Пошук
Українська
Категорії
  Меню Close

  Пам'ятна срібна монета " Спадок" 10 гривень 2021

  Присвячена розкриттю в художньо-образній манері народного мистецтва, явищ культури, науки, побуту, що перейшли нам у спадок від попередніх поколінь і представлені прадавнім символом Сонця, життєвої сили, еволюції Всесвіту і життя загалом, надбанням видатної універсальної цінності матеріальної і духовної культури нашого народу та іншими символами, закодованими на писанках, вишиванках, в орнаментах.
  Артикул : 20328
  Доступність : 1 в наявності
  8000 грн
  i h

  На аверсі монети розміщено: угорі малий Державний Герб України (позолочений), над яким – рік карбування монети – 2021; унизу півколом написи: УКРАЇНА і 10 ГРИВЕНЬ; у центрі зображено прикрашену знаками-символами, оберегами, візерунками спіраль – багатозначний символ еволюції Всесвіту, розвитку, безперервності, ритму дихання і самого життя.

  На реверсі монети в оточенні стилізованої рослинності, що символізує мальовничі пейзажі, краєвиди нашої Батьківщини, зображено козака Мамая (елемент оздоблення - позолота), який є своєрідним втіленням українського характеру, символом волелюбності і безсмертя українського народу. Козак тримає стилізоване українське небо, українську культуру, весь багатовіковий “спадок” народу. Угорі розміщено напис СПАДОК.

   

  Характеристики
  Номінал10
  Тираж4000 шт.
  Рік випуску2021
  Матеріалсрібло
  Вага31.1 г
  Типпам'ятна
  Якістьспеціальний анциркулейтед
  Діаметр38.61 мм
  Проба925