Пошук
Українська
Категорії
  Меню Close

  Платинова монета "Острів Мен шляхетна монета", 31,1 грам

  Багато хто може не знати про острів Мен, але він був заселений з 6500 року до нашої ери. Він став острівним королівством, коли скандинави-вікінги прийшли з королем Магнусом II. Пертський договір 1266 року зробив острів Мен частиною Шотландії. Сьогодні король Чарльз ІІІ є правителем острова. Придбайте платинову "благородну" монету острова Мен в 1 унцію сьогодні, і Ви отримаєте чудову монету з далекого місця, про існування якого багато людей можуть навіть не знати.
  Доступність : 1 в наявності
  55350 грн
  i h

  На лицьовій стороні зображена королева Єлизавета II, любовно розроблена Джоді Кларк. Ілюстрація Кларк дійсно передає її царствену природу з чудовими деталями від корони на голові до висячих сережок. Праворуч від неї напис «ELIZABETH II». Ліворуч — «ISLE OF MAN». Під її зображенням вказано рік випуску.  

  На зворотному боці зображено корабель вікінгів. Ви можете побачити деталі на щитах, прикріплених до борту корабля, і на вітрилах. По краю монети зображено плетений малюнок аж до Тріскеле, герба острова Мен у верхній частині. Під кораблем написано «1 OZ PLATINUM FINE». У нижній частині монети напис «ONE NOBLE».

  Характеристики
  ПоходженняЄвропа
  МатеріалПлатина
  Проба999
  Вага31.1 г
  Діаметр32,7
  Рік випуску1983