Пошук
Українська
Категорії
  Меню Close

  Товари з міткою 'планшет для орденов'

  View as Grid List
  Сортувати по
  Показувати на сторінку
   Зображення Лупа 10 - кратна

  Лупа 10 - кратна

  Кишенькова лупа дозволить Вам перебуваючи поза домом розглянути найдрібніші деталі досліджуваного об'єкта. Використовується для детального огляду, наприклад поштових марок і монет, ремонту годинників та багато іншого. Збільшення: 10х. Діаметр лінзи: 19 мм.
  90 грн
   Зображення Лупа 5Х Gold Edition

  Лупа 5Х Gold Edition

  Лупа для колекціонерів - Gold Збільшення 5Х. Діаметр об'єктива 50 мм. Матеріал лінзи - скло.
  360 грн
   Зображення Лупа у вигляді брелка

  Лупа у вигляді брелка

  Зручна у використанні кишенькова лупа дозволить Вам перебуваючи поза домом розглянути найдрібніші деталі досліджуваного об'єкта. Використовується для детального огляду, наприклад поштових марок і монет, ремонту годинників та багато іншого. У Лупі при повному відкритті загоряється підсвічування. Можна використовувати, як брелок для ключів. Діаметр лінзи: 23 мм.
  240 грн
   Зображення Лупа ювелірна 10-кратна

  Лупа ювелірна 10-кратна

  Ювелірна лупа вставляється в око для детального огляду, наприклад поштових марок і монет, ремонту годинників та багато іншого 10-кратне збільшення. Діаметр об'єктива 30 мм.
  90 грн
   Зображення Лупа ювелірна 10-кратна

  Лупа ювелірна 10-кратна

  Кишенькова лупа дозволить Вам розглянути найдрібніші деталі досліджуваного об'єкта. Лупа вставляється в око для детального огляду, наприклад поштових марок і монет, ремонту годинників та багато іншого 10-кратне збільшення. Лінза (21 мм), світлодіод і регульований шарнір.
  300 грн
   Зображення Лупа ювелірна 4-кратна у вигляді брелка

  Лупа ювелірна 4-кратна у вигляді брелка

  Зручна у використанні кишенькова лупа дозволить Вам перебуваючи поза домом розглянути найдрібніші деталі досліджуваного об'єкта. Використовується для детального огляду, наприклад поштових марок і монет, ремонту годинників та багато іншого 4-кратне збільшення. Розмір: 5 * 45мм. Діаметр: 45 мм. У Лупі при повному відкритті загоряється підсвічування. Можна використовувати, як брелок для ключів.
  240 грн