Пошук
Українська
Категорії
  Меню Close

  Sorry - this product is no longer available

  Південноафриканська срібна монета Крюґерранд (Gold Black Empire Edition)

  Ексклюзивне "Gold Black Empire Edition" видання монети було випущено обмеженим тиражем - усього 500 шт. Виготовлений з чистого срібла 999 проби вагою 1 унція. Чорний рутеній, покритий 24-каратним золотом, на лицьовій і зворотній сторонах. Пропонується в коробці з сертифікатом.
  Доступність : Немає в наявності
  4000 грн
  i h

  Аверс: Спрингбок з 24-каратного золота, антилопа, відома на рівнинах Африки, на чорному тлі з рутенію. Краї обведені роком карбування, «Крюгерранд», вагою і тонкістю монети.
  Реверс: зображено портрет Пола Крюгера, одного з найвідоміших колишніх президентів Південної Африки, зліва, в 24-каратном золоті на чорному рутенієвому тлі з написом «ПІВДЕННА АФРИКА».

  Характеристики
  ПоходженняАфрика
  СтанЧудова
  Рік випуску2019
  Матеріалсрібло
  Вага31.1 г
  Країна – виробник товаруПівденно-Африканська Республіка
  Якістьпруф з позолотою
  Разом з цим також купують
   Зображення Монета Полторак 3 polker Польща 1633 року срібло

  Монета Полторак 3 polker Польща 1633 року срібло

  Монета стандартного обіходу 1628-1635 років. Карбувалася в місті Ельбінг Речі Посполитої при короля Густава II Адольфа. Номінал - 3/2 гроша, Полторак.
  440 грн
   Зображення Срібна монета Захар Беркут

  Срібна монета Захар Беркут

  Фільм «Захар Беркут» - наймасштабніший український кінопроект за часи незалежності. Режисер - Ахтем Сейтаблаєв, один з найвідоміших сучасних діячів українського кіно і театру, володар багатьох кінопремій, зокрема, працював над фільмами «Хайтарма», «Чужа молитва», «Киборги» Срібну монету «Захар Беркут» відчеканив Монетний двір Польщі, який має славну більш ніж 250-річну історію. Варшавський монетний двір бере свій початок в 1766 році, коли король Станіслав Август Понятовський заснував грошову реформу в Польщі. У світовій традиції випуск монет, приурочених до прем'єрам фільмів, викликають значний інтерес серед шанувальників кіномистецтва. Срібна монета «Захар Беркут» - перший в історії випуск монети до прем'єри українського фільма.Дізайн монети розробили майстра Монетного двору Польщі на основі матеріалів, наданих власником авторських прав на фільм «Захар Беркут». На реверсі монети викарбувано сцена з фільму, де герой в бойовому спорядженні оглядає величні карпатські гори. Завдяки застосуванню сучасної технології лазерного матирования, дизайн монети виглядає багатовимірним і атмосферних. У нижній частині монети - дата світової прем'єри фільму «10.10.2019». Верхню третину реверсу займає напис «Захар Беркут», виконаний тим же шрифтом, що застосовується в фільмі і в усіх матеріалах про нього. На аверсі монети більшість зображень і написів мають дзеркальну поверхню. По центру монети розташоване стилізоване зображення вільної птиці беркута в оточенні силуетів монгольських воїнів. У верхній частині аверсу уздовж канта є напис «Республіка Камерун» на французькому (емітент монети), нижче - рік випуску «2019». Нижню частину аверсу займає напис «500 франків КФА» на французькому (номінал монети).
  4000 грн
   Зображення Нерозрізаний лист банкнот НБУ номіналом 2 грн. (6 шт.)

  Нерозрізаний лист банкнот НБУ номіналом 2 грн. (6 шт.)

  Нерозрізаний лист банкнот НБУ номіналом 2 грн., 6 шт. банкнот на листі (1/10)
  240 грн