Пошук
Українська
Категорії
  Меню Close

  на релігійну тематику

  View as Grid List
  Сортувати по
  Показувати на сторінку
   Зображення Срібна монета «Єрусалимська ікона Божої Матері» 31.1 грам

  Срібна монета «Єрусалимська ікона Божої Матері» 31.1 грам

  Монета із зображенням однієї з найбільш ранніх ікон Божої Матері - Єрусалимська ікона Божої Матері - за переказами, була написана святим Лукою не раніше, ніж через 15 років після Вознесіння Господнього. У 453 році образ був перенесений з Єрусалима до Царгорода грецьким царем Левом Великим. У 988 році цар Лев VI підніс ікону в дар Великому київському князю Володимиру, коли він хрестився в місті Корсуні (нині Херсонес, Україна). Святий Володимир дарував Єрусалимську ікону Богоматері новгородцям, але в 1571 році цар Іван Грозний переніс її в Москву в Успенський собор. Під час навали Наполеона в 1812 році ця ікона Божої Матері була викрадена і відвезений у Францію, де знаходиться і понині.
  2550 грн
   Зображення Срібна монета «Ікона Почаївської Божої матері» в футлярі

  Срібна монета «Ікона Почаївської Божої матері» в футлярі

  Серія: «Ікони Божої Матері» Емітент: Острів Ніуе Рік випуску діє до: 2014 Тираж: 1 500 Лігатурна маса, г: 31.1 Номінал: 1 долар Монетний двір: Монетний двір Польщі Наявність капсули: так Наявність сертифіката: так Наявність футляру: так
  3450 грн
   Зображення Срібна монета «Казанська ікона Божої Матері» 25 грам

  Срібна монета «Казанська ікона Божої Матері» 25 грам

  Казанська ікона Божої Матері - шанована чудотворною ікона Богородиці, що явилася в Казані в 1579 році. Одна з найбільш шанованих ікон Російської православної церкви. Такі ікони походять від першообразу, що зберігався у Влахернському храмі в Константинополі Монета виготовлена ​​на відомому монетному дворі в Німеччині зі срібла 999 проби якості Пруф. Вона може стати відмінним подарунком на значущу подію рідним і близьким людям і буде хорошим фінансовим вкладенням. Пройдуть роки, а вона буде нагадувати людині про чудову подію в його житті. Ви можете придбати її в нашому магазині, і ми доставимо вам цей чудовий витвір мистецтва за вказаною адресою.
  2700 грн
   Зображення Срібна монета «Мадонна з немовлям і двома ангелами» 50 грам

  Срібна монета «Мадонна з немовлям і двома ангелами» 50 грам

  «Мадонна з немовлям і двома ангелами» пензля Фра Філіппо Ліппі прикрасила п'яту монету сеіі «Мадонни Ренесансу». Її раніше можна було побачити лише в галереї Уфицци у Флоренції. Монета «Мадонна з немовлям і двома ангелами» викарбувана Монетним двором Майера (Німеччина) для Андорри.
  3900 грн
   Зображення Срібна монета «Миколай Чудотворець» 25 грам

  Срібна монета «Миколай Чудотворець» 25 грам

  Це найбільш шанований православний образ Святого. До ікони Миколая Чудотворця звертаються з молитвою в різних життєвих обставинах. І за словами більшості віруючих хто звертався, святий швидко відгукується і допомагає. Ця ікона висить у багатьох будинках віруючих, оберігаючи їх від бід, а також приносячи в будинок достаток і даючи людям, що живуть в ньому, заступництво. Монета виготовлена ​​на відомому монетному дворі в Німеччині зі срібла 999 проби якості Пруф. Вона може стати відмінним подарунком на значущу подію рідним і близьким людям і буде хорошим фінансовим вкладенням. Пройдуть роки, а вона буде нагадувати людині про чудову подію в його житті. Ви можете придбати її в нашому магазині, і ми доставимо вам цей чудовий витвір мистецтва за вказаною адресою.
  2700 грн
   Зображення Срібна монета «Свята Трійця» 25 грам

