Пошук
Українська
Категорії
  Меню Close

  Позолочена Божа корівка «Монети на щастя» "GOOD LUCK"

  Представляємо Вашій увазі, подарункову монету на щастя Ніуе. Позолочена монета із зображенням сонечка стане хорошим подарунком з нагоди народження малюка і сім'ям з дітьми, оскільки ця комаха традиційно асоціюється з Богоматір'ю, що захищає і покриває від всякого зла. Така монета стане щасливим талісманом для початківців своєї справи, захистить від грабіжників і допоможе подорожуючим. Божа корівка принесе своєму власникові щастя і удачу у всіх справах. Монетний двір Польщі викарбував сонечко на позолоченій срібній монеті, випущеній в серії «Монети на щастя».
  Доступність : 1 в наявності
  3900 грн
  i h

  Реверс: На тлі квітів (один з них виділено блиском) розташувалися два сонечка і прозора капсула з плаваючим срібним сонечком. Уздовж краю напис англійською мовою: GOOD LUCK ( `` Удачі``).

  Аверс: Вставка-капсула з філігранним сонечком, поряд серед променів і квітів - профіль Її Величності Королеви Єлизавети II. Уздовж краю написи: ELIZABETH II, NIUE ISLAND (емітент), фірмовий знак монетного двору Польщі (m / w), 2 DOLLARS 2013 (номінал, рік випуску).

  Номінал монети 2 долари.

  Срібло 925 проби.

  Діаметр: 41 мм.

  Вага: 28,28 гр.

  Сертифікат додається. Послужить відмінним подарком.`

  Характеристики
  Номінал2
  СостояниеПревосходная
  ПроисхождениеАвстралия и Океания
  Матеріалсрібло
  Вага28.28 г
  ТематикаМонеты на счастье
  Якістьпруф
  Діаметр41 мм
  Рік випуску2013
  Проба925
  КраїнаОстров Ниуэ