Пошук
Українська
Категорії
  Меню Close

  Рамка-підставка для монет 8.8 см

  Рамка забезпечує огляд з усіх боків! Аксесуар виконаний у вигляді подвійної рамки на підставці, в яку розміщені монети або прикраси з метою подальшої презентації. Рамка для монет забезпечує легкий доступ до предметів, які легко можна витягнути з середини. Корпус виготовлений з ударостійкого пластику, зручного у використанні, надійно закривається. Стінки з прозорої поліетиленової плівки створюють ефект 3D. Зовнішній розмір: 88х 88 мм. Внутрішній розмір: 76 х 76 мм.
  Доступність : 46 в наявності
  240 грн
  i h
  Разом з цим також купують
   Зображення Альбом для монет 240мм. х 180мм

  Альбом для монет 240мм. х 180мм

  Альбом для монет. Відмінна якість. Розміри: 240мм. х 180мм. 10 аркушів, з них 5 аркушів з кишенями 35 мм. x 35 мм. і 5 листів з кишенями 50 мм. x 50 мм.
  520 грн
   Зображення Пам'ятна монета "В єдності - сила" номіналом 5 гривень нейзильбер

  Пам'ятна монета "В єдності - сила" номіналом 5 гривень нейзильбер

  Присвячена всенародному єднанню українців у боротьбі проти російського агресора та міжнародній підтримці, яку Україні надає весь світ, наближаючи спільну перемогу. Прагнення до свободи – визначальна цінність українців. Наша боротьба за незалежність та цілісність країни триває вже багато століть…
  760 грн
   Зображення Пам'ятна монета "Гончар" нейзильбер

  Пам'ятна монета "Гончар" нейзильбер

  10239
  Присвячена одному з важливих видів господарської діяльності та мистецької культури українців - гончарству, яке протягом багатьох століть посідало одне з провідних місць серед селянських промислів й увібрало в себе технічні навички та художні традиції, що існували ще з часів неоліту.
  360 грн