Пошук
Українська
Категорії
  Меню Close

  Пам'ятна монета "Старий замок у м. Кам`янці-Подільському" (10 гривень)

  Присвячена легендарній Кам`янець-Подільській фортеці (замку), одній із найкрасивіших пам`яток архітектури України.
  Артикул : 20286
  Доступність : 1 в наявності
  4510 грн
  i h

  Присвячена легендарній Кам`янець-Подільській фортеці (замку), одній із найкрасивіших пам`яток архітектури України. Замок був головною оборонною спорудою в комплексі укріплень міста, неодноразово зазнавав змін та перебудовувався. Нині замок є складовою частиною Кам`янець-Подільського державного історичного музею-заповідника.

   

  На аверсі монети розміщено: угорі - малий Державний Герб України та напис УКРАЇНА; у центрі на дзеркальному тлі - план старого замку у м. Кам`янці-Подільському; праворуч рік карбування монети - 2017, унизу номінал - 10 ГРИВЕНЬ.

   

  На реверсі монети зображено Кам`янець-Подільську фортецю та розміщено написи: КАМ`ЯНЕЦЬ-ПОДІЛЬСЬКИЙ/ СТАРИЙ ЗАМОК (півколом угорі).

  Характеристики
  Номінал10
  Матеріалсрібло
  Вага31.1 г
  Діаметр38,6 мм
  Якістьпруф
  Обробкагладкий із заглибленим написом
  ТематикаПам'ятники архітектури України
  Рік випуску2017
  Дата Випуску17.05.2017
  Разом з цим також купують
   Зображення Пам'ятна монета " Підгорецький замок"

  Пам'ятна монета " Підгорецький замок"

  20262
  Присвячена історико-архітектурному шедевру ХVІІ століття, одному із найкрасивіших замків України в стилі ренесанс. Підгорецький замок - триповерховий палац із службовими приміщеннями, які утворювали квадратний двір, терасою з балюстрадою і скульптурами, відкритими аркадами-галереями - рідкісне поєднання палацу й оборонної споруди, що за вишуканістю не поступається французькому Версалю. Ця пам`ятка архітектури розташована в селі Підгірці Бродівського району Львівської області.
  4920 грн
   Зображення Пам'ятна монета "Ластівчине гніздо"

  Пам'ятна монета "Ластівчине гніздо"

  20127
  Присвячена одній з перлин Південного Криму - "Ластівчиному гнізду", побудованому в 1912 році інженером-архітектором Шервудом.
  6150 грн
   Зображення Пам'ятна монета "650 років першій писемній згадці про Вінницю"

  Пам'ятна монета "650 років першій писемній згадці про Вінницю"

  20229
  Присвячена адміністративному та промисловому центру, одному з найчарівніших міст Поділля, розташованому на березі ріки Південний Буг, - Вінниці, яке вперше згадується під 1363 роком як фортеця.
  6150 грн