Пошук
Українська
Категорії
  Меню Close

  Пам’ятна монета "Державна спеціальна служба транспорту" ЗСУ

  Пам’ятна монета “Державна спеціальна служба транспорту”, присвячена Державній спеціальній службі транспорту – військовому формуванню, що забезпечує стійкість транспортної системи країни в мирний час та в особливий період. Держспецтрансслужба, що є складовою системи Міністерства оборони України, з перших днів повномасштабного вторгнення рф мужньо тримає транспортний фронт. Завдання військовослужбовців Держспецтрансслужби – це не лише безперебійна робота транспорту в тилу, але й розмінування деокупованих територій, будівництво фортифікацій, охорона критичної інфраструктури та її відновлення. Їхня праця наближає нашу спільну перемогу!
  Доступність : 39 в наявності
  41 грн
  i h

  На аверсі монети зображено малий Державний Герб України (угорі); в обрамленні давньоруського орнаменту по центру розміщені надписи: "УКРАЇНА 10 ГРИВЕНЬ" (півколом); на тлі орнаменту зазначено рік карбування монети – 2024 (унизу) та логотип Банкнотно-монетного двору Національного банку України (праворуч).

   

   На реверсі монети по колу розміщено надписи: "ДЕРЖАВНА СПЕЦІАЛЬНА СЛУЖБА ТРАНСПОРТУ" та гасло військовослужбовців Держспецтрансслужби – "НЕЗЛАМНІ ДУХОМ ВІДНОВЛЯТЬ УКРАЇНУ!". У центрі композиції рельєфно зображено емблему Держспецтрансслужби. Центральним елементом емблеми є тризуб, під яким розміщено крилате колесо Меркурія, яке раніше використовувалося як емблема Міністерства шляхів Української Народної Республіки. Це символізує спадковість національних традицій та специфіку діяльності Держспецтрансслужби. На задньому плані схематично зображено міст, який символізує транспортну інфраструктуру України та основну діяльність Держспецтрансслужби – будівництво та відновлення об’єктів критичної і транспортної інфраструктури.

  Характеристики
  ПоходженняЄвропа
  Країна – виробник товаруУкраїна
  Матеріалнейзильбер
  Рік випуску2024
  Діаметр23,5 мм
  Номінал10
  Разом з цим також купують
   Зображення Пам'ятна монета "Управління державної охорони України"

  Пам'ятна монета "Управління державної охорони України"

  Пам’ятна монета присвячена державному правоохоронному органу спеціального призначення, що посідає особливе місце в системі забезпечення національної безпеки України.
  410 грн
   Зображення Пам'ятна монета "Українська бавовна. Нептун" 5 гривень, 2024 рік, нейзильбер

  Пам'ятна монета "Українська бавовна. Нептун" 5 гривень, 2024 рік, нейзильбер

  Пам’ятна монета “Українська бавовна. Нептун”, присвячена українському береговому ракетному комплексу РК-360МЦ “Нептун”, який став справжнім проривом вітчизняної оборонної промисловості в розробленні та виробництві сучасної зброї. Він не просто здолав один з найбільших кораблів ВМФ росії в перші місяці повномасштабного вторгнення, а й назавжди вписав себе в історію української оборони. Затоплення ракетного крейсера “москва” – це черговий доказ, що українська “бавовна” завжди буде влучною.
  615 грн
   Зображення Пам'ятна монета "Богдан Хмельницький"

  Пам'ятна монета "Богдан Хмельницький"

  10002
  Присвячені 400-річчю з дня народження Богдана Хмельницького - гетьмана України, видатного державного, політичного і військового діяча XVII століття, який вніс значний вклад у становлення української державності в один з найдраматичніших періодів визвольної війни українського народу в 1648-1654 роках.
  287 грн