Пошук
Українська
Категорії
  Меню Close

  Пам'ятна срібна монета "1075 років з часу правління княгині Ольга " (20 гривень)

  Присвячена періоду правління княгині Ольги (945–964 рр.), з діяльністю якої пов’язаний новий етап розвитку давньоруської державності. Посівши київський престол, княгиня Ольга провадила успішну внутрішню й зовнішню політику, зміцнювала торговельні та політичні зв’язки Київської Русі, сприяла зростанню її міжнародного авторитету. Вона продовжила політику з підтримання дружних відносин із Візантією, а також прийняла хрещення в головному храмі Візантійської імперії – Софійському соборі.
  Артикул : 20319
  Доступність : 1 в наявності
  16000 грн
  i h

  На аверсі монети розміщено: угорі – малий Державний Герб України, під яким напис – УКРАЇНА; ліворуч рік карбування монети – 2020; унизу номінал монети – 20/ ГРИВЕНЬ; у центрі на тлі декоративного орнаменту часів Київської Русі – стилізоване позолочене зображення фрагмента літописної мініатюри (локальна позолота, вміст золота в чистоті не менше ніж 0,001 г).

  На реверсі монети в колі з декоративного орнаменту часів Київської Русі зображено княгиню Ольгу та написи: КНЯГИНЯ/ ОЛЬГА (угорі) 1075 (ліворуч), під ним РОКІВ З ЧАСУ (півколом) та ПРАВЛІННЯ (півколом праворуч).

  Характеристики
  Номінал20
  Проба925
  Матеріалсрібло
  Вага62.2 г
  Типпам'ятна
  ТематикаКняжа Україна
  Якістьспеціальний анциркулейтед
  Обробкагладкий із заглибленим написом
  Дата Випуску14.05.2020
  Діаметр50 мм
  Рік випуску2020