Пошук
Українська
Категорії
  Меню Close

  Памятная монета Киевский фуникулер

  Серия: Другие монеты Посвящена одному из символов Киева, историческом объекта, пользующийся большой популярностью в жителей и гостей города, специализированном транспорта - Киевском фуникулер, построенного в 1905 году. Сначала он назывался Михайловский механический подъем и был одним из образцов прогрессивно решения инженерной задачи.
  Артикул : 10334
  Доступність : 1 в наявності
  369 грн
  i h

  На аверсе монеты вверху размещен малый Государственный Герб Украины и надпись полукругом НАЦИОНАЛЬНЫЙ БАНК УКРАИНЫ; в центре - современный вид Киевского фуникулера (главный вход на Почтовой площади); слева внизу растительный орнамент - стилизованные листья каштана; справа год чеканки монеты - 2015, логотип Монетного двора Национального банка Украины, полукругом номинал - ПЯТЬ ГРИВЕН.

  На реверсі монети розміщено міську композицію початку ХХ століття в стилі модерн: на тлі панорами Києва зображено фунікулер, на передньому плані - чоловіка та жінку (праворуч) та рослинний орнамент - стилізоване листя каштана (ліворуч), угорі написи: 110/РОКІВ, КИЇВСЬКОМУ/ФУНІКУЛЕРУ.

  Характеристики
  Номінал5
  Вага16.54 г
  Типюбілейна
  ТематикаІнші монети
  Якістьспеціальний анциркулейтед
  Обробкарифлена
  Дата Випуску27.05.15
  Діаметр35
  Матеріалнейзильбер
  Рік випуску2015
  Разом з цим також купують
   Зображення Пам'ятна монета " Іван Карпенко-Карий"

  Пам'ятна монета " Іван Карпенко-Карий"

  10341
  Серія: Видатні особистості України Присвячена 170-річчю від дня народження одного з фундаторів українського професійного театру, драматурга, актора, режисера, громадського і культурного діяча Івана Карповича Карпенка-Карого (Тобілевича), який подарував майстрам сцени і глядачам справжні драматургічні перлини. П`єси, створені ним, становлять цілу епоху в українській драматургії.
  246 грн
   Зображення Пам'ятна монета "400 років Національному університету` Києво-Могилянська академія` "

  Пам'ятна монета "400 років Національному університету` Києво-Могилянська академія` "

  10342
  Присвячена одному з найстаріших вищих навчальних закладів України, заснованому в 1615 році як Київська братська школа. Важко переоцінити роль Києво-Могилянської академії в історії України, бо вона справила величезний вплив на розвиток освіти, науки, культури, суспільної свідомості, сприяла піднесенню інтелектуального рівня нації тощо. За свою вікову історію академія та її випускники відігравали визначальну роль на багатьох етапах історичного розвитку України.
  287 грн
   Зображення 100 років Національному університету водного господарства та природокористування (м. Рівне) 2 гривні 2015 р. нейзильбер

  100 років Національному університету водного господарства та природокористування (м. Рівне) 2 гривні 2015 р. нейзильбер

  10346
  Серія: Вищі навчальні заклади України Присвячена вищому навчальному закладу, що готує фахівців для багатьох галузей економіки країни за важливими напрямами: водне господарство, гідротехнічне будівництво та гідроенергетика, землеустрій та геоінформатика тощо.
  943 грн