Пошук
Українська
Категорії
  Меню Close

  Події

  View as Grid List
  Сортувати по
  Показувати на сторінку
   Зображення Пам'ятна монета "Українська вишиванка"

  Пам'ятна монета "Українська вишиванка"

  20227
  Присвячена яскравому, самобутньому й барвистому елементу народного костюма - українській вишиванці, яка своєю орнаментикою і кольоровою гамою відтворює традиції вишивання в кожному регіоні України.
  3300 грн
   Зображення Пам'ятна монета " Колесо життя"

  Пам'ятна монета " Колесо життя"

  20289
  Присвячена розкриттю в художньо-образній манері філософського змісту основоположних принципів людського існування - прагнення любові, щастя і гармонії, пізнання природи добра і зла, пошуку сенсу буття і неповторного шляху людини в безмежному світі.
  7500 грн
   Зображення Срібна монета чотирилисник серії «Монети на щастя» "GOOD LUCK"

  Срібна монета чотирилисник серії «Монети на щастя» "GOOD LUCK"

  Аверс: У верхній частині монети - портрет Її Величності Королеви Єлизавети II. за колу - напис: ELIZABETH II, фірмовий знак монетного двору (m / w), NIUE ISLAND (емітент), 2012 (рік карбування), 2 DOLLARS (номінал). Біля портрета - вставлена в монету прозора капсула з срібним елементом у формі четирёхлістного конюшини. Реверс: Стилізовані зображення листочків конюшини. Біля них - вставлена в монету прозора капсула з срібним елементом покритим 24-каратним золотом.
  2850 грн
   Зображення Срібна Монета "Лелека" серія Символи удачі, Ніуе

  Срібна Монета "Лелека" серія Символи удачі, Ніуе

  Монетний двір Польщі представляє серію монет «Символи удачі». Серія складається з дев'яти монет, присвячених символам удачі, які залучають щастя, процвітання, любов і радість. Срібна монета «Лелека» - чарівний срібний диск, який може стати Вашим талісманом. Вважається, що білий лелека - це птах, що приносить щастя й удачу. Він також є символом нового життя та передвісником весни.
  2250 грн
   Зображення Срібна Монета "Сажотрус" серія Символи удачі, Ніуе

  Срібна Монета "Сажотрус" серія Символи удачі, Ніуе

  Монетний двір Польщі представляє серію монет «Символи удачі». Серія складається з дев'яти монет, присвячених символам удачі, які залучають щастя, процвітання, любов і радість. Срібна монета «Сажотрус» - чарівний срібний диск, який може стати Вашим талісманом. Сажотрус - це вісник щастя та благополуччя. Існує думка, що сходи сажотруса з'єднує небо із землею і символізує дорогу до успіху і багатства.
  2100 грн
   Зображення Срібна монета «Ангел здоров'я»серія Символи удачі, Ніує 2016

  Срібна монета «Ангел здоров'я»серія Символи удачі, Ніує 2016

  Ця чарівна срібна монета - щасливий талісман, який стане прекрасним подарунком для самих близьких і коханих! Монета виготовлена з 14,14г срібла 999 проби. В монету вставлена прозора капсула з мініатюрною срібною, позолоченою 24-каратним золотом, вставкою у формі ангела. Монета в красивому подарунковому футлярі з пухнастою кришкою, що нагадує крила ангела.
  3300 грн
   Зображення Весільна монета "Щастя і Любові" 28,28 грам, срібло з позолотою

  Весільна монета "Щастя і Любові" 28,28 грам, срібло з позолотою

  Монетний Двір Польщі представляє унікальну весільну срібну монету, яка є прекрасним подарунком для молодят. Сполучені кільця символізують нерозривний союз, а їх поверхня покрита золотом. Представлена весільна монета перевершить всі очікування і затьмарить інші подарунки.
  3600 грн
   Зображення Архангел Михаїл

  Архангел Михаїл

  Святий Архангел Михаїл - головний архангел, який є одним з найбільш шанованих Архангелів в таких релігіях, як християнство, іудаїзм та іслам. У православ'ї його називають Архістратигом, що означає глава святого воїнства Ангелів і Архангелів.
  2100 грн
   Зображення Архангел Рафаїл

