10:00 - 20:00 прием заказов
+38 044 539 35 95
+38 093 026 77 00
Підписка на новини

Пам'ятна монета "70 років Закарпатській області"

Присвячена західному регіону, єдиній області України, яка межує з чотирма країнами - Угорщиною, Польщею, Румунією і Словаччиною.
Артикул : 349
Доступність : 4 в наявності
300 грн

Присвячена західному регіону, єдиній області України, яка межує з чотирма країнами - Угорщиною, Польщею, Румунією і Словаччиною. 70 відсотків території краю займають гори, що зумовлює унікальність природного ландшафту, багатство і розмаїття його ресурсного потенціалу. Ці особливості визначають і своєрідність соціально-економічного розвитку регіону, і колорит його прадавніх традицій, і побут людей тощо.

На аверсі монети розміщено:

угорі малий Державний Герб України, по колу написи: НАЦІОНАЛЬНИЙ БАНК УКРАЇНИ (угорі), П`ЯТЬ ГРИВЕНЬ (унизу), праворуч - логотип Монетного двору Національного банку України; у центрі - стилізовану композицію: на тлі гір - Мукачівський замок, під яким рік карбування монети - 2016, праворуч - лижниця на підйомнику, винні бочки, стилізовано зображені термальні джерела та зразок дерев`яної архітектури - церква.

На реверсі монети:

на тлі орнаментальної тарелі зображено герб області, по колу розміщено написи: ЗАКАРПАТСЬКА ОБЛАСТЬ (угорі), ЗАСНОВАНА У 1946 РОЦІ (унизу).

Характеристики
Номінал 5
Матеріал біметал (недорогоцінні)
Вага 9,4 г
Наклад 30000 шт.
Тип памятна
Тематика Области Украины
Якість спеціальний анциркулейтед
Обробка секторальне рифлення
Дата Випуску 14.01.2016
Діаметр 28 мм
Рік випуску 2016
Разом з цим також купують

70 років Київському національному торговельно-економічному університету" (2 гривні)

Присвячена сучасному вищому навчальному закладу, який визначив свою місію так: `Працюємо для нинішнього та майбутнього поколінь`.
120 грн

Пам'ятна монета "Давній Дрогобич"

Монета присвячена давньому галицькому місту, яке за археологічними даними має давню історію, але документальні джерела про місто збереглись лише за останні десятиліття XIV сторіччя.
150 грн

Памятная монета "400 лет Национальному университету `Киево-Могилянская академия`"

Серия: Высшие учебные заведения Украины Посвящена одному из старейших высших учебных заведений Украины, основанном в 1615 году как Киевская братская школа. Трудно переоценить роль Киево-Могилянской академии в истории Украины, потому что она оказала огромное влияние на развитие образования, науки, культуры, общественного сознания, способствовала подъему интеллектуального уровня нации и тому подобное. За свою вековую историю академия и ее выпускники играли определяющую роль на многих этапах исторического развития Украины.
120 грн