Пошук
Українська
Категорії
  Меню Close

  Рідкісна монета "Архістратиг Михаїл" з клеймом f15 2015 р.

  Пам`ятна монета присвячена Архістратигу Михаїлу - архангелу, який є одним із найшанованіших біблейних персонажів.
  Доступність : 1 в наявності
  2700 грн
  i h

  На аверсі монети розміщено:

  угорі малий Державний Герб України та напис півколом НАЦІОНАЛЬНИЙ БАНК УКРАЇНИ, у центрі на дзеркальному тлі у восьмикутному картуші на щиті зображено емблему Національного банку України - алегоричні фігури грифонів, між якими - гривня - грошово-вагова одиниця Київської Русі, під щитом - рік карбування монети - 2015, номінал - ОДНА ГРИВНЯ (унизу півколом).

   На реверсі монети зображено:

  на дзеркальному тлі Архістратига Михаїла по колу розміщено написи …ЗА НАС І ДУШІ ПРАВЕДНИХ, І СИЛА АРХІСТРАТИГА МИХАЇЛА (рядки з поеми Т. Г. Шевченка `Гайдамаки`). Клеймо f15.

  Характеристики
  Номінал1
  Проба999
  КраїнаУкраина
  Матеріалсрібло
  Вага31.1 г
  Типпамятна
  Якістьпруф
  Обробкагладкий із заглибленим написом
  Діаметр38,6 мм
  Рік випуску2015
  Разом з цим також купують
   Зображення Ексклюзивна позолочена срібна монета Архістратиг Михаїл - Енігма

  Ексклюзивна позолочена срібна монета Архістратиг Михаїл - Енігма

  Архістратиг Михаїл - архангел, один з найбільш шанованих біблійних персонажів, переможець зла, покровитель воїнів, які б'ються за праву справу. Срібна позолочена монета Архістратиг Михаїл викарбувана зі срібла 999.9 проби вагою 31,10 грам і покрита 24к золотом. Є рідкісною інвестиційною монетою.
  3300 грн
   Зображення 1 $ долар США Американський Срібний Орел - Random Year, Proof

  1 $ долар США Американський Срібний Орел - Random Year, Proof

  Американський Срібний Орел вперше був випущений в оборот в 1986 році. У 2009 році монета отримала винагороду в категорії «Найпопулярніша монета» на щорічному світовому конкурсі COTY і донині є однією з найпопулярніших інвестиційних монет світу. У 1996 році Монетний двір США зробив найменшу кількість монет Американський Срібний Орел, ніж в будь-який інший рік, в результаті монета 1996 року цінується вище, ніж карбування інших років. Монета з обов'язковим сертифікатом справжності та з презентаційним футляром.
  3000 грн