Пошук
Українська
Категорії
  Меню Close

  Пам'ятна монета "Управління державної охорони України"

  Пам’ятна монета присвячена державному правоохоронному органу спеціального призначення, що посідає особливе місце в системі забезпечення національної безпеки України.
  Доступність : 6 в наявності
  400 грн
  i h

  На аверсі монети розміщено: на дзеркальному тлі емблему Управління державної охорони України (ліворуч), номінал 5 та графічний символ гривні (угорі над емблемою); малий Державний Герб України, написи: УКРАЇНА / 2024, логотип Банкнотно-монетного двору Національного банку України (унизу під емблемою); праворуч на матовому тлі девіз: ДЕРЖАВІ / НАРОДОВІ / ЗАКОНУ.

   

  На реверсі монети на дзеркальному тлі розміщено стилізовану композицію, що символізує різні історичні періоди становлення України та захист держави українськими воїнами, хоробрість яких крізь покоління залишається незмінною. Ліворуч на композиції зображено стилізований тризуб; у центрі зображено булаву з шаблями, щитом, оздобленим козацьким хрестом, що є символами влади, бойового побратимства та захисту; праворуч – фрагмент об’єктива камери, що символізує сучасні технології в організації процесу охорони та безпеки.

  Характеристики
  ПоходженняЄвропа
  Країна – виробник товаруУкраїна
  Матеріалнейзильбер
  Вага16.54 г
  Діаметр35 мм.
  Номінал5
  Рік випуску2024