Пошук
Українська
Категорії
  Меню Close

  Рік коня 1978, 1990, 2002, 2014

  View as Grid List
  Сортувати по
  Показувати на сторінку
   Зображення Золота монета "Рік Коня", 15 доларів

  Золота монета "Рік Коня", 15 доларів

  На честь 2014 Року Коня всесвітньо відома серія австралійських монет "Місячний календар II" отримала продовження: символ 2014 року за східним календарем - Кінь - прийшов на монети зі срібла та золота, найчистіших та найвишуканіших з металів.
  12000 грн
   Зображення Пам'ятна монета "Рік Коня"

  Пам'ятна монета "Рік Коня"

  20235
  Присвячена року Коня, одній із тварин східного календаря, який засновано на дванадцятирічному циклі Юпітера - найбільшої планети Сонячної системи.
  2400 грн
   Зображення Пам'ятна монета "Рік Коня" в скляному шарі

  Пам'ятна монета "Рік Коня" в скляному шарі

  Присвячена року Коня, одній із тварин східного календаря, який засновано на дванадцятирічному циклі Юпітера - найбільшої планети Сонячної системи.
  8000 грн
   Зображення Пам'ятна монета "Кінь"

  Пам'ятна монета "Кінь"

  20306
  Присвячена коню, зображення якого знаходимо на пам’ятках культури Київської Русі – однієї з блискучих сторінок історії культури нашого народу, що є невід’ємною частиною світової культурної спадщини.
  4000 грн
   Зображення Срібна монета "Рік Коня" 155,5 грам Острови Кука

  Срібна монета "Рік Коня" 155,5 грам Острови Кука

  На монеті зображено силует яскраво-червоного коня. Червоний колір підкреслює цей дикий характер і є традиційним кольором, обраним для місячної тварини, коня. Тираж суворо обмежений лише 888 екземплярами по всьому світу.
  16000 грн
   Зображення Срібна монета "Рік Коня" 16.81 грам 2014 р.

  Срібна монета "Рік Коня" 16.81 грам 2014 р.

  Монета «Рік Коня 2014», випущена тихоокеанським островом Ніуе. Відсвяткуйте Рік Коня за допомогою цієї приголомшливої ​​кольоровий монети, прикрашеної УФ-друком і прикрашеної чудовою обробкою, кількість тиражів якої обмежена 9 999 екземплярами по всьому світу. Китайці вважають, що, оскільки коні народжуються для гонок або подорожей, всі люди народжені в цей рік потребують свободи і зазвичай залишають будинок молодими. Володіючи безмежною енергією і амбіціями, внутрішня сутність Коня завжди залишається сильно бунтарською. Монета «Рік коня» представлена ​​в привабливому підковоподібної футлярі, що робить її прекрасним подарунком для людини, яка народилася в 2014 році або в будь-який інший рік коня!
  3200 грн 1800 грн
   Зображення Срібна монета "Рік коня" 31,1 грам

  Срібна монета "Рік коня" 31,1 грам

  Монета випущена в якості пруф два долари, викарбувана в традиційному розмірі однієї унції срібла 99,9% чистоти. Вони викарбувані Новозеландським монетним двором і мають неймовірно низькі тиражі - всього 5000 штук кожен.
  3000 грн
   Зображення Срібна монета "Рік Коня" Lunar 1 Series, 1 долар

  Срібна монета "Рік Коня" Lunar 1 Series, 1 долар

  Австралійські Лунари - це простий і надійний спосіб інвестування в дорогоцінний метал. В Австралії ці монети також є законним засобом платежу, а придбання дорогоцінного металу у вигляді монет є особливо вигідним.
  3200 грн
   Зображення Срібна монета "Рік коня" Лунар 1/2 унції

  Срібна монета "Рік коня" Лунар 1/2 унції

  Новозеландський монетний двір в 2014 році випустив для Островів Ніуе срібну монету номіналом в 1 долар - Лунар Рік коня.
  2200 грн
   Зображення Срібна монета "Рік Коня", 1 долар

  Срібна монета "Рік Коня", 1 долар

  На честь 2014 Року Коня всесвітньо відома серія австралійських монет "Місячний календар II" отримала продовження: символ 2014 року за східним календарем - Кінь - прийшов на монети зі срібла та золота, найчистіших та найвишуканіших з металів.
  4000 грн
   Зображення Золота монета "Рік Коня", 1 долар

  Золота монета "Рік Коня", 1 долар

  На честь 2014 Року Коня всесвітньо відома серія австралійських монет "Місячний календар II" отримала продовження: символ 2014 року за східним календарем - Кінь - прийшов на монети зі срібла та золота, найчистіших та найвишуканіших з металів.
  3200 грн
   Зображення Срібна монета "Чистокровний верховий кінь" Ніує