  Срібна монета «Свята Трійця» 25 грам

  Ікона є однією з найбільш шанованих у православному світі ікон. У ній втілюється головний догмат християнства - про єдиної й неподільної Трійці, що включає Бога-батька, Бога-сина і Бога Духа Святого. Сюжет ікони Трійці побудований на 18-му розділі книги Буття, в якій розповідається, як Бог у вигляді трьох ангелів з'явився під Мамврійським дубом праотцю Аврааму і його дружині Сарі. Образ Трійці, створений Андрієм Рубльовим, передає індивідуальність кожного ангела за допомогою художніх засобів, але без передання ангелам іпостасей. Ікона трійця, створена за образом «Живоначальної Трійці» Андрія Рубльова відповідно до канонів Православ'я підписується «Свята Трійця».
  2700 грн
   Зображення Срібна монета «Святий Миколай Чудотворець» 250 грам

  Срібна монета «Святий Миколай Чудотворець» 250 грам

  Подарункова монета із зображенням ікони «Святого Миколая Чудотворця» зі срібла . Вона може стати відмінним подарунком на видатну подію рідним і близьким людям і буде хорошим фінансовим вкладенням. Пройдуть роки, а вона буде нагадувати людині про чудову подію в його житті. Ви можете придбати її в нашому магазині, і ми доставимо вам це чудовий твір мистецтва за вказаною адресою.
  25500 грн
   Зображення Срібна монета «Сергій Радонезький» 25 грам

  Срібна монета «Сергій Радонезький» 25 грам

  Сергій Радонезький (1314 -1392) - чернець, святий, заснував Троїцький монастир. При народженні в біографії Серія Радонезького було отримано ім'я Варфоломій. Відстаючи в навчанні від своїх однолітків, Сергій став вивчати Святе письмо. Приблизно в 1328 році він разом з сім'єю переїхав до Радонеж. Там відправився в монастир, а через деякий час їм була заснована церква Сергія Радонезького в ім'я Святої Трійці. Потім він став ігуменом в Богоявленському монастирі, прийняв ім'я Сергій. Через кілька років в цьому місці утворився процвітаючий храм Сергія Радонезького. Незабаром преподобний Сергій Радонезький став високоповажних в колах всіх князів: він благословляв їх перед битвами, приміряв між собою. Перед іконою Сергія Радонезького люди просять про одужання. Монета виготовлена ​​на відомому монетному дворі в Німеччині зі срібла 999 проби якості Пруф. Вона може стати відмінним подарунком на значущу подію рідним і близьким людям і буде хорошим фінансовим вкладенням. Пройдуть роки, а вона буде нагадувати людині про чудову подію в його житті. Ви можете придбати її в нашому магазині, і ми доставимо вам цей чудовий витвір мистецтва за вказаною адресою.
  2700 грн
   Зображення Срібна монета «Тихвинська ікона Божої Матері» 31.1 грам

  Срібна монета «Тихвинська ікона Божої Матері» 31.1 грам

  Колекційна монета присвячена Тихвінській ікони Божої Матері. За переказами, ікона написана євангелістом Лукою. Ікона існує в кількох списках з ікони, що знаходяться в різних містах. Вона стала, по суті, иконографическим підтипом образу Одигітрії.
  2550 грн
   Зображення Срібна монета «Успіння Пресвятої Богородиці» 25 грам

  Срібна монета «Успіння Пресвятої Богородиці» 25 грам

  Її численні ікони усюди виливають струми зцілень і знамень. Близькість до нашого світу Божа Матір являє в Своїх іконах, Вона для нас Помічниця, Цілителька, та, що лікує наші духовні і тілесні рани. Образ Божої Матері завжди був і є найбільш улюбленим образом Православ'я.
  2700 грн
   Зображення Срібна монета з кристалами Swarovski "Різдво" 25 грам

