Пошук
Українська
Категорії
  Меню Close

  Пам'ятна монета "Корсунь-Шевченківська битва"

  Присвячена наступальній операції Першого Українського та Другого Українського фронтів, здійсненій 24 січня - 17 лютого 1944 року, у ході якої було ліквідовано угруповання гітлерівських військ на Корсунському виступі та створено сприятливі умови для остаточного визволення Правобережної України.
  Артикул : 20240
  Доступність : 1 в наявності
  3600 грн
  i h

  Аверс:

  На аверсі монети розміщено: угорі малий Державний Герб України та напис півколом НАЦІОНАЛЬНИЙ БАНК УКРАЇНИ; у центрі - композицію, що символізує перемогу: цифри 1944 (позолочені: локальна позолота, вміст золота в чистоті не менше ніж 0,0005 г. позолочені), над якими - зображення салюту, унизу - лаврова гілка зі стрічкою та зіркою, праворуч над зіркою - рік карбування монети 2014; унизу напис півколом - ДВАДЦЯТЬ ГРИВЕНЬ.

  Реверс:

  На реверсі монети розміщено стилізовану композицію: у центрі на тлі карти зображено в`їзну браму палацового комплексу в м. Корсуні-Шевченківському, по колу розміщено стрілки, що символізують наступальну операцію радянських військ по всьому кільцю оточення угруповання противника, та розміщено написи: 70 років (угорі праворуч), КОРСУНЬ-ШЕВЧЕНКІВСЬКА БИТВА (унизу півколом).

  Художник: аверс: Таран Володимир, Харук Олександр, Харук Сергій реверс: Фандікова Наталія
  Скульптор: Атаманчук Володимир, Дем'яненко Анатолій

  Характеристики
  Номінал20
  Матеріалсрібло
  Вага62.2 г
  Типпамятна
  ТематикаІнші монети
  Якістьспеціальний анциркулейтед
  Обробкагладка
  Дата Випуску17.02.2014
  Діаметр50 мм
  Рік випуску2014