Пошук
Українська
Категорії
  Меню Close

  Пам'ятна монета "Краб прісноводний"

  Присвячена реліктовому виду - єдиному представнику родини прісноводних крабів у фауні України.
  Артикул : 10048
  Доступність : 1 в наявності
  1025 грн
  i h

  Аверс:

  На аверсі монети в обрамленні вінка, утвореного із зображень окремих видів флори і фауни, розміщено малий Державний герб України, логотип Монетного двору і написи: УКРАЇНА / 2 / ГРИВНІ.

  Реверс:

  На реверсі монет розміщено зображення прісноводного краба з равликом у водоростях та кругові написи: ПРІСНОВОДНИЙ КРАБ / POTAMON TAURICUM.

  Художник: Дем'яненко Володимир
  Скульптор: Дем'яненко Володимир

  Характеристики
  Номінал2
  Матеріалнейзильбер
  Вага12.8 г
  Типпам'ятна
  ТематикаФлора і фауна
  Якістьзвичайна
  Обробкарифлена
  Дата Випуску2.08.2000
  Діаметр31 мм
  Рік випуску2000
  Разом з цим також купують
   Зображення Пам'ятна монета "Любка дволиста"

  Пам'ятна монета "Любка дволиста"

  10033
  Присвячена рідкісному виду європейських наземних орхідей в українській лісостеповій зоні, занесеному до Червоної книги України.
  1230 грн
   Зображення Пам’ятна монета “Совка розкішна” - нейзильбер

  Пам’ятна монета “Совка розкішна” - нейзильбер

  10464
  Присвячена Совці розкішній – рідкісному виду комах (ряд – Лускокрилі, родина Noctuidae), зникаючому виду, уключеному до Червоної книги України. В Україні зустрічається локально на Поліссі, у Лісостепу, Степу та Криму (Київська, Житомирська, Чернігівська, Сумська, Черкаська, Луганська, Харківська області, Крим).
  615 грн
   Зображення Пам'ятна монета "Чорнобиль. Відродження. Ведмідь бурий" у сувенірній упаковці, нейзильбер, 2022

  Пам'ятна монета "Чорнобиль. Відродження. Ведмідь бурий" у сувенірній упаковці, нейзильбер, 2022

  Пам`ятна монета присвячена ведмедю бурому. Чорнобильський радіаційно-екологічний біосферний заповідник – унікальний об’єкт природно-заповідного фонду України, розташований на території, що постраждала від наслідків аварії на Чорнобильській атомній електростанції. Незважаючи на катастрофу планетарного масштабу, природа відновлюється тут на диво швидкими темпами. Ці величезні простори стали своєрідним резерватом для розмноження типових для регіону Полісся та рідкісних червонокнижних представників тваринного світу. Тут спостерігаються процеси повернення великих тварин у місця природних ареалів, де раніше вони були повністю винищені людиною. Один із таких видів – ведмідь бурий, який через сто років відсутності з’явився тут знову в останні післяаварійні десятиліття.
  1230 грн