  Архангел Рафаїл

  Ця кольорова посріблена монета випущена Соломоновими Островами в 2009 році на честь Архангела Рафаїла. На ній зображена знаменита опера «Рафаїл з єпископом Домонте», написана Бартоломе Естебаном Мурільо. Ім'я Рафаїл означає «Бог зцілює». Ця ідентичність виникла через біблійну історію, яка стверджує, що він «зцілив» землю, коли вона була сплюндрована гріхами занепалих ангелів в апокрифічній книзі Еноха. Він також покровитель сліпих, щасливих зустрічей, медсестер, лікарів і мандрівників. Його свято відзначається 29 вересня.
  1000 грн
   Зображення Набір з двох монет "Молодята - Любов" 2019 р.

  Набір з двох монет "Молодята - Любов" 2019 р.

  Монетний двір Польщі представив ідеальний подарунок для молодят. Це набір з двох монет, випущених під емітентом острова Ніуе. На сайті монетного двору підкреслюється, що цей пам'ятний набір монет стане ідеальною ідеєю для вишуканого весільного подарунка! Перша монета виготовлена ​​зі сплаву недорогоцінних металів і має номінал 50 центів. На ній зображена пара закоханих на тлі місяця. Оформлення символізує розвивається почуття, яке привело молодих людей до вівтаря. У свою чергу, монета з зображенням молодят була викарбувана з чистого срібла і уособлює довголіття і щирість почуття.
  3000 грн
   Зображення Набір монет "Молодята - любов" позолотаі срібло Ніуе 2014

  Набір монет "Молодята - любов" позолотаі срібло Ніуе 2014

  З незапам'ятних часів срібло вважалося символом довготривалої шлюбу, золото - символом благополуччя, а рубін - символом пристрасті. Саме тому набір весільних монет "Молодята" - найкраще, що можна вибрати в якості подарунка молодятам. Декоративні елементи, які використовуються на монетах набору, мають символічне значення. Синтетичний рубін у формі серця як символ любові і пристрасті прикрашає срібну монету. У минулому рубіни давалися молодим парам в якості амулетів, щоб захистити їх від обману. Золото, яке покриває другу монету з набору, відноситься до всього духовного і матеріального багатства, яке має супроводжувати молодят на їх спільному шляху. Цей винятковий весільний набір назавжди викличе спогади про це важливому моменті в житті всіх молодят. Монета з чистого срібла, прикрашена синтетичним рубіном номіналом 2 долари. Монета з номіналом 50 центів, покрита чистим золотом 999,9 проби.
  3000 грн
   Зображення Срібна монета "I love You - Я Тебе Люблю" 10 грам 2019 р. Камерун

  Срібна монета "I love You - Я Тебе Люблю" 10 грам 2019 р. Камерун

  На монетному дворі Польщі для Республіки Камерун викарбували колекційну срібну монету, присвячену проявам любові, під назвою «Я тебе люблю». Її номінальна вартість становить 500 франків CFA. У любові стільки ж різновидів, скільки є людей в світі, і слова «я люблю тебе», хоча вони звучать по-різному в найдальших куточках земної кулі, завжди означають одне і те ж. Серце з рук - це символ любові і супроводжуючих її слів. Монета «Я люблю тебе» - відмінний подарунок для всіх закоханих, а також для тих, хто хоче висловити свої почуття осмислено. Тираж 500 шт.
  3300 грн
   Зображення Срібна монета "Бізнес леді - Успіх в Твоїх Руках" 31.1 грам 2021 р. Камерун

  Срібна монета "Бізнес леді - Успіх в Твоїх Руках" 31.1 грам 2021 р. Камерун

  Швидкісні авто, великі гроші, дорогі гаджети більше не вважаються виключно чоловічими атрибутами! Завдяки своїй волі і рішучості, жінки досягають поставлених перед собою життєвих і професійних цілей. У них є амбіції і вони роблять те, у що вірять. Завдяки сучасному дизайну і елегантному декору, ця монета стане чудовим подарунком успішної бізнес-леді.
  4500 грн
   Зображення Срібна монета "Будь щасливий - Be Happy" 31.1 грам 2019 р. Камерун

