Пошук
Українська
Категорії
  Меню Close

  Рік змії 1977, 1989, 2001, 2013

  View as Grid List
  Сортувати по
  Показувати на сторінку
   Зображення Пам'ятна монета "Рік Змії"

  Пам'ятна монета "Рік Змії"

  20219
  Присвячена року Змії, одній із тварин східного календаря, який засновано на дванадцятирічному циклі Юпітера - найбільшої планети Сонячної системи.
  2000 грн
   Зображення Пам'ятна монета " Змія"

  Пам'ятна монета " Змія"

  20287
  Присвячена втіленню змії на пам`ятках культури різних епох. На території сучасної України впродовж тисячоліть проживали численні племена і народи, які залишили після себе унікальні витвори мистецтва.
  3400 грн
   Зображення Срібна монета з позолотою "Рік Змії" Lunar 1 Series, 1 долар

  Срібна монета з позолотою "Рік Змії" Lunar 1 Series, 1 долар

  Австралійські Лунари - це простий і надійний спосіб інвестування в дорогоцінний метал. В Австралії ці монети також є законним засобом платежу, а придбання дорогоцінного металу у вигляді монет є особливо вигідним.
  2400 грн
   Зображення Срібний монета "Рік Змії" 31.1 грам 2013 р

  Срібний монета "Рік Змії" 31.1 грам 2013 р

  Срібна монета буде прекрасним подарунком для всіх, народжених в рік Змії.
  4000 грн 1800 грн
   Зображення Срібна монета "Рік Змії - Коралова змія" Ніуе 14,7 грам

  Срібна монета "Рік Змії - Коралова змія" Ніуе 14,7 грам

  Срібна монета буде прекрасним подарунком для всіх, народжених в рік Змії.
  2800 грн 1800 грн
   Зображення Срібна монета "Рік Змії" 62.2 грам 2013 р. Сомалі

  Срібна монета "Рік Змії" 62.2 грам 2013 р. Сомалі

  Срібна монета «Зміїне око» за місячним календарем. Сомалі 2013 рік 10 доларів 2 унції з обробкою під старовину .999. Це воістину приголомшлива і ексклюзивна срібна монета, що відрізняється тонким і складним дизайном з високим рельєфом. Випущена крихітним тиражем всього 999 штук по всьому світу, ця прекрасна срібна монета 0.999 вшановує шостий з усіх тварин китайського зодіаку, відомих своєю мудрістю і хитрістю. Будучи шостим знаком китайського зодіаку, змія завжди символізувала мудрість, доброту і вірність. В цьому році Змія дарує нам мудрість, що дозволяє знаходити знання і розширювати кругозір, а також свою внутрішню силу, щоб наповнювати нас рішучістю і наполегливістю. Як унікальне і неповторне доповнення до будь-якої колекції, монета стане прекрасним подарунком на пам'ять.
  12000 грн
   Зображення Срібна монета "Рік Змії", 1 долар

  Срібна монета "Рік Змії", 1 долар

  Срібна монета буде прекрасним подарунком для всіх, народжених в рік Змії.
  2200 грн
   Зображення Срібна монета "Рік Змії", 15.5 грам

  Срібна монета "Рік Змії", 15.5 грам

  Срібна монета буде прекрасним подарунком для всіх, народжених в рік Змії.
  1600 грн
   Зображення Срібна монета "Germania Beasts - Fafnir" 62.2г 5 марок 2020

  Срібна монета "Germania Beasts - Fafnir" 62.2г 5 марок 2020

  Монетний двір Німеччини представив унікальну та обмежену серію монет «Germania Beasts». Срібна монета Germania Beasts - Fafnir присвячена легендарному дракону Фафніру. Дизайн монети було створено Наталією Даниш. Ідея, використана у цьому проекті, дуже рідкісна у нумізматичному світі. Візуалізація Фафніра створена таким чином, що дві частини його тіла, розміщені на аверсі та реверсі однієї монети, разом створюють образ дракона як знак нескінченності.
  40000 грн
   Зображення Срібна монета «Змія» 20.74 грам Австрія

  Срібна монета «Змія» 20.74 грам Австрія

  «Очі світу» — це серія срібних монет із п'яти монет, кожна з яких зображує тварину з особливими характеристиками, за які вона прославлялася у міфах попередніх культур. Очі п'яти тварин, представлених у цій серії, виконані із кристалів Swarovski® свого відтінку, що підкреслює і без того міфічну якість тварин. На першій монеті серії "Австралія - ​​Творець Змії" зображено Райдужний Змій, якого австралійські аборигени вважають творцем світу. Для австралійських аборигенів світ пояснюється через «час сновидінь», епоху, протягом якої земля, живі істоти та рослини набували свого фізичного вигляду. Одним із героїв цього міфічного часу є Райдужний Змій. Майже у всіх регіонах Австралії творцем вважається Райдужний Змій, про якого мріють як про земний дух, що створює гори, долини та найцінніший і життєво важливий ресурс життя — воду. Райдужний змій — істота-гермафродит, здатна відтворювати себе. Оскільки він може скидати шкіру, він також символізує відпочинок та творчий розвиток, а серед міфічних істот є творчим. Людське око не може побачити реальної форми змії. Як веселка, вона поєднує небо та землю, фізичний та метафізичний світи.
  4800 грн
   Зображення Срібна монета "Королівська кобра" із серії "Велика п'ятірка" 155,5 грам 2022 рік

  Срібна монета "Королівська кобра" із серії "Велика п'ятірка" 155,5 грам 2022 рік

  Ця красива срібна монета вагою 5 унцій — друга в серії «Велика п'ятірка», присвяченій найцікавішим видам тварин у світі. У цьому випуску – Кобра. Монета має неймовірний рельєф, античне оздоблення та поставляється у красивому розкішному дерев'яному футлярі разом із сертифікатом справжності. Обмежений тираж, всього 999 екземплярів у всьому світі.
  30000 грн
  Filters Close
  Мін: 1600 грн Макс: 40000 грн
  ₽1600 ₽40000