Пошук
Українська
Категорії
  Меню Close

  Пам'ятна монета "Вепр" Кабан

  Присвячена вепру, зображення якого втілено на унікальних пам`ятках давніх культур, що існували на території України.
  Артикул : 20297
  Доступність : 2 в наявності
  2400 грн
  i h

  Присвячена вепру, зображення якого втілено на унікальних пам`ятках давніх культур, що існували на території України. Ці культури зробили вагомий внесок у світову мистецьку скарбницю. Безцінні пам`ятки культури давніх епох розповідають про те, як люди вчилися працювати з природними матеріалами та намагалися наділити їх силою за допомогою символів - зображень звірів, птахів, людей тощо.

   

  На аверсі монети розміщено:

  угорі малий Державний Герб України, напис УКРАЇНА, під яким рік карбування монети 2018 та номінал 5/ГРИВЕНЬ; у центрі - позолочене зображення (елемент оздоблення: локальна позолота, вміст золота в чистоті не менше ніж 0,0005 г) вепра - скіфська скульптурна золота фігурка кінця IV ст. до н. е., під яким на матовому тлі сцена терзання з Пекторалі (середина IV cт. до н. е., курган Товста Могила).

   

  На реверсі монети зображено:

  ліворуч на дзеркальному тлі зображено вепра, праворуч від якого на матовому тлі - вертикальний напис ВЕПР (угорі) та стилізований фрагмент скіфської пластини із зображенням вепра (праворуч).

  Характеристики
  Номінал5
  Матеріалсрібло
  Вага15.55 г
  Типпам'ятна
  ТематикаФлора і фауна
  Якістьспеціальний анциркулейтед
  Обробкагладкий із заглибленим написом
  Дата Випуску28.02.2018
  Діаметр33 мм
  Рік випуску2018
  Разом з цим також купують
   Зображення Пам'ятна монета "Дельфін"

  Пам'ятна монета "Дельфін"

  20298
  Присвячена дельфіну, зображення якого втілено на пам`ятках культури різних епох, що існували на території України.
  2800 грн
   Зображення Пам'ятна монета "Кінь"

  Пам'ятна монета "Кінь"

  20306
  Присвячена коню, зображення якого знаходимо на пам’ятках культури Київської Русі – однієї з блискучих сторінок історії культури нашого народу, що є невід’ємною частиною світової культурної спадщини.
  4000 грн
   Зображення 500-річчя битви під Оршею 5 гривень 2014 р. нейзильбер

  500-річчя битви під Оршею 5 гривень 2014 р. нейзильбер

  10316
  Серія: Інші монети Присвячена переможній битві армії Великого князівства Литовського з військом Російської держави поблизу Орші (нині - територія Білорусі). Перемога в Оршанській битві 1514 року зупинила наступ військ великого князя московського Василія III Івановича і мала велике міжнародне значення. Армія Великого князівства Литовського на чолі з князем Костянтином Острозьким складалася з польських, литовських, українських і білоруських військ.
  480 грн