Пошук
Українська
Категорії
  Меню Close

  Позолочена монета "Мексиканський Лібертад" 31,1 грам

  Починаючи з 1982 срібна монета Мексиканський Лібертад (Лібертад) щорічно карбується для інвесторів з усього світу. Прекрасний ангел з крилами прикрашає цю монету з самого початку її карбування, проте в 1996 році відбувся редизайн монети, щоб, за словами Мексиканського монетного двору, зробити Лібертад ще більш привабливим.
  Доступність : 1 в наявності
  Стара ціна : 3200 грн
  2200 грн
  i h

  Аверс:

  На аверсі зображений орел, який вражає змію (Мексиканський національний герб армії), їх обвиває вінок і слова " Estados Unidos Mexicanos " . Цю композицію оточують 10 орлів , які в минулі часи використовувалися як державний герб, включаючи емблему, використану в 16 столітті в Книзі Мендочіно.

  Реверс:

  З 1996 року реверс Мексиканського Лібертаду прикрашає знаменитий ангел . Статуя ангела височить над вулканами Попокатепетль і Істаксіуатль . Вгорі нанесений напис " 1 Onza PLATA PURA " , рік , " LEY 0,999 " . Його дослівний переклад " 1 УНЦІЯ ЧИСТОГО СРІБЛА " , рік , " ПРОБА 0,999 " .

  Характеристики
  Номінал1
  Матеріалсрібло
  Проба999
  Вага31.1 г
  Якістьанциркулейтед
  Діаметр40 мм
  Країна – виробник товаруМексика
  Разом з цим також купують
   Зображення Срібна монета "Трилисник"  на удачу конюшина 31,1 грам, 2022 рік

  Срібна монета "Трилисник" на удачу конюшина 31,1 грам, 2022 рік

  Трилисник — символ Ірландії. Говорять, що святий Патрік, покровитель Ірландії, використав його як метафору християнської Святої Трійці. Назва «трилисник» походить від ірландського слова «seamróg», яке є зменшувальним від ірландського слова «seamair óg» і означає просто «молода конюшина». Монета захищена акриловою капсулою та має дуже обмежений тираж всього 25 000 монет, що робить кожну монету ексклюзивною, отримайте свою сьогодні!
  2400 грн