  Срібна монета "Будь щасливий - Be Happy" 31.1 грам 2019 р. Камерун

  Монета «Be happy» - це не тільки талісман на щастя, який завжди буде нагадувати про те, що важливо зберігати позитивне ставлення до світу. Це також справжня знахідка для всіх, кому цікаві новітні технології монетного карбування! Монета створена з використанням голографічного матування 3D, завдяки якому зображення на монеті виключно об'ємно. Be happy, do not worry! Вершина медальерного мистецтва і інноваційність. Унікальний проект, який використовує сучасні технології. Унція найчистішого срібла. Чудовий подарунок з побажаннями успіху і щастя.
  4500 грн
   Зображення Срібна монета "Вічна Любов" 31,1 грам 2011 р

  Срібна монета "Вічна Любов" 31,1 грам 2011 р

  Кожна монета представлена в білій коробці у формі серця з інкрустованими кристалами і поставляється з сертифікатом справжності, виданими Монетним двором Нової Зеландії.
  3300 грн
   Зображення Срібна монета "Дорогоцінна Любов" 31,1 грам 2013 р.

  Срібна монета "Дорогоцінна Любов" 31,1 грам 2013 р.

  Кожна монета представлена в червоній коробці у формі серця з інкрустованими кристалами і поставляється з сертифікатом справжності, виданими Монетним двором Нової Зеландії.
  3900 грн
   Зображення Срібна монета "Кохання в повітрі" 31.1 грам 2021 р. Камерун

  Срібна монета "Кохання в повітрі" 31.1 грам 2021 р. Камерун

  Монетний двір Польщі викарбував від імені африканської Республіки Камерун монету подарунок зі срібла з селективним фарбуванням під назвою «Love is in the Air». Виконана кристально чистим сріблом, символом чистоти, вірності, щирості і зосередженості, монета «Кохання в повітрі» стане ідеальним подарунком для вашої коханої або коханого. Подарувавши її своїй коханій людині на День Святого Валентина, іменини, річницю весілля або просто так, ви зможете відродити романтику у ваших відносинах!
  3000 грн
   Зображення Срібна Монета "Новонароджений" 1/2 унції

  Срібна Монета "Новонароджений" 1/2 унції

  Ця чарівна срібна монета - унікальний подарунок для новонароджених, будь то хлопчик чи дівчинка. Монета прикрашена барвистим зображенням лелеки і прекрасного малюка, лежачого в ковдрі. Міф про лелеку, що несе дитину в дзьобі популярний у всьому світі, з'являючись в фольклорі Європи, Америки, Північної Африки і Близького Сходу. Монета поміщена в тематичну подарункову коробочку. Коробочка розкривається у вигляді альбому, в якому можна вказати ім'я дитини, дату народження, час, місце, вагу і зріст, а також спеціальна рамочка для розміщення фотографії дитини.
  2550 грн
   Зображення Срібна монета "Новонароджений" 15.55 грам Австралія

  Срібна монета "Новонароджений" 15.55 грам Австралія

  Монета - прекрасний спосіб відзначити прихід новонародженого в цей чудовий світ. Чудова ілюстрована книжка-листівка в якій зберігається монета в розкритому вигляді утворює картину з трьох частин з місцем для фото малюка і найголовніших фактів про його народження. Почніть колекцію фамільних коштовностей дорогої вам дитини, зробивши чудовий подарунок їй і його батькам на пам'ять!
  2700 грн
   Зображення Срібна монета "Обійми мене" з кристалом Swarovski 8,80 грам Камерун 2019

