Пошук
Українська
Категорії
  Меню Close

  Пам'ятна монета "Кінь"

  Присвячена коню, зображення якого знаходимо на пам’ятках культури Київської Русі – однієї з блискучих сторінок історії культури нашого народу, що є невід’ємною частиною світової культурної спадщини.
  Доступність : 2 в наявності
  1350 грн
  i h

  Присвячена коню, зображення якого знаходимо на пам’ятках культури Київської Русі – однієї з блискучих сторінок історії культури нашого народу, що є невід’ємною частиною світової культурної спадщини. На території сучасної України впродовж тисячоліть проживали племена й народи, які творили самобутню культуру, передаючи її в спадок наступним поколінням. Вірування та релігії демонстрували шанобливе ставлення людей до природи, зокрема до тварин.

   

  На аверсі монети розміщено:

  угорі малий Державний Герб України, напис УКРАЇНА, під яким – рік карбування монети 2019 та номінал 5/ГРИВЕНЬ; у центрі – позолочене зображення фрагмента київського кам’яного рельєфу ХІ ст. із зображенням святого великомученика Євстафія Плакиди на тлі (праворуч) образу Георгія Побідоносця з ікони другої половини XV ст.

   

  На реверсі монети:

  ліворуч зображено голову коня, праворуч від якого на дзеркальному тлі розміщено вертикальний напис КІНЬ (унизу) та фрагмент шиферної плити ХІ ст. із зображенням святих вершників, що топчуть змій.

  Характеристики
  Номінал 5
  Матеріал срібло
  Вага 15.55 г
  Тип памятна
  Тематика Фауна в пам`ятках культури України
  Якість спеціальний анциркулейтед
  Обробка гладкий із заглибленим написом
  Дата Випуску 26.02.2019
  Діаметр 33 мм
  Рік випуску 2019