Пошук
Українська
Категорії
  Меню Close

  Пам'ятна монета "Покрова"

  Присвячена одному із значних свят православ`я, що пов`язане з образом Богородиці - справедливої заступниці всіх віруючих. Зміст свята становить ідея покровительства
  Артикул : 10141
  Доступність : 1 в наявності
  240 грн
  i h

  Аверс:

  На аверсі монети зображена композиція з калини, рослин, рушника, на тлі якої - рік карбування монети 2005, у центрі композиції розміщено малий Державний Герб України, під ним - гетьманські клейноди (пірнач і булава) та козацька шабля. Ліворуч і праворуч - стилізовані квіти і птахи, між якими розміщено написи: на монеті зі срібла - УКРАЇНА, 10, ГРИВЕНЬ, а також позначення металу та його проби - Ag 925, вага в чистоті - 31,1; на монеті з нейзильберу - УКРАЇНА, 5 ГРИВЕНЬ. На обох монетах - логотип Монетного двору Національного банку України.

  Реверс:

  На реверсі монети зображено багатофігурну композицію зустрічі батьками, які тримають ікону і коровай, молодих, угорі - Покрова. Праворуч півколом розміщено напис: ПОКРОВА.

  Художник: Кочубей Микола
  Скульптор: Атаманчук Володимир, Чайковський Роман

  Характеристики
  Номінал5
  Матеріалнейзильбер
  Вага16.54 г
  Типпамятна
  ТематикаОбрядові свята України
  Якістьспеціальний анциркулейтед
  Обробкарифлена
  Дата Випуску30.09.2005
  Діаметр35 мм
  Рік випуску2005
  Разом з цим також купують
   Зображення Пам'ятна монета "Водохреще" нейзильбер

  Пам'ятна монета "Водохреще" нейзильбер

  10168
  Присвячена одному із значних свят православ`я, яке відзначається 19 січня.
  180 грн
   Зображення Пам'ятна монета "Петриківський розпис" (5 гривень)

  Пам'ятна монета "Петриківський розпис" (5 гривень)

  10354
  Присвячена декоративно-орнаментальному мистецтву - петриківському розпису, назва якого походить від селища Петриківка (Дніпропетровщина). Це самобутнє мистецтво має давні традиції та передається від покоління до покоління. Петриківський розпис у 2013 році включено до Репрезентативного списку нематеріальної культурної спадщини людства ЮНЕСКО.
  900 грн
   Зображення Пам'ятна монета "Українська вишиванка"

  Пам'ятна монета "Українська вишиванка"

  10282
  Присвячена яскравому, самобутньому й барвистому елементу народного костюма - українській вишиванці, яка своєю орнаментикою і кольоровою гамою відтворює традиції вишивання в кожному регіоні України.
  900 грн