  Срібна монета "Чистокровний верховий кінь" Ніує

  У 2017 році монетний двір Польщі для островів Ніуе випустив чергову монету із серії «Друзі людини - коні». Монета випущена з використанням цифрового друку зі срібла 999 проби обмеженим тиражем всього 750 шт. Монета «Чистокровний верховий кінь» порадує не тільки шанувальників верхової їзди! Зображення чудового породистого коня на реверсі монети дуже динамічно відображає красу цих величних тварин. Використання цифрового друку найвищої якості робить коня, зображеного на монеті, надзвичайно реалістичним.
  4000 грн
   Зображення Срібна монета Ніуе "Фен-шуй - Коні" 31,1 грам, 2014

  Срібна монета Ніуе "Фен-шуй - Коні" 31,1 грам, 2014

  Срібна монета Ніуе із серії «Фен-шуй». Монета випущена з використанням цифрового друку зі срібла 999 проби обмеженим тиражем всього 5000 шт. Зображення чудових породистих коней на реверсі монети дуже динамічно відображає красу цих величних тварин. Використання цифрового друку високої якості робить зображених коней на монеті дуже реалістичним. Коні - одні з найулюбленіших фігур в традиції фен-шуй і несуть в собі символіку сили, лояльності і фінансового успіху.
  4000 грн
   Зображення Срібна монета "Рік Коня" (кольорова емаль) 15.55 грам

  Срібна монета "Рік Коня" (кольорова емаль) 15.55 грам

  У китайському місячному календарі символом 2014 роки є Кінь. Срібна монета 2 долара Палау.
  2240 грн
   Зображення Срібна Монета "На щастя. Рік Коня зі вставкою"

  Срібна Монета "На щастя. Рік Коня зі вставкою"

  Порадуйте народженого в рік Коня цією чудовою монетою із зображенням його покровителя за східним місячним календарем!
  3200 грн
   Зображення Срібна монета "Лошадь BRUMBY" 31,1 грам, 2021 рік

  Срібна монета "Лошадь BRUMBY" 31,1 грам, 2021 рік

  Згідно з переказами, коли в 1801 році солдата і скотаря Джеймса Брамбі перевели із Сіднея на Землю Ван-Дімена, він був змушений випустити кілька коней на волю. Це слово, відоме як коні Брамбі, а пізніше як «брамбі», означало диких коней. Натовпи брамбі, які сьогодні блукають австралійськими Альпами, походять від втрачених, покинутих або втекли коней, які в багатьох випадках належали раннім британським поселенцям, таким як Брамбі. Дикі, незалежні та успішно живуть у ворожому середовищі, брамбі стали національною іконою, яку багато хто вважає символом австралійського національного характеру.
  2200 грн
   Зображення Срібна монета "Скажений Кінь" один долар 31,1 грам, 2023 рік

  Срібна монета "Скажений Кінь" один долар 31,1 грам, 2023 рік

  Ця красива срібна монета вагою в 1 унцію присвячена Скаженому Коневі, знаменитому вождю банди оглала з Лакота. Монета має чудовий дизайн і гарний рельєф. Обмежений тираж, всього - 5000 штук по всьому світу.
  11000 грн
   Зображення Пам'ятна монета "Коник"

  Пам'ятна монета "Коник"

  21314
  Присвячена одному з унікальних явищ української культури – яворівській забавці. Осередком виготовлення колоритних забавок із дерева, покликаних забавляти, бавити, заспокоювати, є місто Яворів Львівської області з прилеглими селами. Згадки про перші забавки датуються ХVІІ ст., відомими вони стали з ХVІІІ ст., а як окремий вид художньої обробки дерева - наприкінці ХІХ ст. Більшість іграшок (деркачі, пташки, гультяї, візочки, тарахкальця, коники тощо) може рухатися та видавати звук, а прикрашають їх традиційним яворівським розписом у червоному, зеленому, жовтому та білому кольорах. Цей розпис, який ще називають “вербівкою” або “яворівкою”, має свої давні традиції. Незважаючи на зовнішню простоту, забавка має дивну притягальну силу і є чимось більшим, ніж іграшка. Її наділяють властивостями оберега, а мистецтво створення передається з покоління в покоління. Серія: Українська спадщина. Дата введення в обіг: 20 листопада 2019.
  1600 грн 1200 грн
  Filters Close
  Мін: 1200 грн Макс: 16000 грн
  ₽1200 ₽16000