Пошук
Українська
Категорії
  Меню Close

  Райський птах срібло 2019 (Bird of Paradise) 1 oz

  Райський птах Манукодія - це друга монета в серії "Райські птахи".
  Доступність : 9 в наявності
  810 грн
  i h
  У 2019 Королівський австралійський монетний двір в Австралії (Perth Mint) за дорученням Резервного банку Австралії випустив в обіг пам'ятну інвестиційну срібну монету 1 долар Манукодіі «Австралійська райський птах» (Australian Bird of Paradise).

  На реверсі монети распололагается виключно детальне зображення прекрасної австралійської райського птаха Мануконда, що сидить на гілці з широко розкритим дзьобом. Також, можна бачити напис «Австралійська райський птах» (Australian Bird of Paradise), вага і якість металу, а також знак монетного двору, а саме Пертського монетного двору.

  Аверс монети "Райський птах срібло" прикрашає профіль Її Величності Королеви Єлизавети II, а також рік випуску і грошовий номінал монети - 1 долар.

  Кожна монета Райський птах срібло 2019, виготовлена ​​монетним двором Пертського монетного двору з 1 унції чистого срібла 99,99% і випущена в якості законного платіжного засобу відповідно до Австралійським законом про валюту 1965 року.

  Манукодія відома своєю характерною піснею, яка звучить як духовий інструмент. Цей птах проживає в низинних лісах Нової Гвінеї і прилеглих островах. Її ім'я походить від яванского терміна «manuk dewata», де «manuk» означає птицю, а «dewata» означає богів. Вона середнього розміру, з блискучим чорним, фіолетовим і зеленим оперенням. Ці птахи є унікальними серед Райських птахів тим, що вони моногамні. Сімейство райських птахів включає в себе в загальній складності 42 різних види птахів, розділених на 15 різних родів. Більшість птахів цього сімейства природно мешкають в східній Індонезії, Папуа-Нової Гвінеї і східних берегах Австралії.

  Також, крім "Райського птаха срібло 2019" на нашому сайті ви можете придбати першу монету даної серії - Райський птах 2018.
  Характеристики
  Номінал 1
  Матеріал срібло
  Вага 31.1 г
  Країна Австралия