  Срібна монета з кристалами Swarovski "Різдво" 25 грам

  Срібна монета "Різдво" вагою 25 грам зі срібла 999 проби, викарбувана в 2007 році номіналом 10 Динар для Андорри. Монета присвячена Різдву. На монеті зображений момент народження Христа і зірка, яка сповіщає про цю подію волхвів. Зірка позолочена і прикрашена кристалом Swarovski, позолочений хвіст її прикрашають 8 кристалів Swarovski.
  2250 грн
   Зображення Срібна монета з голограмою "Туринська плащаниця" 20 грам 2010р Камерун

  Срібна монета з голограмою "Туринська плащаниця" 20 грам 2010р Камерун

  Срібна монета з голограмою "Туринська плащаниця" вагою 20 грам зі срібла 925 проби, викарбувана в 2010 році номіналом 1000 франків (CFA franc) для Камерун. Монета прикрашена ахроматичною голограмою. Якщо монета тримається під кутом 60 °, голограма з'являється без кольору і стає видимим обличчя Ісуса.
  2100 грн
   Зображення Позолочена монета Архістратиг Михаїл (Gold Black Empire Edition)

  Позолочена монета Архістратиг Михаїл (Gold Black Empire Edition)

  Інвестиційна монета Архістратиг Михаїл (Gold Black Empire Edition)
  3000 грн
   Зображення Ексклюзивна монета України Архістратиг Михаїл

  Ексклюзивна монета України Архістратиг Михаїл

  Срібна монета Архістратиг Михаїл. 1 унція срібла 999.9 проби. Інвестиційна монета - це хороший подарунок в будь-яку колекцію.
  3000 грн
   Зображення Ексклюзивна монета України Архістратиг Михаїл, 31,1 грам

  Ексклюзивна монета України Архістратиг Михаїл, 31,1 грам

  Срібна монета Архістратиг Михаїл. 1 унція срібла 999.9 проби. Інвестиційна монета - це хороший подарунок в будь-яку колекцію.
  2700 грн
   Зображення Ексклюзивна срібна монета України Архістратиг Михаїл, 31,1 грам

  Ексклюзивна срібна монета України Архістратиг Михаїл, 31,1 грам

  Срібна монета Архістратиг Михаїл. 1 унція срібла 999.9 проби. Інвестиційна монета - це хороший подарунок в будь-яку колекцію.
  3000 грн
   Зображення Пам'ятна монета "Водохреще"

  Пам'ятна монета "Водохреще"

  Присвячена одному із значних свят православ`я, яке відзначається 19 січня.
  1800 грн
   Зображення Різдвяна зірка

  Різдвяна зірка

  Монетний двір Польщі представляє нову колекційну монету «Різдвяна зірка». Унікальна форма семикутної зірки, добавок у вигляді 3 цирконіїв, а також технологія, яка використовується для глянцю на фрагменті рельєфу, роблять монету надзвичайно привабливою для колекціонерів. Монета пропонується в привабливому футлярі з побажаннями Різдва і Нового року, що робить його прекрасним подарунком для близьких.
  1500 грн 1200 грн
   Зображення Містичне Різдво, серія - Гіганти Мистецтва 500 грам, Острів Ніуе 2013 р.

  Містичне Різдво, серія - Гіганти Мистецтва 500 грам, Острів Ніуе 2013 р.

  Ще одна приголомшлива гігантська монета була представлена Ніуе, як другий випуск Біблійної серії. П'ятнадцять срібних злитків без оправи .999 складають одну монету, що повторює картину італійського майстра епохи Відродження Сандро Боттічеллі «Містичне різдво». На лицьовій стороні кожної монети знаходиться зображення Її Величності Єлизавети II, оточене написами, які позначають Ім'я королеви, назва країни-емітента, а також рік випуску. Номінальна вартість монет і тонкість металу також вказані на лицьовій стороні. Ця монета є прекрасним подарунком для любителів мистецтва та колекціонерів монет. Через обмежений тираж всього 300 комплектів по всьому світу, ця монета дуже популярна.
  60000 грн
   Зображення Сикстинська Мадонна Рафаеля, серія - Гіганти Мистецтва 960 грам, Острів Ніуе 2014р.

