Пошук
Українська
Категорії
  Меню Close

  Пам'ятна монета "Країна супергероїв. Дякуємо волонтерам!"

  Пам`ятна монета присвячена українським волонтерам. Вони донатять, організовують збори коштів, здобувають і доставляють техніку, спорядження, продукти, ліки, шукають і знаходять шляхи для вирішення найнагальніших потреб захисників та захисниць України. Своєю залученістю, турботою, наполегливістю і просто щирою посмішкою вони посилюють наше військо, допомагають чинити гідний опір ворогу. Натхненні серця, що не знають втоми, справжні супергерої – волонтери.
  Доступність : 2 в наявності
  700 грн
  i h

  На аверсі монети розміщено: у центрі на дзеркальному тлі – стилізоване зображення рук під час плетіння маскувальної сітки, що символічно розкриває волонтерство як одну з багатьох форм допомоги, всебічної підтримки та є втіленням сили і єдності нації в часи надважких випробувань; угорі – малий Державний Герб України; написи півколом: рік карбування монети 2023, УКРАЇНА (унизу ліворуч), П’ЯТЬ ГРИВЕНЬ (унизу праворуч); логотип Банкнотно-монетного двору Національного банку України.

   

   На реверсі монети розміщено стилізовану карту України у вигляді маскувальної сітки як символу об’єднаної країни, що “переплетена” та згуртована задля досягнення спільної мети – Перемоги.

  Характеристики
  ПоходженняЄвропа
  Країна – виробник товаруУкраїна
  Матеріалнейзильбер
  Вага16.54 г
  Діаметр35 мм.
  Номінал5
  Рік випуску2023