10:00 - 20:00 прием заказов
+38 044 539 35 95
+38 093 026 77 00
Підписка на новини

Пам'ятна монета "50 років членства України в ЮНЕСКО"

Присвячена 50-річчю набуття Україною статусу постійного члена Організації Об`єднаних Націй з питань науки і культури (ЮНЕСКО) Головне завдання ЮНЕСКО полягає в тому, щоб сприяти зміцненню миру і безпеки шляхом розширення співробітництва народів у галузі освіти, науки і культури. За період членства в ЮНЕСКО Україна була ініціатором багатьох міжнародних програм та проектів.
Артикул : 107
Доступність : 3 в наявності
150 грн

Аверс:

На аверсі монети розміщено: у внутрішньому колі на тлі стилізованого орнаменту малий Державний Герб України, над яким - рік карбування монети 2004; у зовнішньому - написи: УКРАЇНА, 5, ГРИВЕНЬ та логотип Монетного двору Національного банку України.

Реверс:

На реверсі монети у внутрішньому колі на тлі стилізованого орнаменту зображено логотип з написом UNESCO; у зовнішньому - розміщено написи: 50 РОКІВ УКРАЇНИ В ЮНЕСКО, 50 YEARS OF UKRAINE IN UNESCO.

Художник: Іваненко Володимир
Скульптор: Іваненко Володимир

Характеристики
Номінал 5
Матеріал біметал (недорогоцінні)
Вага 9,4 г.
Наклад 50000 шт.
Тип памятна
Тематика Інші монети
Якість звичайна
Обробка рифлена
Дата Випуску 12.05.2004
Діаметр 28 мм
Рік випуску 2004
Разом з цим також купують

Пам'ятна монета "10 років антарктичній станції "Академік Вернадський"

Присвячена українському антарктичному науковому центру - станції `Академік Вернадський` (попередня назва `Фарадей`), яка розташована на острові Галіндез Аргентинського архіпелагу. Станцію було передано Україні згідно з Меморандумом про взаєморозуміння між Британською антарктичною службою та Українським антарктичним центром. Дослідження на станції проводяться за багатьма науковими напрямами та спрямовані на забезпечення геополітичних інтересів України в цьому регіоні, інтеграції у світову науку тощо.
120 грн

Пам'ятна монета "Чиста вода - джерело життя"

Присвячена одній із першооснов життя на Землі - воді. Монети мають привернути увагу суспільства до бережливого ставлення до природних багатств, зокрема річок, озер, морів.
150 грн

Пам'ятна монета "140-річчя Всеукраїнського товариства "Просвіта" імені Тараса Шевченка"

Присвячена українському культурно-освітньому товариству, заснованому у Львові групою народовців у 1868 році, основною метою якого є сприяння просвіті українського народу, утвердження української національної ідеї, розвиток національної культури, формування національної свідомості тощо.
150 грн