Пошук
Українська
Категорії
  Меню Close

  Пам'ятна монета "Управління державної охорони України"

  Пам’ятна монета присвячена державному правоохоронному органу спеціального призначення, що посідає особливе місце в системі забезпечення національної безпеки України.
  Доступність : 4 в наявності
  410 грн
  i h

  На аверсі монети розміщено: на дзеркальному тлі емблему Управління державної охорони України (ліворуч), номінал 5 та графічний символ гривні (угорі над емблемою); малий Державний Герб України, написи: УКРАЇНА / 2024, логотип Банкнотно-монетного двору Національного банку України (унизу під емблемою); праворуч на матовому тлі девіз: ДЕРЖАВІ / НАРОДОВІ / ЗАКОНУ.

   

  На реверсі монети на дзеркальному тлі розміщено стилізовану композицію, що символізує різні історичні періоди становлення України та захист держави українськими воїнами, хоробрість яких крізь покоління залишається незмінною. Ліворуч на композиції зображено стилізований тризуб; у центрі зображено булаву з шаблями, щитом, оздобленим козацьким хрестом, що є символами влади, бойового побратимства та захисту; праворуч – фрагмент об’єктива камери, що символізує сучасні технології в організації процесу охорони та безпеки.

  Характеристики
  ПоходженняЄвропа
  Країна – виробник товаруУкраїна
  Матеріалнейзильбер
  Вага16.54 г
  Діаметр35 мм.
  Номінал5
  Рік випуску2024
  Разом з цим також купують
   Зображення Пам'ятна монета "Українська бавовна. Нептун" 5 гривень, 2024 рік, нейзильбер

  Пам'ятна монета "Українська бавовна. Нептун" 5 гривень, 2024 рік, нейзильбер

  Пам’ятна монета “Українська бавовна. Нептун”, присвячена українському береговому ракетному комплексу РК-360МЦ “Нептун”, який став справжнім проривом вітчизняної оборонної промисловості в розробленні та виробництві сучасної зброї. Він не просто здолав один з найбільших кораблів ВМФ росії в перші місяці повномасштабного вторгнення, а й назавжди вписав себе в історію української оборони. Затоплення ракетного крейсера “москва” – це черговий доказ, що українська “бавовна” завжди буде влучною.
  615 грн
   Зображення Пам’ятна монета "Державна спеціальна служба транспорту" ЗСУ

  Пам’ятна монета "Державна спеціальна служба транспорту" ЗСУ

  Пам’ятна монета “Державна спеціальна служба транспорту”, присвячена Державній спеціальній службі транспорту – військовому формуванню, що забезпечує стійкість транспортної системи країни в мирний час та в особливий період. Держспецтрансслужба, що є складовою системи Міністерства оборони України, з перших днів повномасштабного вторгнення рф мужньо тримає транспортний фронт. Завдання військовослужбовців Держспецтрансслужби – це не лише безперебійна робота транспорту в тилу, але й розмінування деокупованих територій, будівництво фортифікацій, охорона критичної інфраструктури та її відновлення. Їхня праця наближає нашу спільну перемогу!
  41 грн
   Зображення Пам'ятна монета "Богдан Хмельницький"

  Пам'ятна монета "Богдан Хмельницький"

  10002
  Присвячені 400-річчю з дня народження Богдана Хмельницького - гетьмана України, видатного державного, політичного і військового діяча XVII століття, який вніс значний вклад у становлення української державності в один з найдраматичніших періодів визвольної війни українського народу в 1648-1654 роках.
  287 грн