Пошук
Українська
Категорії
  Меню Close

  Пам'ятна монета "В єдності - сила" номіналом 5 гривень нейзильбер

  Присвячена всенародному єднанню українців у боротьбі проти російського агресора та міжнародній підтримці, яку Україні надає весь світ, наближаючи спільну перемогу. Прагнення до свободи – визначальна цінність українців. Наша боротьба за незалежність та цілісність країни триває вже багато століть…
  Доступність : 1 в наявності
  800 грн
  i h
  Після віроломного нападу 24 лютого 2022 року російських військ на Україну головною перешкодою для агресора та запорукою вільного розвитку держав і народів Європи стало протистояння, що відбувається на українській землі. Розуміючи це, на бік України став увесь цивілізований світ, який надає гуманітарну, економічну, безпекову та військову допомогу.
   
  На аверсі монети на дзеркальному тлі розміщено: малий Державний Герб України (у центрі), навколо якого зображено стилізовану символічну композицію єднання людей доброї волі в усьому світі – попарно з’єднані руки, замкнуті в коло та оповиті синьо-жовтою стрічкою (використано тамподрук); написи: УКРАЇНА (угорі півколом), рік карбування монет – 2022 (ліворуч), унизу півколом зазначено номінал – 5 ГРИВЕНЬ; праворуч логотип Банкнотно-монетного двору Національного банку України.
   
  На реверсі монети на дзеркальному тлі розміщено: угорі півколом написи двома мовами В ЄДНОСТІ – СИЛА/IN UNITY STRENGTH, під якими стилізована композиція з кольорових прапорів (використано тамподрук) країн, які надають Україні всебічну допомогу: США, Великобританії, Польщі, Канади, Естонії, Литви, Латвії, Італії, Швейцарії, Чехії, Швеції, Нідерландів, Німеччини, Франції, Японії.
  Характеристики
  Номінал5
  Матеріалнейзильбер
  Вага16.54 г
  Типюбілейна
  ТематикаІнші монети
  Якістьспеціальний анциркулейтед
  Діаметр35
  КраїнаУкраина
  Рік випуску2022
  Разом з цим також купують
   Зображення Срібна монета з позолотою "До 30-річчя незалежності України" 31.1 грам 2021 р.

  Срібна монета з позолотою "До 30-річчя незалежності України" 31.1 грам 2021 р.

  Монета вкрита золотом. Присвячена доленосній події, що відбулася 30 років тому, коли 24 серпня 1991 року Верховна Рада України прийняла історичний документ – Акт проголошення незалежності України. Український народ у різні часи боровся за право мати свою національну державу, мову, культуру. І сьогодні Україна на світовій карті – незалежна держава. Витоки нашої незалежності – в історичній пам’яті народу, його традиціях, духовній та культурній спадщині.
  3200 грн
   Зображення Рамка-підставка для монет 8.8 см

  Рамка-підставка для монет 8.8 см

  Рамка забезпечує огляд з усіх боків! Аксесуар виконаний у вигляді подвійної рамки на підставці, в яку розміщені монети або прикраси з метою подальшої презентації. Рамка для монет забезпечує легкий доступ до предметів, які легко можна витягнути з середини. Корпус виготовлений з ударостійкого пластику, зручного у використанні, надійно закривається. Стінки з прозорої поліетиленової плівки створюють ефект 3D. Зовнішній розмір: 88х 88 мм. Внутрішній розмір: 76 х 76 мм.
  240 грн
   Зображення Набір з чотирьох срібних монет "Підводні човни світу" 124.4 грам

  Набір з чотирьох срібних монет "Підводні човни світу" 124.4 грам

  Тираж всього 15000 комплектів! Цей набір містить чотири кольорові срібні монети вагою 1 унцію. Кожен набір з чотирьох монет Proof Silver поставляється в чудовій копії підводного човна і включає пронумерований сертифікат автентичності, який включає інформацію про кожний клас підводного човна.
  16000 грн