Пошук
Українська
Категорії
  Меню Close

  Пам'ятна монета "1025-річчя хрещення Київської Русі"

  Присвячена впровадженню Володимиром Великим християнства як державної релігії, що сприяло об'єднанню та зміцненню Київської Русі, поширенню писемності, відкрило широкі перспективи економічних і культурних зв'язків тощо.
  Доступність : 3 в наявності
  7500 грн
  i h

  Аверс:

  На аверсі монети вгорі розміщено малий Державний Герб України, стилізовані написи півколом НАЦІОНАЛЬНИЙ БАНК УКРАЇНИ (угорі), рік карбування монети 2013 і номінал (унизу): ДВАДЦЯТЬ ГРИВЕНЬ. У центрі монети зображено композицію - хрест-енколпіон (елемент оздоблення - локальна позолота, вміст золота в чистоті не менше 0,000449 г) фігури-символи чотирьох євангелістів: Матвія в образі ангела, Марка в образі лева, Луки в образі тільця, Іоанна в образі орла. Кожен з них крилатий і тримає Євангеліє.

  Реверс:

  На реверсі монети розміщено багатофігурна композиція: Володимир Великий і Андрій Первозванний, які тримають хрест, святі Антоній і Феодосій Печерські, Кирило і Мефодій, вгорі - Зимненська ікона Пресвятої Богородиці, по обидві сторони від якої ангели, внизу півколом стилізований напис - 1025-РІЧЧЯ ХРЕЩЕННЯ КИЇВСЬКОЇ РУСІ.

  Характеристики
  Номінал 20
  Рік випуску 2013
  Состояние Превосходная
  Країна Украина
  Происхождение Европа
  Матеріал срібло
  Вага 62.2 г
  Тип памятна
  Тематика Відродження християнської духовності в Україні
  Якість спеціальний анциркулейтед
  Обробка рифлена
  Дата Випуску 03.07.2013
  Діаметр 50 мм