Пошук
Українська
Категорії
  Меню Close

  Товари з міткою 'планшет для орденов'

  View as Grid List
  Сортувати по
  Показувати на сторінку
   Зображення Лупа 5Х Gold Edition

  Лупа 5Х Gold Edition

  Лупа для колекціонерів - Gold Збільшення 5Х. Діаметр об'єктива 50 мм. Матеріал лінзи - скло.
  360 грн
   Зображення Лупа у вигляді брелка

  Лупа у вигляді брелка

  Зручна у використанні кишенькова лупа дозволить Вам перебуваючи поза домом розглянути найдрібніші деталі досліджуваного об'єкта. Використовується для детального огляду, наприклад поштових марок і монет, ремонту годинників та багато іншого. У Лупі при повному відкритті загоряється підсвічування. Можна використовувати, як брелок для ключів. Діаметр лінзи: 23 мм.
  240 грн
   Зображення Лупа ювелірна 10-кратна

  Лупа ювелірна 10-кратна

  Кишенькова лупа дозволить Вам розглянути найдрібніші деталі досліджуваного об'єкта. Лупа вставляється в око для детального огляду, наприклад поштових марок і монет, ремонту годинників та багато іншого 10-кратне збільшення. Лінза (21 мм), світлодіод і регульований шарнір.
  300 грн
   Зображення Лупа ювелірна 10-кратна

  Лупа ювелірна 10-кратна

  Ювелірна лупа вставляється в око для детального огляду, наприклад поштових марок і монет, ремонту годинників та багато іншого 10-кратне збільшення. Діаметр об'єктива 30 мм.
  120 грн 60 грн
   Зображення Мікроскоп, збільшення від 60х до 100х, з підсвічуванням - Leuchtturm

  Мікроскоп, збільшення від 60х до 100х, з підсвічуванням - Leuchtturm

  Зручний у використанні багатофункціональний кишеньковий мікроскоп дозволить Вам не вдома розглянути найдрібніші деталі досліджуваного об'єкта. Корпус мікроскопа пластмасовий, на бічній панелі знаходиться перемикач за допомогою якого можна налаштувати кратність збільшення від 60 до 100. На передній панелі є регулятор фокусу і кнопка включення підсвічування (1 потужний світлодіод) .За допомогою 3-х батарейок досягається оптимальне освітлення об'єкту. Батарейки входять в комплект поставки.
  450 грн
   Зображення Пластикова капсула для банкнот (190х80 мм)

  Пластикова капсула для банкнот (190х80 мм)

  Капсула для банкноти - ще один спосіб зберігання колекційних екземплярів. Іноді потрібно продемонструвати один або кілька окремих екземплярів. Це може бути купюра - гордість вашої колекції, або зразки, відібрані для виставки нумізматики, або банкноти для продажу на аукціоні. У будь-якому випадку їх необхідно розташувати в найвигіднішому ракурсі і при цьому забезпечити максимальну ефективність. Капсули для купюр - ідеальне рішення. Прозорий пластиковий футляр дозволяє розглянути банкноту з усіх боків і захистить її від зайвий торкань, вологи і зовнішніх чинників. Колекційний екземпляр в капсулі виглядає солідно і розкішно.
  600 грн