  Срібна монета "Обійми мене" з кристалом Swarovski 8,80 грам Камерун 2019

  Ця незвичайна срібна монета у вигляді кулона з прекрасною об'ємної вставкою кристала Swarovski у вигляді серця стане прекрасним подарунком найдорожчій людині. На монеті зображено дві кошеня, які обіймають один одного. Монету можна носити як прикрасу. Представлена ​​в подарунковій коробочці з сертифікатом.
  3000 грн
   Зображення Срібна монета "Підкова 3D" 93,3 грам 2018 р Камерун

  Срібна монета "Підкова 3D" 93,3 грам 2018 р Камерун

  З давніх-давен підкова вважалася захисним символом, що створює перешкоду перед злими силами, а також привертає в будинок благополуччя. Підкова, спрямована кінцями вниз, є потужним захисним символом, який оберігає від нещасть і відганяє негативну енергію. У той же час підкова, спрямована кінцями вгору, символізує повну чашу і привертає в будинок процвітання і успіх.
  18000 грн
   Зображення Срібна монета "Весільна подорож" 10 грам 2019 р. Камерун

  Срібна монета "Весільна подорож" 10 грам 2019 р. Камерун

  На пам'ять про найважливіший день в житті. Оригінальний дизайн і цифровий друк найвищої якості. Срібло найвищої проби назавжди збереже свою цінність. Бажаєш піднести нареченим неабиякий подарунок? Срібна монета «Весільна подорож» - це чудовий сувенір, який порадує молодят радісним зображенням на реверсі, і в той же час стане знаком щирих побажань всіх благ на новому життєвому шляху. Монета красивого кольору, у неї прекрасний дизайн, якість Proof і вона поставляється в елегантному футлярі разом з сертифікатом справжності. Тираж обмежений 999 екземплярами по всьому світу.
  3000 грн
   Зображення Срібна монета "Успіх В Твоїх Руках" 31.1 грам 2020 р. Камерун

  Срібна монета "Успіх В Твоїх Руках" 31.1 грам 2020 р. Камерун

  Джеймс Бонд ... Впізнаєте його на монеті? Саме він надихнув майстрів Монетного двору Польщі на створення цього шедевра. Фігури найвідомішого агента всіх часів і його подруги, а також символи його вражаючого стилю життя - швидкісні автомобілі, великі суми грошей, розкіш і престиж - все це на срібній монеті «Успіх в твоїх руках» зображено за допомогою найсучасніших технологій: 3D матирования, селективного золочення, цифрового друку і інкрустацією мерехтливим чорним каменем Ніч Каїра.
  4500 грн
   Зображення Срібна монета з вітражами “Архангел Гавриїл” 62,2 грам 2020 р.

  Срібна монета з вітражами “Архангел Гавриїл” 62,2 грам 2020 р.

  Архангел Гавриїл – це ангел-посланець, який несе добру звістку, милосердя і одкровення. Він оберігає від небезпеки і допомагає знайти свій життєвий шлях. Його ім’я означає: “Всевишній – сила моя”. Завдяки декорованим цифровим друком скляним вставкам в формі крил в поєднанні з обробкою antique finish ця виняткова монета стане прикрасою кожної колекції. Монета поставляється в тематичному футлярі разом з сертифікатом справжності. Обмежений тираж всього 500 штук по всьому світу.
  14700 грн
   Зображення Срібна монета з позолотою "Річниця Весілля" 17,5 грам 2018 р.

  Срібна монета з позолотою "Річниця Весілля" 17,5 грам 2018 р.

  Коли в один день ви і ваша друга половинка говорите "ТАК" ваше життя змінюється, ви стаєте однією сім'єю. Цей день, так-же як і будь-яка річниця весілля завжди запам'ятовується. Пропонуємо запам'ятати такий пам'ятний день, подарувавши коханій людині срібну монету "Річниця Весілля". Для ваших друзів, знайомих або вашої другої половинки така монета з елегантним декором і позолотою залишиться в пам'яті як символ справжньої любові двох сердець. Будь це ваша перша річниця або чергова. Подарунок, який залишиться з вашими близькими на довгі роки. Монета в елегантному футлярі.
  4200 грн
  Filters Close
  Мін: 999 грн Макс: 100000 грн
  ₽999 ₽100000