Пошук
Українська
Категорії
  Меню Close

  Пам'ятна монета "200 років Південноукраїнському національному педагогічному університету ім. К. Д. Ушинського"

  Присвячена одному з найстаріших навчальних закладів України, першому педагогічному вузу на півдні нашої держави, заснованому 2 травня 1817 року в м. Одесі при Рішельєвському ліцеї.
  Доступність : 5 в наявності
  120 грн
  i h

  Присвячена одному з найстаріших навчальних закладів України, першому педагогічному вузу на півдні нашої держави, заснованому 2 травня 1817 року в м. Одесі при Рішельєвському ліцеї. Відповідно до статуту Рішельєвського ліцею Головний Педагогічний інститут засновано для `…підготовки розумних і здібних учителів, які з успіхом зможуть навчати інших того, чого навчалися самі`.

  На аверсі монети розміщено: угорі малий Державний Герб України, напис УКРАЇНА; рік карбування монети - 2017, логотип Банкнотно-монетного двору Національного банку України та номінал 2/ГРИВНІ; у центрі на дзеркальному тлі - фрагмент логотипу Південноукраїнського національного педагогічного університету імені К. Д. Ушинського, під яким написи: ПІВДЕННОУКРАЇНСЬКИЙ/НАЦІОНАЛЬНИЙ/ПЕДАГОГІЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ/ ІМЕНІ К. Д. УШИНСЬКОГО/200 РОКІВ.

  На реверсі монети розміщено зображення сучасної будівлі університету та написи: GLORIA ET HONOR TIBI MAGISTER! (угорі півколом), ODESA (унизу).

  Характеристики
  Номінал 2
  Рік випуску 2017
  Матеріал нейзильбер
  Вага 12.8 г
  Діаметр 31 мм
  Якість спеціальний анциркулейтед
  Обробка рифлена
  Тематика ВУЗи України
  Наклад 30000 шт.