Пошук
Українська
Категорії
  Меню Close

  Пам'ятна монета "Перегузня" (10 гривень)

  Присвячена рідкісному виду хижих ссавців родини Куницевих - Перегузні звичайній, зникаючому виду, занесеному до Червоної книги України.
  Артикул : 20288
  Доступність : 1 в наявності
  4800 грн
  i h

  Присвячена рідкісному виду хижих ссавців родини Куницевих - Перегузні звичайній, зникаючому виду, занесеному до Червоної книги України. Перегузня - хижак фауни нашої країни, що має строкате забарвлення. В Україні поширена на території Запорізької, Донецької та Луганської областей. Живе в норах цілинних степів. На поверхню вилазить рідко - уночі або в сутінках.

   

  На аверсі монети в обрамленні вінка, утвореного із зображень окремих видів флори і фауни, розміщено малий Державний Герб України та написи: УКРАЇНА/10/ГРИВЕНЬ/2017.

   

  На реверсі монет зображено перегузню в кольорі з використанням тамподруку та розміщено написи півколом: VORMELA PEREGUSNA (угорі), ПЕРЕГУЗНЯ (унизу).

  Характеристики
  Номінал10
  Матеріалсрібло
  Вага31.1 г
  Діаметр38,6 мм
  Якістьпруф
  Обробкагладкий із заглибленим написом
  ТематикаФлора і фауна
  Рік випуску2017
  Дата Випуску01.06.2017
  Разом з цим також купують
   Зображення Пам'ятна монета "Павич"

  Пам'ятна монета "Павич"

  20281
  Пам`ятна монета присвячена павичу та його втіленню на пам`ятках культури різних епох - таємничому свідченню людського генія.
  4000 грн
   Зображення Пам'ятна монета "Вовк"

  Пам'ятна монета "Вовк"

  20279
  Пам`ятна монета із зображенням вовка та його втілення на пам`ятках культури, присвячена певному історичному етапу розвитку суспільства, а саме періоду Київської Русі.
  5000 грн