Пошук
Українська
Категорії
  Меню Close

  Райський птах срібло 2019 (Bird of Paradise) 1 oz

  Райський птах Манукодія - це друга монета в серії "Райські птахи".
  Доступність : 6 в наявності
  900 грн
  i h
  У 2019 Королівський австралійський монетний двір в Австралії (Perth Mint) за дорученням Резервного банку Австралії випустив в обіг пам'ятну інвестиційну срібну монету 1 долар Манукодіі «Австралійська райський птах» (Australian Bird of Paradise).

  На реверсі монети распололагается виключно детальне зображення прекрасної австралійської райського птаха Мануконда, що сидить на гілці з широко розкритим дзьобом. Також, можна бачити напис «Австралійська райський птах» (Australian Bird of Paradise), вага і якість металу, а також знак монетного двору, а саме Пертського монетного двору.

  Аверс монети "Райський птах срібло" прикрашає профіль Її Величності Королеви Єлизавети II, а також рік випуску і грошовий номінал монети - 1 долар.

  Кожна монета Райський птах срібло 2019, виготовлена ​​монетним двором Пертського монетного двору з 1 унції чистого срібла 99,99% і випущена в якості законного платіжного засобу відповідно до Австралійським законом про валюту 1965 року.

  Манукодія відома своєю характерною піснею, яка звучить як духовий інструмент. Цей птах проживає в низинних лісах Нової Гвінеї і прилеглих островах. Її ім'я походить від яванского терміна «manuk dewata», де «manuk» означає птицю, а «dewata» означає богів. Вона середнього розміру, з блискучим чорним, фіолетовим і зеленим оперенням. Ці птахи є унікальними серед Райських птахів тим, що вони моногамні. Сімейство райських птахів включає в себе в загальній складності 42 різних види птахів, розділених на 15 різних родів. Більшість птахів цього сімейства природно мешкають в східній Індонезії, Папуа-Нової Гвінеї і східних берегах Австралії.

  Також, крім "Райського птаха срібло 2019" на нашому сайті ви можете придбати першу монету даної серії - Райський птах 2018.
  Характеристики
  Номінал 1
  Матеріал срібло
  Вага 31.1 г
  Країна Австралия
  Разом з цим також купують
   Зображення Кишеньковий альбом на 192 монеты Арт. 1008

  Кишеньковий альбом на 192 монеты Арт. 1008

  Елегантний кишеньковий альбом на 192 монети
  210 грн
   Зображення Срібна монета "Дерево життя" 31,1 грам, 2019

  Срібна монета "Дерево життя" 31,1 грам, 2019

  Древо життя в тому чи іншому вигляді зустрічається в різних культурах, які не були пов'язані між собою спочатку. Назв цього символу дано безліч - Світове Древо, Стіл Миру і багато інших. Його коріння, гілки та стовбур взаємозалежні і пов'язані між собою. Іноді древо життя зображують з плодами або квітами на гілках.
  780 грн
   Зображення Срібний "Подвійний дракон" 31,1 грам, Австралія 2019

  Срібний "Подвійний дракон" 31,1 грам, Австралія 2019

  В останніх випусках Пертский монетний двір об'єднав дракона з іншими міфічними тваринами, критичними для китайської культури. До них відносяться монети, на яких зображені дракон і тигр, що оточують перлину, а також дракон і фенікс. Тепер Пертская монетний двір фокусується на найважливішій тварині в китайському суспільстві: драконі. Ця красива срібна монета з обмеженим тиражем від монетного двору Перта прикрашена китайським тематичним дизайном в честь дракона, божественного міфічної істоти. У китайській культурі дракон шанується як божественно міфічна істота, що втілює силу, багатство і успіх. Дракони часто зображуються в гонитві за палаючої перлиною, метафорою мудрості і просвітління, яка часто зображується закрученою крізь туман, дим і тіні. Обмежений тираж 50000 монет по всьому світу. Містить 1 унцію .999 чистого срібла.
  1050 грн