний Герб України, праворуч від якого напис УКРАЇНА; у центрі – логотип університету; унизу написи: 2022/2/ГРИВНІ; логотип Банкнотно-монетного двору Національного банку України (під написами).

   На реверсі монети зображено стилізовану композицію: пам’ятник видатному архітектору О. М. Бекетову (ліворуч), центральна частина фасаду будівлі університету (праворуч) та написи: 100/РОКІВ (над будівлею), ХАРКІВСЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ УНІВЕРСИТЕТ МІСЬКОГО ГОСПОДАРСТВА ІМ. О. М. БЕКЕТОВА (по колу).

  Характеристики
  Номінал2
  Матеріалнейзильбер
  Вага12.8 г
  Діаметр31 мм
  Рік випуску2022
  Разом з цим також купують
   Зображення Пам'ятна монета "Василь Кричевський"

  Пам'ятна монета "Василь Кричевський"

  10510
  Присвячена 150-річчю від дня народження однієї з найпотужніших, самобутніх постатей українського мистецтва кінця XIX – середини XX ст. Василя Кричевського, який мав універсальний талант: творив в архітектурі й малярстві, працював над оформленням книг, театральних вистав і кінофільмів, розробляв дизайн національного герба України, печатки держави, паперових грошей та марок УНР, досконало знав народну творчість, був глибоко обізнаний зі світовим мистецтвом , умів навчати і постійно вчився сам. Черпаючи натхнення з мистецької творчості українського народу, Василь Григорович Кричевський залишив по собі значний доробок – немає галузі мистецтва, у якій би не проявився творчий вплив, всебічна індивідуальність митця. У багатьох із них він виступає як новатор і творець українського національного стилю.
  205 грн
   Зображення Пам'ятна монета "XXIV зимові Олімпійські ігри" - нейзильбер

  Пам'ятна монета "XXIV зимові Олімпійські ігри" - нейзильбер

  10497
  Пам`ятна монета присвячена важливій події світового спортивного життя – XXIV зимовим Олімпійським іграм. Олімпійські ігри – це престижні міжнародні змагання, які без перебільшення є подією планетарного масштабу і проводяться під егідою Міжнародного олімпійського комітету в межах олімпійського руху. До складу національної збірної України увійшли представники таких видів спорту: біатлон, гірськолижний спорт, ковзанярський спорт, керлінг, лижні гонки, лижне двоборство, стрибки на лижах з трампліна, санний спорт, скелетон та бобслей, сноубординг, фігурне катання на ковзанах, фристайл, хокей із шайбою, шорт-трек.
  287 грн