  Сикстинська Мадонна Рафаеля, серія - Гіганти Мистецтва 960 грам, Острів Ніуе 2014р.

  Третя монета в серії Гіганти Мистецтва - це картина Сікстинської Мадонни Рафаеля. Цей приголомшливий чистий срібний набір монет включає зображення від Рафаеля Santi`s знаменитої картини Сикстинська Мадонна. Вона включає в себе образ Мадонни, що несе маленьке немовля Ісуса. У нижній частині картини є два янголятка. Кожен набір постачається в елегантній дерев'яній упаковці, включаючи розкішний дерев'яний ящик, сертифікат справжності. Набір складається з 12 монет чистого срібла по 80 грамів (960 грамів в цілому). Ця монета є прекрасним подарунком для любителів мистецтва та колекціонерів монет. Через обмежений тираж всього 750 комплектів по всьому світу, ця монета дуже популярна.
  90000 грн
   Зображення Архангел Гавриїл

  Архангел Гавриїл

  Архангел Гавриїл - піднесений Посланник Бога, чиє ім'я означає «Сила Бога" і чиї справи записані в єврейських священних писаннях, де дух допоміг Пророку Даниїлу в тлумаченні його снів-видінь. Незважаючи на те, що Гавриїл був важливим єврейським ангелом, він також торкнувся життя різних релігій. у християнській Біблії саме Гавриїл приносить Захару і Діві Марії важливі новини про своїх майбутніх дітей, і багато християн вірять, що на Страшному Суді Гавриїл подує в священну трубу. Крім того, мусульмани вірять, що Габріель протягом 23 років диктував Морану Коран і супроводжував Пророка в його Нічній подорожі. Деякі люди вважають, що Габріель - жіночий дух, інші вважають, що у ангелів немає статі. Через ролі Габріеля, як комунікатора і посередника між Небом і Землею католики вважають Архангела святим покровителем мовників, працівників телекомунікацій, дипломатів, послів, поштових працівників і колекціонерів марок. Оскільки Гавриїл допоміг пророку Даниїлу витлумачити його сни, ті хто шукає подібну допомогу в своїй роботі, можуть звернутися до Архангела за допомогою.
  1000 грн
   Зображення Архангел Михаїл

  Архангел Михаїл

  Святий Архангел Михаїл - головний архангел, який є одним з найбільш шанованих Архангелів в таких релігіях, як християнство, іудаїзм та іслам. У православ'ї його називають Архістратигом, що означає глава святого воїнства Ангелів і Архангелів.
  2100 грн
   Зображення Архангел Рафаїл

  Архангел Рафаїл

  Ця кольорова посріблена монета випущена Соломоновими Островами в 2009 році на честь Архангела Рафаїла. На ній зображена знаменита опера «Рафаїл з єпископом Домонте», написана Бартоломе Естебаном Мурільо. Ім'я Рафаїл означає «Бог зцілює». Ця ідентичність виникла через біблійну історію, яка стверджує, що він «зцілив» землю, коли вона була сплюндрована гріхами занепалих ангелів в апокрифічній книзі Еноха. Він також покровитель сліпих, щасливих зустрічей, медсестер, лікарів і мандрівників. Його свято відзначається 29 вересня.
  1000 грн
   Зображення Срібна монета "Святий Миколай" 5 $ Острови Кука 2010

  Срібна монета "Святий Миколай" 5 $ Острови Кука 2010

  Срібна монета присвячена одному з найвідоміших святих - Святому Миколаю. Святий Миколай, відомий ще як Микола Чудотворець, вважається покровителем мандрівників, моряків, але, в основному - дітей. Саме тому монета прикрашена кольоровим зображенням - Святий Миколай благословляє маленьку дитину. Зображується святий з митрою на голові, символом його єпископства. На монеті німб над митрою святого прикрашений 12 кристалами Swarovski.
  2400 грн
  Filters Close
  Мін: 120 грн Макс: 240000 грн
  ₽120 ₽240000