Пошук
Українська
Категорії
  Меню Close

  Пам'ятна монета "Катерининська церква в м. Чернігові" (10 гривень)

  Присвячена церкві, яка є втіленням кращих традицій вітчизняної сакральної архітектури.
  Артикул : 20291
  Доступність : 1 в наявності
  4715 грн
  i h

  Присвячена церкві, яка є втіленням кращих традицій вітчизняної сакральної архітектури. Храм збудовано в стилі українського бароко в пам`ять про героїзм козаків Чернігівського полку, виявлений ними під час штурму турецької фортеці Азов у 1696 році під командуванням полковника Якова Лизогуба. Церква розташована в історичному центрі міста Чернігів, на височині, за своїми формами повторює типовий козацький дерев`яний храм, зведена на кошти братів козаків Якова і Семена Лизогубів та освячена у 1715 році.

   

  На аверсі монети розміщено:

  угорі - малий Державний Герб України, під яким напис УКРАЇНА; у центрі на тлі дзеркального хрестоподібного плану Катерининської церкви - герб Лизогубів; рік карбування монети 2017 (праворуч); унизу напис - 10/ГРИВЕНЬ.

   

  На реверсі монети зображено:

  одну з візитівок Чернігова - Катерининську церкву (вид із висоти пташиного польоту), яка зустрічає гостей міста, та розміщено: праворуч - герб міста, під яким напис ЧЕРНІГІВ, стилізовану дорогу, написи: КОЗАЦЬКА/КАТЕРИНИНСЬКА/ЦЕРКВА (унизу).

  Характеристики
  Номінал10
  Матеріалсрібло
  Вага31.1 г
  Типпам'ятна
  ТематикаПам'ятники архітектури України
  Якістьпруф
  Обробкагладкий із заглибленим написом
  Дата Випуску18.09.2017
  Діаметр38,6 мм
  Рік випуску2017
  Разом з цим також купують
   Зображення Пам'ятна монета "Монети України"

  Пам'ятна монета "Монети України"

  10015
  Присвячена проведенню в Україні грошової реформи і запровадженню національної валюти -гривні та її сотої частини - копійки.
  1025 грн
   Зображення Пам'ятна монета "50 років входження Криму до складу України"

  Пам'ятна монета "50 років входження Криму до складу України"

  10106
  Присвячена 50-річчю входження Криму до складу України. У лютому 1954 року Кримську область передано до складу УРСР. 12 лютого 1991 року Верховна Рада України прийняла Закон України `Про відновлення Кримської Автономної Радянської Соціалістичної Республіки`. 24 квітня 1992 року перейменована на Автономну Республіку Крим, яка є автономною адміністративно-територіальною одиницею України, її невід`ємною складовою частиною. Розташована на півдні держави на Кримському півострові. Площа - 27 тис. км2, населення - 2221 тис. чол.
  1435 грн
   Зображення Пам'ятна монета "225 років м.Сімферополю"

  Пам'ятна монета "225 років м.Сімферополю"

  10217
  Присвячена столиці Автономної Республіки Крим, адміністративному та культурному центру - місту Сімферополю (з грецької - місто-збирач). Місто розташоване в долині річки Салгир на межі гірського і рівнинного Криму. Місто почало будуватися в 1784 році, хоча частина долини, де розташоване місто, була заселена з давніх часів.
  369 грн